Terminarz rozgrywek ligi: I liga wojewódzka A1 Junior

RUNDA II

Kolejka: 14 w dniach 2016-03-22/2016-03-24

1AP REISSA Poznań - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2016-03-2314:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:1
2GÓRNIK KONIN - UNIA Swarzędz2016-03-2411:00Stadion Miejski im. Mariana Paska (Konin, Romana Dmowskiego 4)0:0
3JAROTA Jarocin - STAL Pleszew2016-03-2412:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)1:1
4LECH II Poznań - Sokół SZAMOCIN - Football Academy2016-03-2216:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:2
5LIDER SWARZĘDZ - RAWIA Rawicz2016-03-2411:00Lider Swarzędz u (Swarzędz, św. Marcina )3:2
6Pauza: Polonia PIŁA - MIESZKO Gniezno____-__-____:__Polonia Piła (Piła, Okrzei 4):
7Pauza: Noteć CZARNKÓW - POLONIA 1912 Leszno____-__-____:__MKS NOTEĆ CZARNKÓW (Czarnków, Nowa 8):


Kolejka: 15 w dniach 2016-04-02/2016-04-03

8Pauza: Noteć CZARNKÓW - AP REISSA Poznań____-__-____:__MKS NOTEĆ CZARNKÓW (Czarnków, Nowa 8):
9POLONIA 1912 Leszno - MIESZKO Gniezno2016-04-0213:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)4:2
10Pauza: Polonia PIŁA - LIDER SWARZĘDZ____-__-____:__Polonia Piła (Piła, Okrzei 4):
11RAWIA Rawicz - LECH II Poznań2016-04-0314:00Rawia Rawicz (Rawicz, Spokojna .)1:3
12Sokół SZAMOCIN - Football Academy - JAROTA Jarocin2016-04-0217:00Sokół (Szamotuły, Sportowa 6)3:0
13STAL Pleszew - GÓRNIK KONIN2016-04-0211:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)1:2
14UNIA Swarzędz - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2016-04-0311:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)1:0


Kolejka: 16 w dniach 2016-04-09/2016-04-10

15AP REISSA Poznań - UNIA Swarzędz2016-04-0913:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:5
16WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - STAL Pleszew2016-04-1011:00Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)2:0
17GÓRNIK KONIN - Sokół SZAMOCIN - Football Academy2016-04-0911:00Stadion Miejski im. Mariana Paska (Konin, Romana Dmowskiego 4)0:0
18JAROTA Jarocin - RAWIA Rawicz2016-04-1012:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)0:3 V
19LECH II Poznań - Pauza: Polonia PIŁA____-__-____:__Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań ):
20LIDER SWARZĘDZ - POLONIA 1912 Leszno2016-04-1011:00Lider Swarzędz u (Swarzędz, św. Marcina )1:3
21MIESZKO Gniezno - Pauza: Noteć CZARNKÓW____-__-____:__Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8):


Kolejka: 17 w dniach 2016-04-16/2016-04-17

22MIESZKO Gniezno - AP REISSA Poznań2016-04-1711:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)6:0
23Pauza: Noteć CZARNKÓW - LIDER SWARZĘDZ____-__-____:__MKS NOTEĆ CZARNKÓW (Czarnków, Nowa 8):
24POLONIA 1912 Leszno - LECH II Poznań2016-04-1613:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)0:4
25Pauza: Polonia PIŁA - JAROTA Jarocin____-__-____:__Polonia Piła (Piła, Okrzei 4):
26RAWIA Rawicz - GÓRNIK KONIN2016-04-1614:00Rawia Rawicz (Rawicz, Spokojna .)2:3
27Sokół SZAMOCIN - Football Academy - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2016-04-1715:00Sokół (Szamotuły, Sportowa 6)2:2
28STAL Pleszew - UNIA Swarzędz2016-04-1611:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)3:2


