Terminarz rozgrywek ligi: IV Liga Grupa płn.

RUNDA II

Kolejka: 16 w dniach 2015-11-14/2015-11-15

11922 LECHIA Kostrzyn - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2015-11-1413:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)2:3
2HURAGAN Pobiedziska - Wełna SKOKI2015-11-1513:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)1:0
3TARNOVIA Tarnowo Podgórne - Iskra Szydłowo2015-11-1412:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)0:2
4GROM Plewiska - GLKS WYSOKA2015-11-1413:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)6:1
5GKS Dopiewo - KOTWICA Kórnik2015-11-1413:00GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)3:0
6WARTA Międzychód - MAWIT Lwówek2015-11-1413:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)3:0
7Lubuszanin Trzcianka - PŁOMIEŃ Przyprostynia2015-11-1413:00MKS Lubuszanin Trzcianka (Trzcianka, ks. Piotra Skargi 56)2:0
8MIESZKO Gniezno - SPARTA Oborniki2015-11-1413:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)0:3


Kolejka: 17 w dniach 2016-03-12/2016-03-13

9MIESZKO Gniezno - 1922 LECHIA Kostrzyn2016-03-1215:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)1:1
10SPARTA Oborniki - Lubuszanin Trzcianka2016-03-1215:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)3:3
11PŁOMIEŃ Przyprostynia - WARTA Międzychód2016-03-1315:00Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)0:3
12MAWIT Lwówek - GKS Dopiewo2016-03-1315:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)0:4
13KOTWICA Kórnik - GROM Plewiska2016-03-1215:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)1:3
14GLKS WYSOKA - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-03-1314:00GLKS Wysoka (Wysoka, Kościelna 4A)1:0
15Iskra Szydłowo - HURAGAN Pobiedziska2016-03-1212:00Iskra Szydłowo (Szydłowo, Sportowa 1)6:2
16Wełna SKOKI - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2016-03-1315:00Wełna Skoki (Skoki, Parkowa 10)2:2


Kolejka: 18 w dniach 2016-03-19

171922 LECHIA Kostrzyn - Wełna SKOKI2016-03-1915:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)2:2
18ZJEDNOCZENI Trzemeszno - Iskra Szydłowo2016-03-1915:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)0:4
19HURAGAN Pobiedziska - GLKS WYSOKA2016-03-1915:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)0:3
20TARNOVIA Tarnowo Podgórne - KOTWICA Kórnik2016-03-1915:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)3:2
21GROM Plewiska - MAWIT Lwówek2016-03-1915:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)6:0
22GKS Dopiewo - PŁOMIEŃ Przyprostynia2016-03-1914:00GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)4:0
23WARTA Międzychód - SPARTA Oborniki2016-03-1915:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)0:0
24Lubuszanin Trzcianka - MIESZKO Gniezno2016-03-1915:00MKS Lubuszanin Trzcianka (Trzcianka, ks. Piotra Skargi 56)2:1


Kolejka: 19 w dniach 2016-03-24/2016-03-26

25Lubuszanin Trzcianka - 1922 LECHIA Kostrzyn2016-03-2615:00MKS Lubuszanin Trzcianka (Trzcianka, ks. Piotra Skargi 56)2:2
26MIESZKO Gniezno - WARTA Międzychód2016-03-2416:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)0:2
27SPARTA Oborniki - GKS Dopiewo2016-03-2615:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)3:1
28PŁOMIEŃ Przyprostynia - GROM Plewiska2016-03-2616:30Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)0:2
29MAWIT Lwówek - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-03-2612:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)0:2
30KOTWICA Kórnik - HURAGAN Pobiedziska2016-03-2616:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)0:1
31GLKS WYSOKA - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2016-03-2612:00GLKS Wysoka (Wysoka, Kościelna 4A)2:0
32Iskra Szydłowo - Wełna SKOKI2016-03-2612:00Iskra Szydłowo (Szydłowo, Sportowa 1)2:0


Kolejka: 20 w dniach 2016-04-02/2016-04-03

331922 LECHIA Kostrzyn - Iskra Szydłowo2016-04-0216:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)2:1
34Wełna SKOKI - GLKS WYSOKA2016-04-0315:00Wełna Skoki (Skoki, Parkowa 10)1:1
35ZJEDNOCZENI Trzemeszno - KOTWICA Kórnik2016-04-0216:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)0:0
36HURAGAN Pobiedziska - MAWIT Lwówek2016-04-0216:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)3:0
37TARNOVIA Tarnowo Podgórne - PŁOMIEŃ Przyprostynia2016-04-0214:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)5:1
38GROM Plewiska - SPARTA Oborniki2016-04-0216:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)0:1
39GKS Dopiewo - MIESZKO Gniezno2016-04-0314:00GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)0:0
40WARTA Międzychód - Lubuszanin Trzcianka2016-04-0216:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)1:0


