Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.

RUNDA II

Kolejka: 14 w dniach 2016-03-26/2016-04-13

1AP REISSA Poznań - ZIELONI Lubosz2016-03-2611:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:6
2Błękitni WRONKI - WARTA Sieraków2016-04-1318:00Błękitni Wronki (Popowo )4:0 V
3POGOŃ Lwówek - WEŁNA Rogoźno2016-03-2616:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)2:0
4Pauza: DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP - KORONA Bukowiec____-__-____:__Dyskobolia Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)0:3 V
5KŁOS Gałowo - SOKÓŁ Rakoniewice2016-03-2616:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)3:1
6SPARTA Szamotuły - SOKÓŁ Pniewy2016-03-2616:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)1:0
7CZARNI Wróblewo - SOKÓŁ Duszniki2016-03-2616:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )4:3


Kolejka: 15 w dniach 2016-04-02/2016-04-03

8CZARNI Wróblewo - AP REISSA Poznań2016-04-0316:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )3:0
9SOKÓŁ Duszniki - SPARTA Szamotuły2016-04-0217:00Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)1:3
10SOKÓŁ Pniewy - KŁOS Gałowo2016-04-0217:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)5:2
11SOKÓŁ Rakoniewice - Pauza: DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP____-__-____:__Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )3:0 V
12KORONA Bukowiec - POGOŃ Lwówek2016-04-0216:00L.K.S. KORONA BUKOWIEC (Bukowiec, Nowotomyska 12)1:6
13WEŁNA Rogoźno - Błękitni WRONKI2016-04-0216:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)1:5
14WARTA Sieraków - ZIELONI Lubosz2016-04-0316:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)0:3


Kolejka: 16 w dniach 2016-04-09/2016-04-10

15AP REISSA Poznań - WARTA Sieraków2016-04-0915:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)7:0
16ZIELONI Lubosz - WEŁNA Rogoźno2016-04-1014:00Zieloni Lubosz (Lubosz, Poznańska 1)1:1
17Błękitni WRONKI - KORONA Bukowiec2016-04-1012:00Błękitni Wronki (Popowo )12:0
18POGOŃ Lwówek - SOKÓŁ Rakoniewice2016-04-0916:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)1:0
19Pauza: DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP - SOKÓŁ Pniewy____-__-____:__Dyskobolia Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)0:3 V
20KŁOS Gałowo - SOKÓŁ Duszniki2016-04-1014:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)6:2
21SPARTA Szamotuły - CZARNI Wróblewo2016-04-0917:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)0:0


Kolejka: 17 w dniach 2016-04-16/2016-04-17

22SPARTA Szamotuły - AP REISSA Poznań2016-04-1617:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)1:1
23CZARNI Wróblewo - KŁOS Gałowo2016-04-1716:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )6:0
24SOKÓŁ Duszniki - Pauza: DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP____-__-____:__Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)3:0 V
25SOKÓŁ Pniewy - POGOŃ Lwówek2016-04-1617:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)2:1
26SOKÓŁ Rakoniewice - Błękitni WRONKI2016-04-1616:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )0:3
27KORONA Bukowiec - ZIELONI Lubosz2016-04-1617:00L.K.S. KORONA BUKOWIEC (Bukowiec, Nowotomyska 12)1:5
28WEŁNA Rogoźno - WARTA Sieraków2016-04-1616:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)3:1


Kolejka: 18 w dniach 2016-04-23/2016-04-24

29AP REISSA Poznań - WEŁNA Rogoźno2016-04-2315:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)3:1
30WARTA Sieraków - KORONA Bukowiec2016-04-2416:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)5:0
31ZIELONI Lubosz - SOKÓŁ Rakoniewice2016-04-2414:00Zieloni Lubosz (Lubosz, Poznańska 1)5:3
32Błękitni WRONKI - SOKÓŁ Pniewy2016-04-2412:00Błękitni Wronki (Popowo )2:1
33POGOŃ Lwówek - SOKÓŁ Duszniki2016-04-2316:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)4:1
34Pauza: DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP - CZARNI Wróblewo____-__-____:__Dyskobolia Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)0:3 V
35KŁOS Gałowo - SPARTA Szamotuły2016-04-2414:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)0:1


Kolejka: 19 w dniach 2016-04-30/2016-05-01

36KŁOS Gałowo - AP REISSA Poznań2016-05-0114:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)1:2
37SPARTA Szamotuły - Pauza: DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP____-__-____:__Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)3:0 V
38CZARNI Wróblewo - POGOŃ Lwówek2016-04-3016:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )2:2
39SOKÓŁ Duszniki - Błękitni WRONKI2016-04-3017:00Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)2:4
40SOKÓŁ Pniewy - ZIELONI Lubosz2016-04-3017:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)1:2
41SOKÓŁ Rakoniewice - WARTA Sieraków2016-04-3016:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )4:1
42KORONA Bukowiec - WEŁNA Rogoźno2016-04-3017:00L.K.S. KORONA BUKOWIEC (Bukowiec, Nowotomyska 12)0:4


Kolejka: 20 w dniach 2016-05-07/2016-05-08

43AP REISSA Poznań - KORONA Bukowiec2016-05-0715:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)18:2
44WEŁNA Rogoźno - SOKÓŁ Rakoniewice2016-05-0716:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)5:4
45WARTA Sieraków - SOKÓŁ Pniewy2016-05-0816:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)0:6
46ZIELONI Lubosz - SOKÓŁ Duszniki2016-05-0814:00Zieloni Lubosz (Lubosz, Poznańska 1)5:0
47Błękitni WRONKI - CZARNI Wróblewo2016-05-0716:00Błękitni Wronki (Popowo )2:1
48POGOŃ Lwówek - SPARTA Szamotuły2016-05-0716:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)1:2
49Pauza: DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP - KŁOS Gałowo____-__-____:__Dyskobolia Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)0:3 V


