Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2015-08-22/2015-08-23

1ZIELONI Lubosz - AP REISSA Poznań2015-08-2314:00Zieloni Lubosz (Lubosz, Poznańska 1)0:4
2WARTA Sieraków - Błękitni WRONKI2015-08-2316:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)0:1
3WEŁNA Rogoźno - POGOŃ Lwówek2015-08-2216:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)3:3
4KORONA Bukowiec - Pauza: DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP2015-08-2315:00L.K.S. KORONA BUKOWIEC (Bukowiec, Nowotomyska 12)1:2
5SOKÓŁ Rakoniewice - KŁOS Gałowo2015-08-2216:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )2:3
6SOKÓŁ Pniewy - SPARTA Szamotuły2015-08-2217:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)3:1
7SOKÓŁ Duszniki - CZARNI Wróblewo2015-08-2217:00Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)1:1


Kolejka: 2 w dniach 2015-08-28/2015-08-30

8AP REISSA Poznań - CZARNI Wróblewo2015-08-3018:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:3
9SPARTA Szamotuły - SOKÓŁ Duszniki2015-08-2818:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)2:0
10KŁOS Gałowo - SOKÓŁ Pniewy2015-08-3014:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)1:1
11Pauza: DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP - SOKÓŁ Rakoniewice2015-08-2916:00Dyskobolia Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)0:0
12POGOŃ Lwówek - KORONA Bukowiec2015-08-3016:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)11:1
13Błękitni WRONKI - WEŁNA Rogoźno2015-08-3012:00Błękitni Wronki (Popowo )3:3
14ZIELONI Lubosz - WARTA Sieraków2015-08-3014:00Zieloni Lubosz (Lubosz, Poznańska 1)4:0


Kolejka: 3 w dniach 2015-09-05/2015-09-06

15WARTA Sieraków - AP REISSA Poznań2015-09-0616:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)2:2
16WEŁNA Rogoźno - ZIELONI Lubosz2015-09-0516:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)0:6
17KORONA Bukowiec - Błękitni WRONKI2015-09-0615:00L.K.S. KORONA BUKOWIEC (Bukowiec, Nowotomyska 12)1:2
18SOKÓŁ Rakoniewice - POGOŃ Lwówek2015-09-0516:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )2:4
19SOKÓŁ Pniewy - Pauza: DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP2015-09-0517:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)2:1
20SOKÓŁ Duszniki - KŁOS Gałowo2015-09-0517:00Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)2:1
21CZARNI Wróblewo - SPARTA Szamotuły2015-09-0616:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )3:0


Kolejka: 4 w dniach 2015-09-12/2015-09-16

22AP REISSA Poznań - SPARTA Szamotuły2015-09-1215:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:3
23KŁOS Gałowo - CZARNI Wróblewo2015-09-1314:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)1:0
24Pauza: DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP - SOKÓŁ Duszniki2015-09-1216:00Dyskobolia Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)3:1
25POGOŃ Lwówek - SOKÓŁ Pniewy2015-09-1617:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)2:2
26Błękitni WRONKI - SOKÓŁ Rakoniewice2015-09-1312:00Błękitni Wronki (Popowo )1:3
27ZIELONI Lubosz - KORONA Bukowiec2015-09-1216:00Zieloni Lubosz (Lubosz, Poznańska 1)10:0
28WARTA Sieraków - WEŁNA Rogoźno2015-09-1316:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)1:5


Kolejka: 5 w dniach 2015-09-19/2015-09-20

29WEŁNA Rogoźno - AP REISSA Poznań2015-09-1913:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)5:0
30KORONA Bukowiec - WARTA Sieraków2015-09-1915:00L.K.S. KORONA BUKOWIEC (Bukowiec, Nowotomyska 12)1:4
31SOKÓŁ Rakoniewice - ZIELONI Lubosz2015-09-1916:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )2:5
32SOKÓŁ Pniewy - Błękitni WRONKI2015-09-1916:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)0:0
33SOKÓŁ Duszniki - POGOŃ Lwówek2015-09-1916:00Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)3:5
34CZARNI Wróblewo - Pauza: DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP2015-09-2016:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )4:2
35SPARTA Szamotuły - KŁOS Gałowo2015-09-1916:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)8:1


Kolejka: 6 w dniach 2015-09-26/2015-11-22

36AP REISSA Poznań - KŁOS Gałowo2015-09-2615:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)11:1
37Pauza: DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP - SPARTA Szamotuły2015-09-2616:00Dyskobolia Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)0:2
38POGOŃ Lwówek - CZARNI Wróblewo2015-09-2616:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)3:0
39Błękitni WRONKI - SOKÓŁ Duszniki2015-09-2712:00Błękitni Wronki (Popowo )2:1
40ZIELONI Lubosz - SOKÓŁ Pniewy2015-09-2714:00Zieloni Lubosz (Lubosz, Poznańska 1)5:0
41WARTA Sieraków - SOKÓŁ Rakoniewice2015-11-2213:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)3:5
42WEŁNA Rogoźno - KORONA Bukowiec2015-09-2616:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)3:0 V


