Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2015-08-22/2015-08-23

1POLONIA Poznań - LIPNO Stęszew2015-08-2311:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)3:4
2Luboński 1943 Luboń - SPÓJNIA Strykowo2015-08-2212:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)3:1
3WIELKOPOLSKA Komorniki - CONCORDIA Murowana Goślina2015-08-2314:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)0:0
4WARTA Śrem - 1920 Mosina2015-08-2217:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)4:1
5VITCOVIA Witkowo - OTPS WINOGRADY Poznań2015-08-2216:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)2:4
6KŁOS Zaniemyśl - ORKAN Konarzewo2015-08-2216:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)1:2
7PIAST Kobylnica - WIARA LECHA Poznań2015-08-2216:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)1:1


Kolejka: 2 w dniach 2015-08-29/2015-08-30

8LIPNO Stęszew - WIARA LECHA Poznań2015-08-3017:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)1:3
9ORKAN Konarzewo - PIAST Kobylnica2015-08-2916:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)0:2
10OTPS WINOGRADY Poznań - KŁOS Zaniemyśl2015-08-3016:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )3:2
111920 Mosina - VITCOVIA Witkowo2015-08-2916:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)4:0
12WIELKOPOLSKA Komorniki - WARTA Śrem2015-08-3014:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)0:0
13SPÓJNIA Strykowo - CONCORDIA Murowana Goślina2015-08-3017:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)1:3
14POLONIA Poznań - Luboński 1943 Luboń2015-08-3011:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)3:2


Kolejka: 3 w dniach 2015-09-05/2015-09-08

15Luboński 1943 Luboń - LIPNO Stęszew2015-09-0512:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)4:0
16CONCORDIA Murowana Goślina - POLONIA Poznań2015-09-0517:00Concordia Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)1:0
17WARTA Śrem - SPÓJNIA Strykowo2015-09-0517:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)5:1
18VITCOVIA Witkowo - WIELKOPOLSKA Komorniki2015-09-0516:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)3:1
19KŁOS Zaniemyśl - 1920 Mosina2015-09-0516:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)5:5
20PIAST Kobylnica - OTPS WINOGRADY Poznań2015-09-0817:30Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)0:2
21ORKAN Konarzewo - WIARA LECHA Poznań2015-09-0516:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)1:1


Kolejka: 4 w dniach 2015-09-12/2015-09-13

22LIPNO Stęszew - ORKAN Konarzewo2015-09-1317:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)2:0
23OTPS WINOGRADY Poznań - WIARA LECHA Poznań2015-09-1214:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )1:1
241920 Mosina - PIAST Kobylnica2015-09-1216:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)1:1
25WIELKOPOLSKA Komorniki - KŁOS Zaniemyśl2015-09-1314:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)6:0
26SPÓJNIA Strykowo - VITCOVIA Witkowo2015-09-1317:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)2:3
27POLONIA Poznań - WARTA Śrem2015-09-1311:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)1:1
28Luboński 1943 Luboń - CONCORDIA Murowana Goślina2015-09-1212:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)5:0


Kolejka: 5 w dniach 2015-09-19

29CONCORDIA Murowana Goślina - LIPNO Stęszew2015-09-1916:00Concordia Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)5:0
30WARTA Śrem - Luboński 1943 Luboń2015-09-1916:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:1
31VITCOVIA Witkowo - POLONIA Poznań2015-09-1916:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)3:2
32KŁOS Zaniemyśl - SPÓJNIA Strykowo2015-09-1916:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)2:2
33PIAST Kobylnica - WIELKOPOLSKA Komorniki2015-09-1916:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)1:2
341920 Mosina - WIARA LECHA Poznań2015-09-1916:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)3:0
35ORKAN Konarzewo - OTPS WINOGRADY Poznań2015-09-1916:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)1:0


Kolejka: 6 w dniach 2015-09-26/2015-09-27

36LIPNO Stęszew - OTPS WINOGRADY Poznań2015-09-2716:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)6:3
371920 Mosina - ORKAN Konarzewo2015-09-2616:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)3:2
38WIELKOPOLSKA Komorniki - WIARA LECHA Poznań2015-09-2714:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)0:5
39SPÓJNIA Strykowo - PIAST Kobylnica2015-09-2716:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)1:2
40POLONIA Poznań - KŁOS Zaniemyśl2015-09-2711:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)1:0
41Luboński 1943 Luboń - VITCOVIA Witkowo2015-09-2612:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)1:1
42CONCORDIA Murowana Goślina - WARTA Śrem2015-09-2616:00Concordia Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)4:1


Kolejka: 7 w dniach 2015-10-03

43WARTA Śrem - LIPNO Stęszew2015-10-0316:30Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)4:2
44VITCOVIA Witkowo - CONCORDIA Murowana Goślina2015-10-0316:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)2:0
45KŁOS Zaniemyśl - Luboński 1943 Luboń2015-10-0316:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)1:1
46PIAST Kobylnica - POLONIA Poznań2015-10-0316:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)2:1
47SPÓJNIA Strykowo - WIARA LECHA Poznań2015-10-0316:30Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)1:1
48ORKAN Konarzewo - WIELKOPOLSKA Komorniki2015-10-0316:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)1:1
49OTPS WINOGRADY Poznań - 1920 Mosina2015-10-0314:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )1:0