Kolejka: 21 w dniach 2016-05-14/2016-05-15

50Pauza: DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP - AP REISSA Poznań____-__-____:__Dyskobolia Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)0:3 V
51KŁOS Gałowo - POGOŃ Lwówek2016-05-1514:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)0:4
52SPARTA Szamotuły - Błękitni WRONKI2016-05-1417:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)1:1
53CZARNI Wróblewo - ZIELONI Lubosz2016-05-1416:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )1:5
54SOKÓŁ Duszniki - WARTA Sieraków2016-05-1417:00Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)4:0
55SOKÓŁ Pniewy - WEŁNA Rogoźno2016-05-1414:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)2:1
56SOKÓŁ Rakoniewice - KORONA Bukowiec2016-05-1416:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )5:0


Kolejka: 22 w dniach 2016-05-21/2016-05-22

57AP REISSA Poznań - SOKÓŁ Rakoniewice2016-05-2115:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)5:2
58KORONA Bukowiec - SOKÓŁ Pniewy2016-05-2117:00L.K.S. KORONA BUKOWIEC (Bukowiec, Nowotomyska 12)1:4
59WEŁNA Rogoźno - SOKÓŁ Duszniki2016-05-2116:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)1:1
60WARTA Sieraków - CZARNI Wróblewo2016-05-2216:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)0:1
61ZIELONI Lubosz - SPARTA Szamotuły2016-05-2214:00Zieloni Lubosz (Lubosz, Poznańska 1)2:0
62Błękitni WRONKI - KŁOS Gałowo2016-05-2212:00Błękitni Wronki (Popowo )7:0
63POGOŃ Lwówek - Pauza: DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP____-__-____:__Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)3:0 V


Kolejka: 23 w dniach 2016-05-28/2016-05-29

64POGOŃ Lwówek - AP REISSA Poznań2016-05-2816:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)5:0
65Błękitni WRONKI - Pauza: DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP____-__-____:__Błękitni Wronki (Popowo )3:0 V
66KŁOS Gałowo - ZIELONI Lubosz2016-05-2914:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)2:3
67SPARTA Szamotuły - WARTA Sieraków2016-05-2817:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)4:0
68CZARNI Wróblewo - WEŁNA Rogoźno2016-05-2916:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )2:1
69SOKÓŁ Duszniki - KORONA Bukowiec2016-05-2817:00Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)8:0
70SOKÓŁ Pniewy - SOKÓŁ Rakoniewice2016-05-2817:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)6:1


Kolejka: 24 w dniach 2016-06-04/2016-06-05

71AP REISSA Poznań - SOKÓŁ Pniewy2016-06-0414:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)3:5
72SOKÓŁ Rakoniewice - SOKÓŁ Duszniki2016-06-0416:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )7:1
73KORONA Bukowiec - CZARNI Wróblewo2016-06-0417:00L.K.S. KORONA BUKOWIEC (Bukowiec, Nowotomyska 12)0:7
74WEŁNA Rogoźno - SPARTA Szamotuły2016-06-0416:30Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)1:1
75WARTA Sieraków - KŁOS Gałowo2016-06-0516:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)0:2
76ZIELONI Lubosz - Pauza: DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP____-__-____:__Zieloni Lubosz (Lubosz, Poznańska 1)3:0 V
77Błękitni WRONKI - POGOŃ Lwówek2016-06-0512:00Błękitni Wronki (Popowo )1:2


Kolejka: 25 w dniach 2016-06-11/2016-06-15

78Błękitni WRONKI - AP REISSA Poznań2016-06-1518:00Błękitni Wronki (Popowo )2:2
79POGOŃ Lwówek - ZIELONI Lubosz2016-06-1116:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)0:0
80Pauza: DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP - WARTA Sieraków____-__-____:__Dyskobolia Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)0:3 V
81KŁOS Gałowo - WEŁNA Rogoźno2016-06-1214:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)1:4
82SPARTA Szamotuły - KORONA Bukowiec2016-06-1117:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)3:0 V
83CZARNI Wróblewo - SOKÓŁ Rakoniewice2016-06-1216:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )0:3
84SOKÓŁ Duszniki - SOKÓŁ Pniewy2016-06-1117:00Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)4:2


Kolejka: 26 w dniach 2016-06-18

85AP REISSA Poznań - SOKÓŁ Duszniki2016-06-1817:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)3:3
86SOKÓŁ Pniewy - CZARNI Wróblewo2016-06-1817:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)1:1
87SOKÓŁ Rakoniewice - SPARTA Szamotuły2016-06-1817:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )4:1
88KORONA Bukowiec - KŁOS Gałowo2016-06-1817:00L.K.S. KORONA BUKOWIEC (Bukowiec, Nowotomyska 12)2:14
89WEŁNA Rogoźno - Pauza: DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP____-__-____:__Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)3:0 V
90WARTA Sieraków - POGOŃ Lwówek2016-06-1817:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)2:10
91ZIELONI Lubosz - Błękitni WRONKI2016-06-1817:00Zieloni Lubosz (Lubosz, Poznańska 1)5:1