Kolejka: 7 w dniach 2015-10-03/2015-10-04

43KORONA Bukowiec - AP REISSA Poznań2015-10-0415:00L.K.S. KORONA BUKOWIEC (Bukowiec, Nowotomyska 12)0:3 V
44SOKÓŁ Rakoniewice - WEŁNA Rogoźno2015-10-0316:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )3:2
45SOKÓŁ Pniewy - WARTA Sieraków2015-10-0316:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)4:2
46SOKÓŁ Duszniki - ZIELONI Lubosz2015-10-0316:00Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)0:3
47CZARNI Wróblewo - Błękitni WRONKI2015-10-0416:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )0:2
48SPARTA Szamotuły - POGOŃ Lwówek2015-10-0316:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)1:2
49KŁOS Gałowo - Pauza: DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP2015-10-0414:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)2:0


Kolejka: 8 w dniach 2015-10-10/2015-10-11

50AP REISSA Poznań - Pauza: DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP2015-10-1015:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)2:4
51POGOŃ Lwówek - KŁOS Gałowo2015-10-1016:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)6:2
52Błękitni WRONKI - SPARTA Szamotuły2015-10-1117:00Błękitni Wronki (Wronki, Leśna 15)0:2
53ZIELONI Lubosz - CZARNI Wróblewo2015-10-1114:00Zieloni Lubosz (Lubosz, Poznańska 1)3:2
54WARTA Sieraków - SOKÓŁ Duszniki2015-10-1116:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)4:1
55WEŁNA Rogoźno - SOKÓŁ Pniewy2015-10-1013:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)2:1
56KORONA Bukowiec - SOKÓŁ Rakoniewice2015-10-1115:00L.K.S. KORONA BUKOWIEC (Bukowiec, Nowotomyska 12)0:0


Kolejka: 9 w dniach 2015-10-17/2015-10-18

57SOKÓŁ Rakoniewice - AP REISSA Poznań2015-10-1715:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )0:4
58SOKÓŁ Pniewy - KORONA Bukowiec2015-10-1715:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)5:1
59SOKÓŁ Duszniki - WEŁNA Rogoźno2015-10-1715:00Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)1:0
60CZARNI Wróblewo - WARTA Sieraków2015-10-1815:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )4:0
61SPARTA Szamotuły - ZIELONI Lubosz2015-10-1715:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)1:2
62KŁOS Gałowo - Błękitni WRONKI2015-10-1814:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)0:2
63Pauza: DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP - POGOŃ Lwówek2015-10-1715:00Dyskobolia Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)0:4


Kolejka: 10 w dniach 2015-10-24/2015-10-25

64AP REISSA Poznań - POGOŃ Lwówek2015-10-2415:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)3:2
65Pauza: DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP - Błękitni WRONKI2015-10-2415:00Dyskobolia Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)1:7
66ZIELONI Lubosz - KŁOS Gałowo2015-10-2514:00Zieloni Lubosz (Lubosz, Poznańska 1)2:1
67WARTA Sieraków - SPARTA Szamotuły2015-10-2514:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)0:3 V
68WEŁNA Rogoźno - CZARNI Wróblewo2015-10-2415:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)0:3
69KORONA Bukowiec - SOKÓŁ Duszniki2015-10-2514:00L.K.S. KORONA BUKOWIEC (Bukowiec, Nowotomyska 12)2:3
70SOKÓŁ Rakoniewice - SOKÓŁ Pniewy2015-10-2415:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )1:2


Kolejka: 11 w dniach 2015-10-31

71SOKÓŁ Pniewy - AP REISSA Poznań2015-10-3114:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)8:0
72SOKÓŁ Duszniki - SOKÓŁ Rakoniewice2015-10-3114:00Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)2:1
73CZARNI Wróblewo - KORONA Bukowiec2015-10-3114:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )4:0
74SPARTA Szamotuły - WEŁNA Rogoźno2015-10-3114:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)1:1
75KŁOS Gałowo - WARTA Sieraków2015-10-3114:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)3:0 V
76Pauza: DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP - ZIELONI Lubosz2015-10-3114:00Dyskobolia Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)1:3
77POGOŃ Lwówek - Błękitni WRONKI2015-10-3114:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)2:1


Kolejka: 12 w dniach 2015-11-07/2015-11-11

78AP REISSA Poznań - Błękitni WRONKI2015-11-0715:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:2
79ZIELONI Lubosz - POGOŃ Lwówek2015-11-0814:00Zieloni Lubosz (Lubosz, Poznańska 1)2:2
80WARTA Sieraków - Pauza: DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP2015-11-0814:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)0:3 V
81WEŁNA Rogoźno - KŁOS Gałowo2015-11-1114:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)8:1
82KORONA Bukowiec - SPARTA Szamotuły2015-11-0812:00L.K.S. KORONA BUKOWIEC (Bukowiec, Nowotomyska 12)1:6
83SOKÓŁ Rakoniewice - CZARNI Wróblewo2015-11-0714:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )2:1
84SOKÓŁ Pniewy - SOKÓŁ Duszniki2015-11-0714:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)3:0


Kolejka: 13 w dniach 2015-11-11/2015-11-15

85SOKÓŁ Duszniki - AP REISSA Poznań2015-11-1414:00Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)5:2
86CZARNI Wróblewo - SOKÓŁ Pniewy2015-11-1514:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )4:2
87SPARTA Szamotuły - SOKÓŁ Rakoniewice2015-11-1414:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)3:1
88KŁOS Gałowo - KORONA Bukowiec2015-11-1514:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)1:1
89Pauza: DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP - WEŁNA Rogoźno2015-11-1414:00Dyskobolia Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)1:4
90POGOŃ Lwówek - WARTA Sieraków2015-11-1114:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)2:0
91Błękitni WRONKI - ZIELONI Lubosz2015-11-1512:00Błękitni Wronki (Popowo )1:2