Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: A1 Junior Grupa 1

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2015-09-06

1ZJEDNOCZENI Trzemeszno - HURAGAN Pobiedziska2015-09-0614:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)2:1
2VITCOVIA Witkowo - LECHITA Kłecko2015-09-0611:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)2:3


Kolejka: 2 w dniach 2015-09-12/2015-09-13

3HURAGAN Pobiedziska - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2015-09-1211:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)1:1
4ZJEDNOCZENI Trzemeszno - VITCOVIA Witkowo2015-09-1311:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)6:2


Kolejka: 3 w dniach 2015-09-20

5VITCOVIA Witkowo - HURAGAN Pobiedziska2015-09-2011:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)0:2
6AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - LECHITA Kłecko2015-09-2011:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)1:1


Kolejka: 4 w dniach 2015-09-26/2015-09-27

7HURAGAN Pobiedziska - LECHITA Kłecko2015-09-2611:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)4:1
8ZJEDNOCZENI Trzemeszno - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2015-09-2711:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)1:2


Kolejka: 5 w dniach 2015-10-04

9AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - VITCOVIA Witkowo2015-10-0413:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)3:1
10LECHITA Kłecko - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2015-10-0414:00Lechita Kłecko (Kłecko, Ignacego Paderewskiego 26)0:3


Kolejka: 6 w dniach 2015-10-10/2015-10-11

11HURAGAN Pobiedziska - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2015-10-1011:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)4:2
12LECHITA Kłecko - VITCOVIA Witkowo2015-10-1114:00Lechita Kłecko (Kłecko, Ignacego Paderewskiego 26)6:2


Kolejka: 7 w dniach 2015-10-18

13AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - HURAGAN Pobiedziska2015-10-1812:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)1:3
14VITCOVIA Witkowo - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2015-10-1811:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)0:2


Kolejka: 8 w dniach 2015-10-24/2015-10-25

15HURAGAN Pobiedziska - VITCOVIA Witkowo2015-10-2411:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)3:0 V
16LECHITA Kłecko - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2015-10-2514:00Lechita Kłecko (Kłecko, Ignacego Paderewskiego 26)3:2


Kolejka: 9 w dniach 2015-11-08

17LECHITA Kłecko - HURAGAN Pobiedziska2015-11-0814:00Lechita Kłecko (Kłecko, Ignacego Paderewskiego 26)0:6
18AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2015-11-0813:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)3:3


Kolejka: 10 w dniach 2015-11-15

19VITCOVIA Witkowo - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2015-11-1511:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)1:2
20ZJEDNOCZENI Trzemeszno - LECHITA Kłecko2015-11-1511:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)3:2