Kolejka: 18 w dniach 2016-04-23/2016-04-24

29AP REISSA Poznań - STAL Pleszew2016-04-2313:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)2:2
30UNIA Swarzędz - Sokół SZAMOCIN - Football Academy2016-04-2411:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)0:3
31WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - RAWIA Rawicz2016-04-2411:00Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)4:0
32GÓRNIK KONIN - Pauza: Polonia PIŁA____-__-____:__Stadion Miejski im. Mariana Paska (Konin, Romana Dmowskiego 4):
33JAROTA Jarocin - POLONIA 1912 Leszno2016-04-2412:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)3:2
34LECH II Poznań - Pauza: Noteć CZARNKÓW____-__-____:__Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań ):
35LIDER SWARZĘDZ - MIESZKO Gniezno2016-04-2413:00Lider Swarzędz u (Swarzędz, św. Marcina )0:5


Kolejka: 19 w dniach 2016-04-10/2016-05-01

36LIDER SWARZĘDZ - AP REISSA Poznań2016-04-2818:00Lider Swarzędz (Kobylnica, Poznańska .)2:2
37MIESZKO Gniezno - LECH II Poznań2016-04-1011:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)1:0
38Pauza: Noteć CZARNKÓW - JAROTA Jarocin____-__-____:__MKS NOTEĆ CZARNKÓW (Czarnków, Nowa 8):
39POLONIA 1912 Leszno - GÓRNIK KONIN2016-04-3011:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)0:3
40Pauza: Polonia PIŁA - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz____-__-____:__Polonia Piła (Piła, Okrzei 4):
41RAWIA Rawicz - UNIA Swarzędz2016-05-0111:00Rawia Rawicz (Rawicz, Spokojna .)1:3
42Sokół SZAMOCIN - Football Academy - STAL Pleszew2016-04-3011:00Sokół (Szamotuły, Sportowa 6)7:2


Kolejka: 20 w dniach 2016-05-03/2016-05-25

43AP REISSA Poznań - Sokół SZAMOCIN - Football Academy2016-05-2519:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:6
44STAL Pleszew - RAWIA Rawicz2016-05-2114:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)3:2
45UNIA Swarzędz - Pauza: Polonia PIŁA____-__-____:__Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1):
46WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - POLONIA 1912 Leszno2016-05-0311:00Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)7:0
47GÓRNIK KONIN - Pauza: Noteć CZARNKÓW____-__-____:__Stadion Miejski im. Mariana Paska (Konin, Romana Dmowskiego 4):
48JAROTA Jarocin - MIESZKO Gniezno2016-05-0418:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)1:0
49LECH II Poznań - LIDER SWARZĘDZ2016-05-0314:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )12:2


Kolejka: 21 w dniach 2016-05-07/2016-05-11

50LECH II Poznań - AP REISSA Poznań2016-05-0710:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )5:2
51LIDER SWARZĘDZ - JAROTA Jarocin2016-05-1118:00Lider Swarzędz (Kobylnica, Poznańska .)7:5
52MIESZKO Gniezno - GÓRNIK KONIN2016-05-0811:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)0:1
53Pauza: Noteć CZARNKÓW - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz____-__-____:__MKS NOTEĆ CZARNKÓW (Czarnków, Nowa 8):
54POLONIA 1912 Leszno - UNIA Swarzędz2016-05-0713:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)2:6
55Pauza: Polonia PIŁA - STAL Pleszew____-__-____:__Polonia Piła (Piła, Okrzei 4):
56RAWIA Rawicz - Sokół SZAMOCIN - Football Academy2016-05-0814:00Rawia Rawicz (Rawicz, Spokojna .)1:0


Kolejka: 22 w dniach 2016-05-14/2016-05-15

57AP REISSA Poznań - RAWIA Rawicz2016-05-1413:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)4:2
58Sokół SZAMOCIN - Football Academy - Pauza: Polonia PIŁA____-__-____:__Sokół (Szamotuły, Sportowa 6):
59STAL Pleszew - POLONIA 1912 Leszno2016-05-1411:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)3:0
60UNIA Swarzędz - Pauza: Noteć CZARNKÓW____-__-____:__Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1):
61WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - MIESZKO Gniezno2016-05-1511:00Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)3:2
62GÓRNIK KONIN - LIDER SWARZĘDZ2016-05-1511:00Stadion Miejski im. Mariana Paska (Konin, Romana Dmowskiego 4)1:0
63JAROTA Jarocin - LECH II Poznań2016-05-1512:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)2:6


