Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: A1 Junior Grupa 4

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2015-09-05/2015-09-16

1WARTA Międzychód - Błękitni WRONKI2015-09-0611:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)3:5
2LKS Baborówko - TARNOWIAK Tarnowo Podgórne2015-09-0513:00LKS Baborówko (Baborówko )0:5
3ROKITA Rokietnica - OTPS WINOGRADY Poznań2015-09-1617:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )0:5


Kolejka: 2 w dniach 2015-09-12/2015-09-13

4Błękitni WRONKI - OTPS WINOGRADY Poznań2015-09-1314:00Błękitni Wronki (Popowo )3:2
5LKS Baborówko - ROKITA Rokietnica2015-09-1211:00LKS Baborówko (Baborówko )4:3
6WARTA Międzychód - TARNOWIAK Tarnowo Podgórne2015-09-1315:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)0:8


Kolejka: 3 w dniach 2015-09-19/2015-09-22

7TARNOWIAK Tarnowo Podgórne - Błękitni WRONKI2015-09-2016:00Tarnowiak Tarnowo Podgórne (Baranowo, Wypoczynkowa )2:0
8ROKITA Rokietnica - WARTA Międzychód2015-09-1913:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )2:0
9OTPS WINOGRADY Poznań - LKS Baborówko2015-09-2217:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )5:2


Kolejka: 4 w dniach 2015-09-27

10Błękitni WRONKI - LKS Baborówko2015-09-2714:00Błękitni Wronki (Popowo )20:1
11WARTA Międzychód - OTPS WINOGRADY Poznań2015-09-2711:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)0:9
12TARNOWIAK Tarnowo Podgórne - ROKITA Rokietnica2015-09-2717:00Tarnowiak Tarnowo Podgórne (Baranowo, Wypoczynkowa )10:0


Kolejka: 5 w dniach 2015-10-03/2015-10-06

13ROKITA Rokietnica - Błękitni WRONKI2015-10-0313:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )1:2
14OTPS WINOGRADY Poznań - TARNOWIAK Tarnowo Podgórne2015-10-0616:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )1:3
15LKS Baborówko - WARTA Międzychód2015-10-0311:00LKS Baborówko (Baborówko )0:3 V


Kolejka: 6 w dniach 2015-10-11

16Błękitni WRONKI - WARTA Międzychód2015-10-1114:00Błękitni Wronki (Popowo )2:0
17TARNOWIAK Tarnowo Podgórne - LKS Baborówko2015-10-1116:00Tarnowiak Tarnowo Podgórne (Baranowo, Wypoczynkowa )20:0
18OTPS WINOGRADY Poznań - ROKITA Rokietnica2015-10-1111:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )14:0


Kolejka: 7 w dniach 2015-10-17/2015-10-18

19OTPS WINOGRADY Poznań - Błękitni WRONKI2015-10-1811:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )2:2
20ROKITA Rokietnica - LKS Baborówko2015-10-1713:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )2:5
21TARNOWIAK Tarnowo Podgórne - WARTA Międzychód2015-10-1716:00Tarnowiak Tarnowo Podgórne (Baranowo, Wypoczynkowa )10:0


Kolejka: 8 w dniach 2015-10-24/2015-10-25

22Błękitni WRONKI - TARNOWIAK Tarnowo Podgórne2015-10-2514:00Błękitni Wronki (Popowo )0:2
23WARTA Międzychód - ROKITA Rokietnica2015-10-2511:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)5:5
24LKS Baborówko - OTPS WINOGRADY Poznań2015-10-2411:00LKS Baborówko (Baborówko )1:3


Kolejka: 9 w dniach 2015-11-07/2015-11-08

25LKS Baborówko - Błękitni WRONKI2015-11-0711:00LKS Baborówko (Baborówko )1:4
26OTPS WINOGRADY Poznań - WARTA Międzychód2015-11-0811:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )5:2
27ROKITA Rokietnica - TARNOWIAK Tarnowo Podgórne2015-11-0713:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )2:2


Kolejka: 10 w dniach 2015-11-15

28Błękitni WRONKI - ROKITA Rokietnica2015-11-1514:00Błękitni Wronki (Popowo )7:0
29TARNOWIAK Tarnowo Podgórne - OTPS WINOGRADY Poznań2015-11-1517:00Tarnowiak Tarnowo Podgórne (Baranowo, Wypoczynkowa )1:0
30WARTA Międzychód - LKS Baborówko2015-11-1511:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)13:0