Kolejka: 8 w dniach 2015-10-10/2015-10-11

50LIPNO Stęszew - 1920 Mosina2015-10-1116:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)2:1
51WIELKOPOLSKA Komorniki - OTPS WINOGRADY Poznań2015-10-1112:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)2:3
52SPÓJNIA Strykowo - ORKAN Konarzewo2015-10-1116:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)2:2
53POLONIA Poznań - WIARA LECHA Poznań2015-10-1111:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)1:2
54Luboński 1943 Luboń - PIAST Kobylnica2015-10-1012:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)1:3
55CONCORDIA Murowana Goślina - KŁOS Zaniemyśl2015-10-1016:00Concordia Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)0:0
56WARTA Śrem - VITCOVIA Witkowo2015-10-1016:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:0


Kolejka: 9 w dniach 2015-10-17/2015-10-18

57VITCOVIA Witkowo - LIPNO Stęszew2015-10-1715:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)2:0
58KŁOS Zaniemyśl - WARTA Śrem2015-10-1715:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)0:2
59PIAST Kobylnica - CONCORDIA Murowana Goślina2015-10-1715:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)5:1
60WIARA LECHA Poznań - Luboński 1943 Luboń2015-10-1820:00Stow. Wiara Lecha Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )4:5
61ORKAN Konarzewo - POLONIA Poznań2015-10-1715:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)0:0
62OTPS WINOGRADY Poznań - SPÓJNIA Strykowo2015-10-1714:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )3:2
631920 Mosina - WIELKOPOLSKA Komorniki2015-10-1715:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)0:1


Kolejka: 10 w dniach 2015-10-24/2015-11-22

64LIPNO Stęszew - WIELKOPOLSKA Komorniki2015-11-2212:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)0:1
65SPÓJNIA Strykowo - 1920 Mosina2015-10-2514:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)2:2
66POLONIA Poznań - OTPS WINOGRADY Poznań2015-10-2511:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)0:0
67Luboński 1943 Luboń - ORKAN Konarzewo2015-10-2412:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)4:2
68CONCORDIA Murowana Goślina - WIARA LECHA Poznań2015-10-2415:00Concordia Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)1:0
69WARTA Śrem - PIAST Kobylnica2015-10-2415:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:3 V
70VITCOVIA Witkowo - KŁOS Zaniemyśl2015-10-2415:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)0:1


Kolejka: 11 w dniach 2015-10-31

71KŁOS Zaniemyśl - LIPNO Stęszew2015-10-3114:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)0:0
72PIAST Kobylnica - VITCOVIA Witkowo2015-10-3114:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)3:1
73WIARA LECHA Poznań - WARTA Śrem2015-10-3111:00Stow. Wiara Lecha Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )1:1
74ORKAN Konarzewo - CONCORDIA Murowana Goślina2015-10-3114:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)1:3
75OTPS WINOGRADY Poznań - Luboński 1943 Luboń2015-10-3114:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )1:2
761920 Mosina - POLONIA Poznań2015-10-3114:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)2:3
77WIELKOPOLSKA Komorniki - SPÓJNIA Strykowo2015-10-3114:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)1:0


Kolejka: 12 w dniach 2015-11-07/2015-11-08

78LIPNO Stęszew - SPÓJNIA Strykowo2015-11-0814:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)2:2
79POLONIA Poznań - WIELKOPOLSKA Komorniki2015-11-0811:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)1:1
80Luboński 1943 Luboń - 1920 Mosina2015-11-0712:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)2:0
81CONCORDIA Murowana Goślina - OTPS WINOGRADY Poznań2015-11-0714:00Concordia Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)1:0
82WARTA Śrem - ORKAN Konarzewo2015-11-0714:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)3:2
83VITCOVIA Witkowo - WIARA LECHA Poznań2015-11-0714:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)5:0
84KŁOS Zaniemyśl - PIAST Kobylnica2015-11-0714:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)0:1


Kolejka: 13 w dniach 2015-11-14/2015-11-15

85PIAST Kobylnica - LIPNO Stęszew2015-11-1414:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)7:0
86WIARA LECHA Poznań - KŁOS Zaniemyśl2015-11-1414:00Stow. Wiara Lecha Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )1:4
87ORKAN Konarzewo - VITCOVIA Witkowo2015-11-1414:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)0:0
88OTPS WINOGRADY Poznań - WARTA Śrem2015-11-1414:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )0:0
891920 Mosina - CONCORDIA Murowana Goślina2015-11-1414:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)0:4
90WIELKOPOLSKA Komorniki - Luboński 1943 Luboń2015-11-1514:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)0:2
91SPÓJNIA Strykowo - POLONIA Poznań2015-11-1514:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)3:0