Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: II liga okręgowa D2 Młodzik (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2016-03-24

1AKAD. PIŁK. REISSA JAROCIN - WARTA Międzychód2016-03-2410:00Boisko, ul. Sportowa 6 (Jarocin, Sportowa 6)6:0
2SPN SZAMOTUŁY - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2016-03-2411:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)1:1
3ORLIK MOSINA - GROM Plewiska2016-03-2411:00Orlik Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)1:6
4KORONA ZAKRZEWO - HURAGAN Pobiedziska2016-03-2411:00Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )0:4


Kolejka: 2 w dniach 2016-04-02/2016-04-03

5AKAD. PIŁK. REISSA JAROCIN - HURAGAN Pobiedziska2016-04-0211:30Boisko, ul. Sportowa 6 (Jarocin, Sportowa 6)3:2
6GROM Plewiska - KORONA ZAKRZEWO2016-04-0212:30Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)1:2
7AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - ORLIK MOSINA2016-04-0310:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)6:3
8WARTA Międzychód - SPN SZAMOTUŁY2016-04-0210:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)1:2


Kolejka: 3 w dniach 2016-04-09/2016-04-10

9SPN SZAMOTUŁY - AKAD. PIŁK. REISSA JAROCIN2016-04-0911:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)2:1
10ORLIK MOSINA - WARTA Międzychód2016-04-0911:00Orlik Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)1:3
11AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - KORONA ZAKRZEWO2016-04-1012:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)3:0
12HURAGAN Pobiedziska - GROM Plewiska2016-04-1011:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)1:0


Kolejka: 4 w dniach 2016-04-16/2016-04-17

13AKAD. PIŁK. REISSA JAROCIN - GROM Plewiska2016-04-1610:00Boisko, ul. Sportowa 6 (Jarocin, Sportowa 6)6:2
14AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - HURAGAN Pobiedziska2016-04-1614:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)6:0
15WARTA Międzychód - KORONA ZAKRZEWO2016-04-1610:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)8:0
16SPN SZAMOTUŁY - ORLIK MOSINA2016-04-1711:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)3:0


Kolejka: 5 w dniach 2016-04-23

17ORLIK MOSINA - AKAD. PIŁK. REISSA JAROCIN2016-04-2315:00Orlik Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)0:5
18KORONA ZAKRZEWO - SPN SZAMOTUŁY2016-04-2311:00Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )0:3
19HURAGAN Pobiedziska - WARTA Międzychód2016-04-2314:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)1:3
20GROM Plewiska - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2016-04-2310:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)2:9


Kolejka: 6 w dniach 2016-04-30

21AKAD. PIŁK. REISSA JAROCIN - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2016-04-3010:00Boisko, ul. Sportowa 6 (Jarocin, Sportowa 6)3:7
22WARTA Międzychód - GROM Plewiska2016-04-3010:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)3:0
23SPN SZAMOTUŁY - HURAGAN Pobiedziska2016-04-3011:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)2:0
24ORLIK MOSINA - KORONA ZAKRZEWO2016-04-3011:00Orlik Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)3:1


Kolejka: 7 w dniach 2016-05-07/2016-05-08

25KORONA ZAKRZEWO - AKAD. PIŁK. REISSA JAROCIN2016-05-0712:30Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )3:4
26HURAGAN Pobiedziska - ORLIK MOSINA2016-05-0814:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)0:1
27GROM Plewiska - SPN SZAMOTUŁY2016-05-0712:30Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)0:2
28AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - WARTA Międzychód2016-05-0812:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)3:2


Kolejka: 8 w dniach 2016-05-14/2016-05-18

29WARTA Międzychód - AKAD. PIŁK. REISSA JAROCIN2016-05-1817:30miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)0:2
30AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - SPN SZAMOTUŁY2016-05-1516:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)2:0
31GROM Plewiska - ORLIK MOSINA2016-05-1412:30Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)0:3
32HURAGAN Pobiedziska - KORONA ZAKRZEWO2016-05-1511:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)9:1


Kolejka: 9 w dniach 2016-05-21/2016-05-22

33HURAGAN Pobiedziska - AKAD. PIŁK. REISSA JAROCIN2016-05-2111:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)4:3
34KORONA ZAKRZEWO - GROM Plewiska2016-05-2111:00Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )3:0
35ORLIK MOSINA - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2016-05-2211:00Orlik Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)0:12
36SPN SZAMOTUŁY - WARTA Międzychód2016-05-2111:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)1:3


Kolejka: 10 w dniach 2016-05-25/2016-05-26

37AKAD. PIŁK. REISSA JAROCIN - SPN SZAMOTUŁY2016-05-2610:00Boisko, ul. Sportowa 6 (Jarocin, Sportowa 6)2:1
38WARTA Międzychód - ORLIK MOSINA2016-05-2518:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)3:0 V
39KORONA ZAKRZEWO - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2016-05-2609:00Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )1:4
40GROM Plewiska - HURAGAN Pobiedziska2016-05-2612:30Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)2:1


Kolejka: 11 w dniach 2016-05-28/2016-05-29

41GROM Plewiska - AKAD. PIŁK. REISSA JAROCIN2016-05-2910:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)0:9
42HURAGAN Pobiedziska - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2016-05-2811:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)1:2
43KORONA ZAKRZEWO - WARTA Międzychód2016-05-2911:00Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )2:4
44ORLIK MOSINA - SPN SZAMOTUŁY2016-05-2811:00Orlik Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)2:5


Kolejka: 12 w dniach 2016-06-01/2016-06-04

45AKAD. PIŁK. REISSA JAROCIN - ORLIK MOSINA2016-06-0118:00Boisko, ul. Sportowa 6 (Jarocin, Sportowa 6)7:0 V
46SPN SZAMOTUŁY - KORONA ZAKRZEWO2016-06-0413:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)2:2
47WARTA Międzychód - HURAGAN Pobiedziska2016-06-0410:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)6:1
48AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - GROM Plewiska2016-06-0414:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)5:0


Kolejka: 13 w dniach 2016-06-11/2016-06-16

49AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - AKAD. PIŁK. REISSA JAROCIN2016-06-1618:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)2:2
50GROM Plewiska - WARTA Międzychód2016-06-1112:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)0:7
51HURAGAN Pobiedziska - SPN SZAMOTUŁY2016-06-1211:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)0:0
52KORONA ZAKRZEWO - ORLIK MOSINA2016-06-1518:30Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )4:1


Kolejka: 14 w dniach 2016-06-18

53AKAD. PIŁK. REISSA JAROCIN - KORONA ZAKRZEWO2016-06-1810:00Boisko, ul. Sportowa 6 (Jarocin, Sportowa 6)3:1
54ORLIK MOSINA - HURAGAN Pobiedziska2016-06-1811:00Orlik Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)2:7
55SPN SZAMOTUŁY - GROM Plewiska2016-06-1811:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)2:1
56WARTA Międzychód - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2016-06-1810:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)3:2