Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: I liga okręgowa D1 Młodzik (RW) "gr. M"

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2016-03-24

1UKS II Śrem - AP REISSA Poznań2016-03-2417:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:1
2KS Canarinhos Skórzewo - LECH Poznań2016-03-2413:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)0:1
3UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - POLONIA Środa Wlkp.2016-03-2414:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)1:6
4Nielba Wągrowiec - LIDER I SWARZĘDZ2016-03-2417:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)3:3


Kolejka: 2 w dniach 2016-04-02/2016-04-06

5AP REISSA Poznań - LIDER I SWARZĘDZ2016-04-0618:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:0
6UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Nielba Wągrowiec2016-04-0313:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)1:7
7KS Canarinhos Skórzewo - POLONIA Środa Wlkp.2016-04-0216:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)1:6
8UKS II Śrem - LECH Poznań2016-04-0215:30UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:2


Kolejka: 3 w dniach 2016-04-09/2016-04-10

9LECH Poznań - AP REISSA Poznań2016-04-0916:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:1
10POLONIA Środa Wlkp. - UKS II Śrem2016-04-0914:40Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)2:0
11Nielba Wągrowiec - KS Canarinhos Skórzewo2016-04-1015:30Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)4:0
12LIDER I SWARZĘDZ - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-04-1010:00Lider Swarzędz (Kobylnica, Poznańska .)8:2


Kolejka: 4 w dniach 2016-04-16

13AP REISSA Poznań - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-04-1612:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)9:0
14KS Canarinhos Skórzewo - LIDER I SWARZĘDZ2016-04-1610:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)1:7
15UKS II Śrem - Nielba Wągrowiec2016-04-1614:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:1
16LECH Poznań - POLONIA Środa Wlkp.2016-04-1614:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:0


Kolejka: 5 w dniach 2016-04-23/2016-04-24

17POLONIA Środa Wlkp. - AP REISSA Poznań2016-04-2311:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)2:1
18Nielba Wągrowiec - LECH Poznań2016-04-2412:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)1:5
19LIDER I SWARZĘDZ - UKS II Śrem2016-04-2310:00Lider Swarzędz (Kobylnica, Poznańska .)1:4
20UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - KS Canarinhos Skórzewo2016-04-2413:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)0:6


Kolejka: 6 w dniach 2016-04-30

21AP REISSA Poznań - KS Canarinhos Skórzewo2016-04-3012:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)4:0
22UKS II Śrem - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-04-3014:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)7:1
23LECH Poznań - LIDER I SWARZĘDZ2016-04-3014:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )4:0
24POLONIA Środa Wlkp. - Nielba Wągrowiec2016-04-3013:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)3:0


Kolejka: 7 w dniach 2016-05-07/2016-05-08

25Nielba Wągrowiec - AP REISSA Poznań2016-05-0714:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)0:2
26LIDER I SWARZĘDZ - POLONIA Środa Wlkp.2016-05-0810:00Lider Swarzędz (Kobylnica, Poznańska .)1:2
27UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - LECH Poznań2016-05-0813:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)0:7
28UKS II Śrem - KS Canarinhos Skórzewo2016-05-0712:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)5:3


Kolejka: 8 w dniach 2016-05-14/2016-05-15

29AP REISSA Poznań - UKS II Śrem2016-05-1415:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:2
30LECH Poznań - KS Canarinhos Skórzewo2016-05-1418:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )6:1
31POLONIA Środa Wlkp. - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-05-1413:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)3:0
32LIDER I SWARZĘDZ - Nielba Wągrowiec2016-05-1509:00Lider Swarzędz (Kobylnica, Poznańska .)1:1


Kolejka: 9 w dniach 2016-05-21/2016-05-22

33LIDER I SWARZĘDZ - AP REISSA Poznań2016-05-2210:00Lider Swarzędz (Kobylnica, Poznańska .)1:0
34Nielba Wągrowiec - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-05-2212:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)7:0
35POLONIA Środa Wlkp. - KS Canarinhos Skórzewo2016-05-2115:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)2:3
36LECH Poznań - UKS II Śrem2016-05-2118:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:0


Kolejka: 10 w dniach 2016-05-26

37AP REISSA Poznań - LECH Poznań2016-05-2613:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:2
38UKS II Śrem - POLONIA Środa Wlkp.2016-05-2614:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)4:1
39KS Canarinhos Skórzewo - Nielba Wągrowiec2016-05-2612:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)5:1
40UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - LIDER I SWARZĘDZ2016-05-2613:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)0:12


Kolejka: 11 w dniach 2016-05-29/2016-06-15

41UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - AP REISSA Poznań2016-06-1516:30sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)0:3
42LIDER I SWARZĘDZ - KS Canarinhos Skórzewo2016-06-0217:30Lider Swarzędz (Kobylnica, Poznańska .)4:3
43Nielba Wągrowiec - UKS II Śrem2016-05-2912:30Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)6:1
44POLONIA Środa Wlkp. - LECH Poznań2016-05-2915:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)2:2


Kolejka: 12 w dniach 2016-06-04

45AP REISSA Poznań - POLONIA Środa Wlkp.2016-06-0418:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:1
46LECH Poznań - Nielba Wągrowiec2016-06-0416:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:1
47UKS II Śrem - LIDER I SWARZĘDZ2016-06-0408:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:6
48KS Canarinhos Skórzewo - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-06-0410:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)1:2


Kolejka: 13 w dniach 2016-06-11/2016-06-12

49KS Canarinhos Skórzewo - AP REISSA Poznań2016-06-1113:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)2:1
50UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - UKS II Śrem2016-06-1213:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)0:7
51LIDER I SWARZĘDZ - LECH Poznań2016-06-1210:00Lider Swarzędz (Kobylnica, Poznańska .)3:2
52Nielba Wągrowiec - POLONIA Środa Wlkp.2016-06-1210:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)1:0


Kolejka: 14 w dniach 2016-06-18/2016-06-20

53AP REISSA Poznań - Nielba Wągrowiec2016-06-1910:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:2
54POLONIA Środa Wlkp. - LIDER I SWARZĘDZ2016-06-1915:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)2:1
55LECH Poznań - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-06-1814:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )6:0
56KS Canarinhos Skórzewo - UKS II Śrem2016-06-2018:30Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)2:6