Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: B1 Junior Młodszy Grupa 6

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2015-09-06

1WIELKOPOLSKA Komorniki - SOKÓŁ Rakoniewice2015-09-0610:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)1:9
2PŁOMIEŃ Przyprostynia - NKS Niepruszewo2015-09-0610:00sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )2:2


Kolejka: 2 w dniach 2015-09-12

3SOKÓŁ Rakoniewice - NKS Niepruszewo2015-09-1213:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )4:1
4LECH IV Poznań - PŁOMIEŃ Przyprostynia2015-09-1212:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )23:0


Kolejka: 3 w dniach 2015-09-19/2015-09-20

5PŁOMIEŃ Przyprostynia - WIELKOPOLSKA Komorniki2015-09-1915:00sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )2:4
6NKS Niepruszewo - LECH IV Poznań2015-09-2013:00NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)0:15


Kolejka: 4 w dniach 2015-09-26/2015-09-27

7SOKÓŁ Rakoniewice - LECH IV Poznań2015-09-2613:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )0:3
8WIELKOPOLSKA Komorniki - NKS Niepruszewo2015-09-2710:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)8:2


Kolejka: 5 w dniach 2015-10-03/2015-10-04

9PŁOMIEŃ Przyprostynia - SOKÓŁ Rakoniewice2015-10-0412:00sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )0:5
10LECH IV Poznań - WIELKOPOLSKA Komorniki2015-10-0312:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )25:0


Kolejka: 6 w dniach 2015-10-10/2015-10-11

11SOKÓŁ Rakoniewice - WIELKOPOLSKA Komorniki2015-10-1013:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )6:0
12NKS Niepruszewo - PŁOMIEŃ Przyprostynia2015-10-1113:00NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)0:2


Kolejka: 7 w dniach 2015-10-18

13NKS Niepruszewo - SOKÓŁ Rakoniewice2015-10-1813:00NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)1:17
14PŁOMIEŃ Przyprostynia - LECH IV Poznań2015-10-1811:00sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )0:17


Kolejka: 8 w dniach 2015-10-24/2015-10-25

15WIELKOPOLSKA Komorniki - PŁOMIEŃ Przyprostynia2015-10-2510:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)1:3
16LECH IV Poznań - NKS Niepruszewo2015-10-2414:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )19:0


Kolejka: 9 w dniach 2015-11-07/2015-11-08

17LECH IV Poznań - SOKÓŁ Rakoniewice2015-11-0718:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )6:0
18NKS Niepruszewo - WIELKOPOLSKA Komorniki2015-11-0810:00NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)1:3


Kolejka: 10 w dniach 2015-11-14/2015-11-15

19SOKÓŁ Rakoniewice - PŁOMIEŃ Przyprostynia2015-11-1414:30Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )8:0
20WIELKOPOLSKA Komorniki - LECH IV Poznań2015-11-1510:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)0:9