Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: I liga okręgowa E1 Orlik (RW) "gr. M"

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2016-03-24/2016-03-29

1 UKS Śrem -  AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2016-03-2411:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)6:1
2 SALOS Poznań -  AP REISSA Poznań2016-03-2410:00Salos Poznań (Poznań-Jeżyce, Golęcińska )1:23
3 LECH I Poznań -  ORKAN OBJEZIERZE2016-03-2917:00Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)18:0
4 LECH III Poznań -  LECH II Poznań2016-03-2915:00Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)3:5


Kolejka: 2 w dniach 2016-04-02/2016-04-03

5 AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA -  LECH II Poznań2016-04-0210:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )0:11
6 LECH I Poznań -  LECH III Poznań2016-04-0314:30Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )10:0
7 AP REISSA Poznań -  ORKAN OBJEZIERZE2016-04-0214:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)11:1
8 UKS Śrem -  SALOS Poznań2016-04-0211:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)7:0


Kolejka: 3 w dniach 2016-04-09/2016-04-10

9 SALOS Poznań -  AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2016-04-0916:00Salos Poznań ś (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego )3:5
10 ORKAN OBJEZIERZE -  UKS Śrem2016-04-0911:00Orkan Objezierze (Objezierze )1:7
11 LECH III Poznań -  AP REISSA Poznań2016-04-1012:30Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:3
12 LECH II Poznań -  LECH I Poznań2016-04-1012:30Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:1


Kolejka: 4 w dniach 2016-04-16/2016-04-17

13 AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA -  LECH I Poznań2016-04-1610:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )2:5
14 AP REISSA Poznań -  LECH II Poznań2016-04-1710:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:2
15 UKS Śrem -  LECH III Poznań2016-04-1610:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)5:3
16 SALOS Poznań -  ORKAN OBJEZIERZE2016-04-1717:00Salos Poznań ś (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego )2:5


Kolejka: 5 w dniach 2016-04-23/2016-04-24

17 ORKAN OBJEZIERZE -  AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2016-04-2311:00Orkan Objezierze (Objezierze )2:11
18 SALOS Poznań -  LECH III Poznań2016-04-2316:00Salos Poznań ś (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego )1:16
19 LECH II Poznań -  UKS Śrem2016-04-2414:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )14:0
20 AP REISSA Poznań -  LECH I Poznań2016-04-2318:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)2:10


Kolejka: 6 w dniach 2016-04-30/2016-05-05

21 AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA -  AP REISSA Poznań2016-04-3010:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )1:5
22 UKS Śrem -  LECH I Poznań2016-04-3010:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:13
23 SALOS Poznań -  LECH II Poznań2016-04-3016:00Salos Poznań ś (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego )0:17
24 ORKAN OBJEZIERZE -  LECH III Poznań2016-05-0517:00Orkan Objezierze (Objezierze )1:9


Kolejka: 7 w dniach 2016-05-05/2016-06-06

25 LECH III Poznań -  AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2016-06-0619:00Stoper Poznań o (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37)1:2
26 LECH II Poznań -  ORKAN OBJEZIERZE2016-05-0816:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )17:0
27 LECH I Poznań -  SALOS Poznań2016-05-0814:30Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )16:1
28 AP REISSA Poznań -  UKS Śrem2016-05-0519:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)7:3


Kolejka: 8 w dniach 2016-05-14/2016-05-17

29 AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA -  UKS Śrem2016-05-1410:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )1:4
30 AP REISSA Poznań -  SALOS Poznań2016-05-1514:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)19:0
31 ORKAN OBJEZIERZE -  LECH I Poznań2016-05-1718:00Orkan Objezierze (Objezierze )0:28
32 LECH II Poznań -  LECH III Poznań2016-05-1512:30Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)5:2


Kolejka: 9 w dniach 2016-05-21/2016-05-22

33 LECH II Poznań -  AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2016-05-2214:30Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )8:0
34 LECH III Poznań -  LECH I Poznań2016-05-2214:30Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:10
35 ORKAN OBJEZIERZE -  AP REISSA Poznań2016-05-2111:00Orkan Objezierze (Objezierze )1:12
36 SALOS Poznań -  UKS Śrem2016-05-2116:00Salos Poznań ś (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego )4:7


Kolejka: 10 w dniach 2016-05-26

37 AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA -  SALOS Poznań2016-05-2610:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )5:2
38 UKS Śrem -  ORKAN OBJEZIERZE2016-05-2610:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)5:3
39 AP REISSA Poznań -  LECH III Poznań2016-05-2612:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)5:3
40 LECH I Poznań -  LECH II Poznań2016-05-2610:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )7:2


Kolejka: 11 w dniach 2016-05-28/2016-06-16

41 LECH I Poznań -  AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2016-06-1618:00Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)16:0
42 LECH II Poznań -  AP REISSA Poznań2016-05-2811:30Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:6
43 LECH III Poznań -  UKS Śrem2016-05-2810:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )12:0
44 ORKAN OBJEZIERZE -  SALOS Poznań2016-06-0118:00Orkan Objezierze (Objezierze )6:3


Kolejka: 12 w dniach 2016-06-04/2016-06-09

45 AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA -  ORKAN OBJEZIERZE2016-06-0413:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )7:1
46 LECH III Poznań -  SALOS Poznań2016-06-0415:00Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)10:0
47 UKS Śrem -  LECH II Poznań2016-06-0410:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)4:19
48 LECH I Poznań -  AP REISSA Poznań2016-06-0918:00Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)7:2


Kolejka: 13 w dniach 2016-06-11/2016-06-12

49 AP REISSA Poznań -  AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2016-06-1210:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)7:1
50 LECH I Poznań -  UKS Śrem2016-06-1110:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )18:0
51 LECH II Poznań -  SALOS Poznań2016-06-1214:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )19:1
52 LECH III Poznań -  ORKAN OBJEZIERZE2016-06-1212:30Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:3


Kolejka: 14 w dniach 2016-06-17/2016-06-18

53 AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA -  LECH III Poznań2016-06-1810:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )1:10
54 ORKAN OBJEZIERZE -  LECH II Poznań2016-06-1811:00Orkan Objezierze (Objezierze )1:13
55 SALOS Poznań -  LECH I Poznań2016-06-1816:00Salos Poznań ś (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego )0:24
56 UKS Śrem -  AP REISSA Poznań2016-06-1719:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:0