Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: II liga okręgowa D1 Młodzik (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2016-03-20/2016-03-24

1AKF POZNAŃ - UKS I Śrem2016-03-2414:00AKF Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)0:4
2SUCHARY Suchy Las - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-03-2014:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)1:1
3KOZIOŁEK POZNAŃ - Chrobry Poznań2016-03-2410:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)6:1
4MKS Trzemeszno - STELLA Luboń2016-03-2414:30MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa )6:0


Kolejka: 2 w dniach 2016-04-02/2016-04-03

5UKS I Śrem - STELLA Luboń2016-04-0214:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)5:1
6Chrobry Poznań - MKS Trzemeszno2016-04-0311:00Chrobry Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista .)0:2
7AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-04-0210:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)1:2
8AKF POZNAŃ - SUCHARY Suchy Las2016-04-0216:00AKF Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)0:6


Kolejka: 3 w dniach 2016-04-10

9SUCHARY Suchy Las - UKS I Śrem2016-04-1012:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)5:1
10KOZIOŁEK POZNAŃ - AKF POZNAŃ2016-04-1014:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)12:0
11MKS Trzemeszno - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-04-1014:30MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa )0:1
12STELLA Luboń - Chrobry Poznań2016-04-1013:30Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)9:0


Kolejka: 4 w dniach 2016-04-16/2016-04-17

13Chrobry Poznań - UKS I Śrem2016-04-1713:00Chrobry Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista .)1:1
14AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - STELLA Luboń2016-04-1610:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)4:0
15AKF POZNAŃ - MKS Trzemeszno2016-04-1613:00AKF Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)1:4
16KOZIOŁEK POZNAŃ - SUCHARY Suchy Las2016-04-1612:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)1:2


Kolejka: 5 w dniach 2016-04-24

17KOZIOŁEK POZNAŃ - UKS I Śrem2016-04-2410:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)3:1
18MKS Trzemeszno - SUCHARY Suchy Las2016-04-2414:30MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa )2:4
19STELLA Luboń - AKF POZNAŃ2016-04-2413:30Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)8:2
20Chrobry Poznań - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-04-2411:00Chrobry Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista .)0:0


Kolejka: 6 w dniach 2016-04-28/2016-05-01

21UKS I Śrem - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-05-0113:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)5:0
22AKF POZNAŃ - Chrobry Poznań2016-04-3016:00AKF Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)2:6
23SUCHARY Suchy Las - STELLA Luboń2016-04-2818:30Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)4:1
24KOZIOŁEK POZNAŃ - MKS Trzemeszno2016-05-0115:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)0:1


Kolejka: 7 w dniach 2016-05-07/2016-05-08

25MKS Trzemeszno - UKS I Śrem2016-05-0811:00MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa )3:2
26STELLA Luboń - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-05-0814:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)1:2
27Chrobry Poznań - SUCHARY Suchy Las2016-05-0813:00Chrobry Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista .)1:1
28AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - AKF POZNAŃ2016-05-0710:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)13:0


Kolejka: 8 w dniach 2016-05-14/2016-05-15

29UKS I Śrem - AKF POZNAŃ2016-05-1414:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)10:2
30AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - SUCHARY Suchy Las2016-05-1510:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)7:0
31Chrobry Poznań - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-05-1513:00Chrobry Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista .)0:4
32STELLA Luboń - MKS Trzemeszno2016-05-1514:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)3:0


Kolejka: 9 w dniach 2016-05-22

33STELLA Luboń - UKS I Śrem2016-05-2214:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)3:2
34MKS Trzemeszno - Chrobry Poznań2016-05-2211:00MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa )8:0
35KOZIOŁEK POZNAŃ - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-05-2210:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)2:4
36SUCHARY Suchy Las - AKF POZNAŃ2016-05-2212:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)13:1


Kolejka: 10 w dniach 2016-05-26

37UKS I Śrem - SUCHARY Suchy Las2016-05-2616:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:4
38AKF POZNAŃ - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-05-2616:00AKF Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)0:2
39AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - MKS Trzemeszno2016-05-2610:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)1:1
40Chrobry Poznań - STELLA Luboń2016-05-2610:00Chrobry Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista .)1:1


Kolejka: 11 w dniach 2016-05-29

41UKS I Śrem - Chrobry Poznań2016-05-2912:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:0
42STELLA Luboń - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-05-2913:30Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)1:9
43MKS Trzemeszno - AKF POZNAŃ2016-05-2914:30MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa )8:1
44SUCHARY Suchy Las - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-05-2912:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)4:1


Kolejka: 12 w dniach 2016-06-04/2016-06-05

45UKS I Śrem - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-06-0414:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:9
46SUCHARY Suchy Las - MKS Trzemeszno2016-06-0512:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)1:2
47AKF POZNAŃ - STELLA Luboń2016-06-0416:00AKF Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)2:2
48AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - Chrobry Poznań2016-06-0510:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)5:0


Kolejka: 13 w dniach 2016-06-12/2016-06-16

49AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - UKS I Śrem2016-06-1616:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)13:1
50Chrobry Poznań - AKF POZNAŃ2016-06-1213:00Chrobry Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista .)10:3
51STELLA Luboń - SUCHARY Suchy Las2016-06-1214:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)5:1
52MKS Trzemeszno - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-06-1211:00MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa )4:0


Kolejka: 14 w dniach 2016-06-19

53UKS I Śrem - MKS Trzemeszno2016-06-1912:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:1
54KOZIOŁEK POZNAŃ - STELLA Luboń2016-06-1917:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)0:2
55SUCHARY Suchy Las - Chrobry Poznań2016-06-1912:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)6:2
56AKF POZNAŃ - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-06-1912:00AKF Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)2:6