Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: I liga okręgowa F1 Żak Grupa 2 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2016-04-09

1WEŁNA Rogoźno - KS Canarinhos Skórzewo2016-04-0910:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Seminarialna )2:1
2POLONIA Środa Wlkp. - MAWIT Lwówek2016-04-0910:25Wełna Rogoźno (Rogoźno, Seminarialna )5:0
3KS Canarinhos Skórzewo - MAWIT Lwówek2016-04-0910:50Wełna Rogoźno (Rogoźno, Seminarialna )4:1
4WEŁNA Rogoźno - POLONIA Środa Wlkp.2016-04-0911:15Wełna Rogoźno (Rogoźno, Seminarialna )1:1
5POLONIA Środa Wlkp. - KS Canarinhos Skórzewo2016-04-0911:40Wełna Rogoźno (Rogoźno, Seminarialna )0:1
6MAWIT Lwówek - WEŁNA Rogoźno2016-04-0912:05Wełna Rogoźno (Rogoźno, Seminarialna )3:1


Kolejka: 2 w dniach 2016-04-24

7POLONIA Środa Wlkp. - WEŁNA Rogoźno2016-04-2411:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )1:2
8MAWIT Lwówek - KS Canarinhos Skórzewo2016-04-2411:25Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )1:2
9WEŁNA Rogoźno - KS Canarinhos Skórzewo2016-04-2411:50Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )1:0
10POLONIA Środa Wlkp. - MAWIT Lwówek2016-04-2412:15Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )5:0
11MAWIT Lwówek - WEŁNA Rogoźno2016-04-2412:40Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )0:3
12KS Canarinhos Skórzewo - POLONIA Środa Wlkp.2016-04-2413:05Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )1:1


Kolejka: 3 w dniach 2016-05-07

13MAWIT Lwówek - POLONIA Środa Wlkp.2016-05-0710:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)2:3
14KS Canarinhos Skórzewo - WEŁNA Rogoźno2016-05-0710:25Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)2:1
15POLONIA Środa Wlkp. - WEŁNA Rogoźno2016-05-0710:50Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)1:3
16MAWIT Lwówek - KS Canarinhos Skórzewo2016-05-0711:15Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)1:4
17KS Canarinhos Skórzewo - POLONIA Środa Wlkp.2016-05-0711:40Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)3:3
18WEŁNA Rogoźno - MAWIT Lwówek2016-05-0712:05Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)3:0


Kolejka: 4 w dniach 2016-05-22

19KS Canarinhos Skórzewo - MAWIT Lwówek2016-05-2211:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)3:3
20WEŁNA Rogoźno - POLONIA Środa Wlkp.2016-05-2211:25Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)4:2
21MAWIT Lwówek - POLONIA Środa Wlkp.2016-05-2211:50Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)2:3
22KS Canarinhos Skórzewo - WEŁNA Rogoźno2016-05-2212:15Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)0:3
23WEŁNA Rogoźno - MAWIT Lwówek2016-05-2212:40Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)3:1
24POLONIA Środa Wlkp. - KS Canarinhos Skórzewo2016-05-2213:05Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)3:2