Kolejka: 21 w dniach 2016-04-09/2016-04-10

41WARTA Międzychód - 1922 LECHIA Kostrzyn2016-04-0916:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)5:2
42Lubuszanin Trzcianka - GKS Dopiewo2016-04-0916:00MKS Lubuszanin Trzcianka (Trzcianka, ks. Piotra Skargi 56)5:3
43MIESZKO Gniezno - GROM Plewiska2016-04-0917:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)1:0
44SPARTA Oborniki - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-04-0916:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)1:2
45PŁOMIEŃ Przyprostynia - HURAGAN Pobiedziska2016-04-1017:00Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)2:1
46MAWIT Lwówek - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2016-04-1016:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)0:2
47KOTWICA Kórnik - Wełna SKOKI2016-04-0916:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)2:0
48GLKS WYSOKA - Iskra Szydłowo2016-04-1015:00GLKS Wysoka (Wysoka, Kościelna 4A)0:5


Kolejka: 22 w dniach 2016-04-16

491922 LECHIA Kostrzyn - GLKS WYSOKA2016-04-1616:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)3:1
50Iskra Szydłowo - KOTWICA Kórnik2016-04-1611:00Iskra Szydłowo (Szydłowo, Sportowa 1)4:1
51Wełna SKOKI - MAWIT Lwówek2016-04-1616:00Wełna Skoki (Skoki, Parkowa 10)4:0
52ZJEDNOCZENI Trzemeszno - PŁOMIEŃ Przyprostynia2016-04-1616:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)2:0
53HURAGAN Pobiedziska - SPARTA Oborniki2016-04-1616:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)0:1
54TARNOVIA Tarnowo Podgórne - MIESZKO Gniezno2016-04-1616:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)1:2
55GROM Plewiska - Lubuszanin Trzcianka2016-04-1611:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)1:1
56WARTA Międzychód - GKS Dopiewo2016-04-1617:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)2:1


Kolejka: 23 w dniach 2016-04-23/2016-04-24

57GKS Dopiewo - 1922 LECHIA Kostrzyn2016-04-2316:00GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)1:2
58WARTA Międzychód - GROM Plewiska2016-04-2317:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)3:1
59Lubuszanin Trzcianka - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-04-2316:00MKS Lubuszanin Trzcianka (Trzcianka, ks. Piotra Skargi 56)0:2
60MIESZKO Gniezno - HURAGAN Pobiedziska2016-04-2317:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)2:1
61SPARTA Oborniki - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2016-04-2317:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)4:0
62PŁOMIEŃ Przyprostynia - Wełna SKOKI2016-04-2417:00Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)2:1
63MAWIT Lwówek - Iskra Szydłowo2016-04-2416:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)0:3
64KOTWICA Kórnik - GLKS WYSOKA2016-04-2316:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)3:0


Kolejka: 24 w dniach 2016-04-30

651922 LECHIA Kostrzyn - KOTWICA Kórnik2016-04-3014:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)2:0
66GLKS WYSOKA - MAWIT Lwówek2016-04-3016:00GLKS Wysoka (Wysoka, Kościelna 4A)4:0
67Iskra Szydłowo - PŁOMIEŃ Przyprostynia2016-04-3012:00Iskra Szydłowo (Szydłowo, Sportowa 1)1:0
68Wełna SKOKI - SPARTA Oborniki2016-04-3017:00Wełna Skoki (Skoki, Parkowa 10)2:3
69ZJEDNOCZENI Trzemeszno - MIESZKO Gniezno2016-04-3013:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)1:0
70HURAGAN Pobiedziska - Lubuszanin Trzcianka2016-04-3016:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)2:5
71TARNOVIA Tarnowo Podgórne - WARTA Międzychód2016-04-3013:30Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)2:0
72GROM Plewiska - GKS Dopiewo2016-04-3017:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)0:4


Kolejka: 25 w dniach 2016-05-03

73GROM Plewiska - 1922 LECHIA Kostrzyn2016-05-0317:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)0:0
74GKS Dopiewo - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-05-0314:00GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)1:0
75WARTA Międzychód - HURAGAN Pobiedziska2016-05-0317:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)2:0
76Lubuszanin Trzcianka - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2016-05-0316:00MKS Lubuszanin Trzcianka (Trzcianka, ks. Piotra Skargi 56)2:1
77MIESZKO Gniezno - Wełna SKOKI2016-05-0317:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)1:0
78SPARTA Oborniki - Iskra Szydłowo2016-05-0317:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)2:1
79PŁOMIEŃ Przyprostynia - GLKS WYSOKA2016-05-0316:00Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)0:2
80MAWIT Lwówek - KOTWICA Kórnik2016-05-0316:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)0:3


