Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: B1 Junior Młodszy Grupa 2

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2015-09-05

1ORLIK Miłosław - CLESCEVIA Kleszczewo2015-09-0511:00Orlik Miłosław (Miłosław, Poznańska 1)2:2
2POLONIA II Środa Wlkp. - POGOŃ Książ Wlkp.2015-09-0513:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)5:1


Kolejka: 2 w dniach 2015-09-12

3CLESCEVIA Kleszczewo - POGOŃ Książ Wlkp.2015-09-1211:00Clescevia Kleszczewo (Kleszczewo, Poznańska 4)0:6
4ORLIK Miłosław - SPARTA SKLEJKA Orzechowo2015-09-1211:00Orlik Miłosław (Miłosław, Poznańska 1)8:0


Kolejka: 3 w dniach 2015-09-19

5SPARTA SKLEJKA Orzechowo - CLESCEVIA Kleszczewo2015-09-1911:00Sparta-Sklejka Orzechowo (Orzechowo, Szkolna 15)7:0
6POLONIA II Środa Wlkp. - ORLIK Miłosław2015-09-1913:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)6:3


Kolejka: 4 w dniach 2015-09-26

7ORLIK Miłosław - POGOŃ Książ Wlkp.2015-09-2611:00Orlik Miłosław (Miłosław, Poznańska 1)6:0
8SPARTA SKLEJKA Orzechowo - POLONIA II Środa Wlkp.2015-09-2611:00Sparta-Sklejka Orzechowo (Orzechowo, Szkolna 15)1:1


Kolejka: 5 w dniach 2015-10-03/2015-10-04

9POLONIA II Środa Wlkp. - CLESCEVIA Kleszczewo2015-10-0313:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)3:0 V
10POGOŃ Książ Wlkp. - SPARTA SKLEJKA Orzechowo2015-10-0415:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)4:0


Kolejka: 6 w dniach 2015-10-10/2015-10-11

11CLESCEVIA Kleszczewo - ORLIK Miłosław2015-10-1012:00Clescevia Kleszczewo (Kleszczewo, Poznańska 4)2:8
12POGOŃ Książ Wlkp. - POLONIA II Środa Wlkp.2015-10-1115:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)1:6


Kolejka: 7 w dniach 2015-10-17/2015-10-18

13POGOŃ Książ Wlkp. - CLESCEVIA Kleszczewo2015-10-1815:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)3:0 V
14SPARTA SKLEJKA Orzechowo - ORLIK Miłosław2015-10-1711:00Sparta-Sklejka Orzechowo (Orzechowo, Szkolna 15)0:0


Kolejka: 8 w dniach 2015-10-24

15CLESCEVIA Kleszczewo - SPARTA SKLEJKA Orzechowo2015-10-2412:00Clescevia Kleszczewo (Kleszczewo, Poznańska 4)0:3 V
16ORLIK Miłosław - POLONIA II Środa Wlkp.2015-10-2411:00Orlik Miłosław (Miłosław, Poznańska 1)1:0


Kolejka: 9 w dniach 2015-11-07/2015-11-08

17POGOŃ Książ Wlkp. - ORLIK Miłosław2015-11-0811:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)0:6
18POLONIA II Środa Wlkp. - SPARTA SKLEJKA Orzechowo2015-11-0711:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)10:0


Kolejka: 10 w dniach 2015-11-14

19CLESCEVIA Kleszczewo - POLONIA II Środa Wlkp.2015-11-1412:00Clescevia Kleszczewo (Kleszczewo, Poznańska 4)0:9
20SPARTA SKLEJKA Orzechowo - POGOŃ Książ Wlkp.2015-11-1411:00Sparta-Sklejka Orzechowo (Orzechowo, Szkolna 15)3:0 V