Kolejka: 23 w dniach 2016-05-21/2016-05-22

64JAROTA Jarocin - AP REISSA Poznań2016-05-2212:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)3:1
65LECH II Poznań - GÓRNIK KONIN2016-05-2110:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )6:0
66LIDER SWARZĘDZ - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2016-05-2211:00Lider Swarzędz u (Swarzędz, św. Marcina )2:7
67MIESZKO Gniezno - UNIA Swarzędz2016-05-2211:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)3:0
68Pauza: Noteć CZARNKÓW - STAL Pleszew____-__-____:__MKS NOTEĆ CZARNKÓW (Czarnków, Nowa 8):
69POLONIA 1912 Leszno - Sokół SZAMOCIN - Football Academy2016-05-2113:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)0:12
70Pauza: Polonia PIŁA - RAWIA Rawicz____-__-____:__Polonia Piła (Piła, Okrzei 4):


Kolejka: 24 w dniach 2016-05-25/2016-05-31

71AP REISSA Poznań - Pauza: Polonia PIŁA____-__-____:__Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93):
72RAWIA Rawicz - POLONIA 1912 Leszno2016-05-2615:00Rawia Rawicz (Rawicz, Spokojna .)1:0
73Sokół SZAMOCIN - Football Academy - Pauza: Noteć CZARNKÓW____-__-____:__Sokół (Szamotuły, Sportowa 6):
74STAL Pleszew - MIESZKO Gniezno2016-05-2617:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)1:2
75UNIA Swarzędz - LIDER SWARZĘDZ2016-05-2517:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)3:1
76WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - LECH II Poznań2016-05-2611:00Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)2:3
77GÓRNIK KONIN - JAROTA Jarocin2016-05-3118:00Stadion Miejski im. Mariana Paska (Konin, Romana Dmowskiego 4)1:3


Kolejka: 25 w dniach 2016-05-29

78GÓRNIK KONIN - AP REISSA Poznań2016-05-2911:00Stadion Miejski im. Mariana Paska (Konin, Romana Dmowskiego 4)3:3
79JAROTA Jarocin - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2016-05-2912:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)3:0 V
80LECH II Poznań - UNIA Swarzędz2016-05-2916:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )0:1
81LIDER SWARZĘDZ - STAL Pleszew2016-05-2911:00Lider Swarzędz u (Swarzędz, św. Marcina )0:6
82MIESZKO Gniezno - Sokół SZAMOCIN - Football Academy2016-05-2911:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)0:5
83Pauza: Noteć CZARNKÓW - RAWIA Rawicz____-__-____:__MKS NOTEĆ CZARNKÓW (Czarnków, Nowa 8):
84POLONIA 1912 Leszno - Pauza: Polonia PIŁA____-__-____:__Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49):


Kolejka: 26 w dniach 2016-06-04

85AP REISSA Poznań - POLONIA 1912 Leszno2016-06-0416:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)4:2
86Pauza: Polonia PIŁA - Pauza: Noteć CZARNKÓW____-__-____:__Polonia Piła (Piła, Okrzei 4):
87RAWIA Rawicz - MIESZKO Gniezno2016-06-0411:00Rawia Rawicz (Rawicz, Spokojna .)1:1
88Sokół SZAMOCIN - Football Academy - LIDER SWARZĘDZ2016-06-0411:00Sokół (Szamotuły, Sportowa 6)5:0
89STAL Pleszew - LECH II Poznań2016-06-0411:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)0:6
90UNIA Swarzędz - JAROTA Jarocin2016-06-0411:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)1:0
91WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - GÓRNIK KONIN2016-06-0411:00Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)6:3