Kolejka: 26 w dniach 2016-05-07/2016-05-08

811922 LECHIA Kostrzyn - MAWIT Lwówek2016-05-0716:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)2:0
82KOTWICA Kórnik - PŁOMIEŃ Przyprostynia2016-05-0716:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)4:0
83GLKS WYSOKA - SPARTA Oborniki2016-05-0815:00GLKS Wysoka (Wysoka, Kościelna 4A)1:0
84Iskra Szydłowo - MIESZKO Gniezno2016-05-0712:00Iskra Szydłowo (Szydłowo, Sportowa 1)4:2
85Wełna SKOKI - Lubuszanin Trzcianka2016-05-0717:00Wełna Skoki (Skoki, Parkowa 10)2:2
86ZJEDNOCZENI Trzemeszno - WARTA Międzychód2016-05-0716:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)2:2
87HURAGAN Pobiedziska - GKS Dopiewo2016-05-0716:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)1:0
88TARNOVIA Tarnowo Podgórne - GROM Plewiska2016-05-0717:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)4:3


Kolejka: 27 w dniach 2016-05-14

89TARNOVIA Tarnowo Podgórne - 1922 LECHIA Kostrzyn2016-05-1412:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)3:1
90GROM Plewiska - HURAGAN Pobiedziska2016-05-1417:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)1:3
91GKS Dopiewo - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2016-05-1417:00GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)5:3
92WARTA Międzychód - Wełna SKOKI2016-05-1417:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)2:0
93Lubuszanin Trzcianka - Iskra Szydłowo2016-05-1416:00MKS Lubuszanin Trzcianka (Trzcianka, ks. Piotra Skargi 56)0:1
94MIESZKO Gniezno - GLKS WYSOKA2016-05-1417:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)0:2
95KOTWICA Kórnik - SPARTA Oborniki2016-05-1416:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)3:1
96PŁOMIEŃ Przyprostynia - MAWIT Lwówek2016-05-1417:00Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)5:1


Kolejka: 28 w dniach 2016-05-21/2016-05-22

971922 LECHIA Kostrzyn - PŁOMIEŃ Przyprostynia2016-05-2116:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)1:0
98MAWIT Lwówek - SPARTA Oborniki2016-05-2216:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)1:2
99KOTWICA Kórnik - MIESZKO Gniezno2016-05-2116:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)1:1
100GLKS WYSOKA - Lubuszanin Trzcianka2016-05-2215:00GLKS Wysoka (Wysoka, Kościelna 4A)0:0
101Iskra Szydłowo - WARTA Międzychód2016-05-2112:00Iskra Szydłowo (Szydłowo, Sportowa 1)3:2
102Wełna SKOKI - GKS Dopiewo2016-05-2117:00Wełna Skoki (Skoki, Parkowa 10)1:2
103ZJEDNOCZENI Trzemeszno - GROM Plewiska2016-05-2116:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)2:1
104HURAGAN Pobiedziska - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-05-2214:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)2:1


Kolejka: 29 w dniach 2016-05-28/2016-05-29

105HURAGAN Pobiedziska - 1922 LECHIA Kostrzyn2016-05-2914:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)2:1
106TARNOVIA Tarnowo Podgórne - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2016-05-2817:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)3:1
107GROM Plewiska - Wełna SKOKI2016-05-2817:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)2:1
108GKS Dopiewo - Iskra Szydłowo2016-05-2817:00GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)1:2
109WARTA Międzychód - GLKS WYSOKA2016-05-2817:30miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)5:2
110Lubuszanin Trzcianka - KOTWICA Kórnik2016-05-2816:00MKS Lubuszanin Trzcianka (Trzcianka, ks. Piotra Skargi 56)1:1
111MIESZKO Gniezno - MAWIT Lwówek2016-05-2817:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)2:2
112SPARTA Oborniki - PŁOMIEŃ Przyprostynia2016-05-2817:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)3:0 V


Kolejka: 30 w dniach 2016-06-04

1131922 LECHIA Kostrzyn - SPARTA Oborniki2016-06-0417:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)1:0
114PŁOMIEŃ Przyprostynia - MIESZKO Gniezno2016-06-0417:00Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)1:5
115MAWIT Lwówek - Lubuszanin Trzcianka2016-06-0417:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)0:3 V
116KOTWICA Kórnik - WARTA Międzychód2016-06-0412:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)1:3
117GLKS WYSOKA - GKS Dopiewo2016-06-0417:00GLKS Wysoka (Wysoka, Kościelna 4A)5:0
118Iskra Szydłowo - GROM Plewiska2016-06-0417:00Iskra Szydłowo (Szydłowo, Sportowa 1)7:0
119Wełna SKOKI - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-06-0417:00Wełna Skoki (Skoki, Parkowa 10)5:2
120ZJEDNOCZENI Trzemeszno - HURAGAN Pobiedziska2016-06-0417:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)1:1