Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: I liga okręgowa F2 Żak (RW) "o mistrza F2"

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2016-04-09

1AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - UKS AP Reissa II Poznań2016-04-0910:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )0:5
2SUCHARY Suchy Las - POLONIA Środa Wlkp.2016-04-0910:25Błękitni Owińska (Koziegłowy )1:2
3UKS AP Reissa II Poznań - POLONIA Środa Wlkp.2016-04-0910:50Błękitni Owińska (Koziegłowy )0:0
4AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - SUCHARY Suchy Las2016-04-0911:15Błękitni Owińska (Koziegłowy )2:6
5SUCHARY Suchy Las - UKS AP Reissa II Poznań2016-04-0911:40Błękitni Owińska (Koziegłowy )1:1
6POLONIA Środa Wlkp. - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-04-0912:05Błękitni Owińska (Koziegłowy )1:1


Kolejka: 2 w dniach 2016-04-24

7SUCHARY Suchy Las - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-04-2414:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)4:2
8POLONIA Środa Wlkp. - UKS AP Reissa II Poznań2016-04-2414:25Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)1:1
9AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - UKS AP Reissa II Poznań2016-04-2414:50Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)0:7
10SUCHARY Suchy Las - POLONIA Środa Wlkp.2016-04-2415:15Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)1:1
11POLONIA Środa Wlkp. - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-04-2415:40Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)8:0
12UKS AP Reissa II Poznań - SUCHARY Suchy Las2016-04-2416:05Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)1:1


Kolejka: 3 w dniach 2016-05-08

13POLONIA Środa Wlkp. - SUCHARY Suchy Las2016-05-0811:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )3:2
14UKS AP Reissa II Poznań - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-05-0811:25Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )11:0
15SUCHARY Suchy Las - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-05-0811:50Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )9:0
16POLONIA Środa Wlkp. - UKS AP Reissa II Poznań2016-05-0812:15Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )3:1
17UKS AP Reissa II Poznań - SUCHARY Suchy Las2016-05-0812:40Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )2:3
18AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - POLONIA Środa Wlkp.2016-05-0813:05Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )0:6


Kolejka: 4 w dniach 2016-05-21

19UKS AP Reissa II Poznań - POLONIA Środa Wlkp.2016-05-2109:00UKS AP Reissa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)2:0
20AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - SUCHARY Suchy Las2016-05-2109:25UKS AP Reissa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:6
21POLONIA Środa Wlkp. - SUCHARY Suchy Las2016-05-2109:50UKS AP Reissa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)3:1
22UKS AP Reissa II Poznań - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-05-2110:15UKS AP Reissa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)3:0
23AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - POLONIA Środa Wlkp.2016-05-2110:40UKS AP Reissa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:2
24SUCHARY Suchy Las - UKS AP Reissa II Poznań2016-05-2111:05UKS AP Reissa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:1