Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: I liga okręgowa E2 Orlik (RW) "gr. M"

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2016-03-24

1 WIELKOPOLSKA Komorniki -  AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-03-2410:00Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)1:3
2 UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. -  CHROBRY GNIEZNO2016-03-2411:00UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)4:3
3 UKS AP Reissa Poznań -  KS Canarinhos Skórzewo2016-03-2409:00UKS AP Reissa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:5
4 POLONIA Środa Wlkp. -  LECH I Poznań2016-03-2411:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )1:5


Kolejka: 2 w dniach 2016-04-02

5 AP BŁĘKITNI OWIŃSKA -  LECH I Poznań2016-04-0212:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )1:7
6 KS Canarinhos Skórzewo -  POLONIA Środa Wlkp.2016-04-0212:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)10:1
7 CHROBRY GNIEZNO -  UKS AP Reissa Poznań2016-04-0210:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Mała 1)6:2
8 WIELKOPOLSKA Komorniki -  UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-04-0213:00Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)1:3


Kolejka: 3 w dniach 2016-04-08/2016-04-10

9 UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. -  AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-04-0816:00UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, 3 Maja 5)9:4
10 UKS AP Reissa Poznań -  WIELKOPOLSKA Komorniki2016-04-0917:30UKS AP Reissa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)5:3
11 POLONIA Środa Wlkp. -  CHROBRY GNIEZNO2016-04-0914:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )2:5
12 LECH I Poznań -  KS Canarinhos Skórzewo2016-04-1014:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )4:2


Kolejka: 4 w dniach 2016-04-16

13 AP BŁĘKITNI OWIŃSKA -  KS Canarinhos Skórzewo2016-04-1612:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )1:3
14 CHROBRY GNIEZNO -  LECH I Poznań2016-04-1610:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Mała 1)7:7
15 WIELKOPOLSKA Komorniki -  POLONIA Środa Wlkp.2016-04-1613:00Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)2:5
16 UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. -  UKS AP Reissa Poznań2016-04-1611:00UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)3:2


Kolejka: 5 w dniach 2016-04-23/2016-04-24

17 UKS AP Reissa Poznań -  AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-04-2414:00UKS AP Reissa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)9:1
18 POLONIA Środa Wlkp. -  UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-04-2311:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )3:4
19 LECH I Poznań -  WIELKOPOLSKA Komorniki2016-04-2414:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )10:0
20 KS Canarinhos Skórzewo -  CHROBRY GNIEZNO2016-04-2310:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)7:1


Kolejka: 6 w dniach 2016-04-30

21 AP BŁĘKITNI OWIŃSKA -  CHROBRY GNIEZNO2016-04-3012:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )4:6
22 WIELKOPOLSKA Komorniki -  KS Canarinhos Skórzewo2016-04-3014:00Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)1:7
23 UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. -  LECH I Poznań2016-04-3011:00UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)2:9
24 UKS AP Reissa Poznań -  POLONIA Środa Wlkp.2016-04-3016:00UKS AP Reissa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:0


Kolejka: 7 w dniach 2016-05-02/2016-05-07

25 POLONIA Środa Wlkp. -  AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-05-0717:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )7:1
26 UKS AP Reissa Poznań -  LECH I Poznań2016-05-0717:30UKS AP Reissa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)3:2
27 KS Canarinhos Skórzewo -  UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-05-0710:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)6:1
28 CHROBRY GNIEZNO -  WIELKOPOLSKA Komorniki2016-05-0218:30Mieszko Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)4:3


Kolejka: 8 w dniach 2016-05-14/2016-06-09

29 AP BŁĘKITNI OWIŃSKA -  WIELKOPOLSKA Komorniki2016-05-1414:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )5:1
30 CHROBRY GNIEZNO -  UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-06-0918:30Mieszko Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)6:2
31 KS Canarinhos Skórzewo -  UKS AP Reissa Poznań2016-05-1410:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)8:2
32 LECH I Poznań -  POLONIA Środa Wlkp.2016-05-1512:30Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)6:1


Kolejka: 9 w dniach 2016-05-21/2016-06-02

33 LECH I Poznań -  AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-06-0217:00Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)5:1
34 POLONIA Środa Wlkp. -  KS Canarinhos Skórzewo2016-05-2111:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )2:5
35 UKS AP Reissa Poznań -  CHROBRY GNIEZNO2016-05-2114:00UKS AP Reissa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)3:4
36 UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. -  WIELKOPOLSKA Komorniki2016-05-2115:30UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)7:1


Kolejka: 10 w dniach 2016-05-24/2016-05-26

37 AP BŁĘKITNI OWIŃSKA -  UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-05-2612:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )2:2
38 WIELKOPOLSKA Komorniki -  UKS AP Reissa Poznań2016-05-2610:00Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)0:3 V
39 CHROBRY GNIEZNO -  POLONIA Środa Wlkp.2016-05-2610:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Mała 1)9:2
40 KS Canarinhos Skórzewo -  LECH I Poznań2016-05-2419:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)2:8


Kolejka: 11 w dniach 2016-05-28/2016-05-31

41 KS Canarinhos Skórzewo -  AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-05-3119:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)0:6
42 LECH I Poznań -  CHROBRY GNIEZNO2016-05-2811:30Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )11:2
43 POLONIA Środa Wlkp. -  WIELKOPOLSKA Komorniki2016-05-2911:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )9:0
44 UKS AP Reissa Poznań -  UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-05-2917:00UKS AP Reissa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:3


Kolejka: 12 w dniach 2016-06-04/2016-06-05

45 AP BŁĘKITNI OWIŃSKA -  UKS AP Reissa Poznań2016-06-0510:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )1:1
46 UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. -  POLONIA Środa Wlkp.2016-06-0411:00UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)6:3
47 WIELKOPOLSKA Komorniki -  LECH I Poznań2016-06-0414:00Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)2:7
48 CHROBRY GNIEZNO -  KS Canarinhos Skórzewo2016-06-0410:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Mała 1)4:2


Kolejka: 13 w dniach 2016-06-11/2016-06-20

49 CHROBRY GNIEZNO -  AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-06-2017:30Chrobry Gniezno (Gniezno, Mała 1)4:3
50 KS Canarinhos Skórzewo -  WIELKOPOLSKA Komorniki2016-06-1110:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)2:1
51 LECH I Poznań -  UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-06-1516:30Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)8:1
52 POLONIA Środa Wlkp. -  UKS AP Reissa Poznań2016-06-1111:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)6:4


Kolejka: 14 w dniach 2016-06-18/2016-06-19

53 AP BŁĘKITNI OWIŃSKA -  POLONIA Środa Wlkp.2016-06-1812:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )3:3
54 LECH I Poznań -  UKS AP Reissa Poznań2016-06-1912:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )11:1
55 UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. -  KS Canarinhos Skórzewo2016-06-1811:00UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)2:6
56 WIELKOPOLSKA Komorniki -  CHROBRY GNIEZNO2016-06-1913:00Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)2:9