Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: II liga okręgowa C2 Trampkarz (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2016-03-24

1SPN SZAMOTUŁY - AP REISSA II Poznań2016-03-2413:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)6:1
2SKRA Wielkopolska Otusz - GROM Plewiska2016-03-2414:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )3:3
3SALOS Poznań - LIDER SWARZĘDZ2016-03-2418:00Salos Poznań (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)1:3
4PRZEMYSŁAW Poznań - ORLIK MOSINA2016-03-2416:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )3:0


Kolejka: 2 w dniach 2016-04-02/2016-04-03

5AP REISSA II Poznań - ORLIK MOSINA2016-04-0313:30Akademia Reissa Poznań (Luboń, Rzeczna 2)3:3
6LIDER SWARZĘDZ - PRZEMYSŁAW Poznań2016-04-0210:00Lider Swarzędz (Kobylnica, Poznańska .)2:2
7GROM Plewiska - SALOS Poznań2016-04-0210:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)4:5
8SPN SZAMOTUŁY - SKRA Wielkopolska Otusz2016-04-0213:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)11:0


Kolejka: 3 w dniach 2016-04-08/2016-04-10

9SKRA Wielkopolska Otusz - AP REISSA II Poznań2016-04-0910:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )4:3
10SALOS Poznań - SPN SZAMOTUŁY2016-04-0816:30Salos Poznań (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)2:3
11PRZEMYSŁAW Poznań - GROM Plewiska2016-04-1018:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )2:7
12ORLIK MOSINA - LIDER SWARZĘDZ2016-04-0913:00Orlik Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)1:8


Kolejka: 4 w dniach 2016-04-16/2016-04-17

13AP REISSA II Poznań - LIDER SWARZĘDZ2016-04-1713:30Akademia Reissa Poznań (Luboń, Rzeczna 2)3:0
14GROM Plewiska - ORLIK MOSINA2016-04-1614:30Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)8:1
15PRZEMYSŁAW Poznań - SPN SZAMOTUŁY2016-04-1714:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )1:1
16SKRA Wielkopolska Otusz - SALOS Poznań2016-04-1711:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )2:4


Kolejka: 5 w dniach 2016-04-23/2016-04-24

17SALOS Poznań - AP REISSA II Poznań2016-04-2416:00Salos Poznań (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)0:5
18PRZEMYSŁAW Poznań - SKRA Wielkopolska Otusz2016-04-2414:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )7:2
19ORLIK MOSINA - SPN SZAMOTUŁY2016-04-2313:00Orlik Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)2:3
20LIDER SWARZĘDZ - GROM Plewiska2016-04-2312:30Lider Swarzędz (Kobylnica, Poznańska .)7:2


Kolejka: 6 w dniach 2016-04-29/2016-05-01

21AP REISSA II Poznań - GROM Plewiska2016-05-0113:30Akademia Reissa Poznań (Luboń, Rzeczna 2)6:1
22SPN SZAMOTUŁY - LIDER SWARZĘDZ2016-04-2917:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)4:1
23SKRA Wielkopolska Otusz - ORLIK MOSINA2016-04-3011:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )3:1
24SALOS Poznań - PRZEMYSŁAW Poznań2016-04-2916:30Salos Poznań (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)1:3


Kolejka: 7 w dniach 2016-05-07

25PRZEMYSŁAW Poznań - AP REISSA II Poznań2016-05-0719:30Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )1:4
26ORLIK MOSINA - SALOS Poznań2016-05-0713:00Orlik Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)0:2
27LIDER SWARZĘDZ - SKRA Wielkopolska Otusz2016-05-0714:30Lider Swarzędz (Kobylnica, Poznańska .)4:3
28GROM Plewiska - SPN SZAMOTUŁY2016-05-0710:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)2:8


Kolejka: 8 w dniach 2016-05-14/2016-05-15

29AP REISSA II Poznań - SPN SZAMOTUŁY2016-05-1513:30Akademia Reissa Poznań (Luboń, Rzeczna 2)1:5
30GROM Plewiska - SKRA Wielkopolska Otusz2016-05-1410:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)5:3
31LIDER SWARZĘDZ - SALOS Poznań2016-05-1410:00Lider Swarzędz (Kobylnica, Poznańska .)1:2
32ORLIK MOSINA - PRZEMYSŁAW Poznań2016-05-1413:00Orlik Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)2:2


Kolejka: 9 w dniach 2016-05-17/2016-05-22

33ORLIK MOSINA - AP REISSA II Poznań2016-05-2213:00Orlik Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)0:2
34PRZEMYSŁAW Poznań - LIDER SWARZĘDZ2016-05-2214:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )1:5
35SALOS Poznań - GROM Plewiska2016-05-1718:00Salos Poznań (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)1:1
36SKRA Wielkopolska Otusz - SPN SZAMOTUŁY2016-05-2113:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )0:7


Kolejka: 10 w dniach 2016-05-24/2016-05-26

37AP REISSA II Poznań - SKRA Wielkopolska Otusz2016-05-2611:00Akademia Reissa Poznań (Luboń, Rzeczna 2)6:0
38SPN SZAMOTUŁY - SALOS Poznań2016-05-2613:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)4:0
39GROM Plewiska - PRZEMYSŁAW Poznań2016-05-2610:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)2:5
40LIDER SWARZĘDZ - ORLIK MOSINA2016-05-2418:00Lider Swarzędz (Kobylnica, Poznańska .)2:1


Kolejka: 11 w dniach 2016-05-29/2016-06-02

41LIDER SWARZĘDZ - AP REISSA II Poznań2016-05-2918:00Lider Swarzędz (Kobylnica, Poznańska .)3:2
42ORLIK MOSINA - GROM Plewiska2016-06-0218:00Orlik Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)3:3
43SPN SZAMOTUŁY - PRZEMYSŁAW Poznań2016-05-2913:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)1:1
44SALOS Poznań - SKRA Wielkopolska Otusz2016-05-2918:00Salos Poznań (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)2:2


Kolejka: 12 w dniach 2016-06-04/2016-06-16

45AP REISSA II Poznań - SALOS Poznań2016-06-0513:30Akademia Reissa Poznań (Luboń, Rzeczna 2)4:2
46SKRA Wielkopolska Otusz - PRZEMYSŁAW Poznań2016-06-0411:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )0:2
47SPN SZAMOTUŁY - ORLIK MOSINA2016-06-1618:30SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)4:0
48GROM Plewiska - LIDER SWARZĘDZ2016-06-0410:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)2:11


Kolejka: 13 w dniach 2016-06-11/2016-06-12

49GROM Plewiska - AP REISSA II Poznań2016-06-1110:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)5:5
50LIDER SWARZĘDZ - SPN SZAMOTUŁY2016-06-1214:30Lider Swarzędz (Kobylnica, Poznańska .)3:1
51ORLIK MOSINA - SKRA Wielkopolska Otusz2016-06-1113:00Orlik Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)2:1
52PRZEMYSŁAW Poznań - SALOS Poznań2016-06-1212:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )0:0


Kolejka: 14 w dniach 2016-06-14/2016-06-18

53AP REISSA II Poznań - PRZEMYSŁAW Poznań2016-06-1814:30Akademia Reissa Poznań (Luboń, Rzeczna 2)3:1
54SALOS Poznań - ORLIK MOSINA2016-06-1418:00Salos Poznań (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)0:3
55SKRA Wielkopolska Otusz - LIDER SWARZĘDZ2016-06-1811:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )0:10
56SPN SZAMOTUŁY - GROM Plewiska2016-06-1813:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)10:0