Terminarz rozgrywek ligi: I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2015-08-16/2015-09-16

1WARTA II POZNAŃ SA - Błękitni WRONKI2015-09-0917:00Stadion Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)0:2
2UKS KANIA Gostyń - LECH I Poznań2015-08-1817:30UKS KANIA Gostyń (Gostyń, Sportowa 1)0:8
3POLONIA 1912 Leszno - Nielba Wągrowiec2015-08-1613:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)0:3
4Sokół SZAMOCIN - Football Academy - POLONIA Środa Wlkp.2015-09-1617:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)0:1


Kolejka: 2 w dniach 2015-08-21/2015-08-22

5Błękitni WRONKI - POLONIA Środa Wlkp.2015-08-2211:00Błękitni Wronki (Popowo )0:2
6Nielba Wągrowiec - Sokół SZAMOCIN - Football Academy2015-08-2113:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)0:2
7LECH I Poznań - POLONIA 1912 Leszno2015-08-2214:00Lech Poznań p (Popowo )11:0
8WARTA II POZNAŃ SA - UKS KANIA Gostyń2015-08-2216:00Stadion Droga Dębińska (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)2:1


Kolejka: 3 w dniach 2015-08-26/2015-09-23

9UKS KANIA Gostyń - Błękitni WRONKI2015-08-2614:00UKS KANIA Gostyń (Gostyń, Sportowa 1)0:1
10POLONIA 1912 Leszno - WARTA II POZNAŃ SA2015-08-2614:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)1:1
11Sokół SZAMOCIN - Football Academy - LECH I Poznań2015-09-2317:00Sokół (Szamotuły, Sportowa 6)0:1
12POLONIA Środa Wlkp. - Nielba Wągrowiec2015-08-2611:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)2:1


Kolejka: 4 w dniach 2015-08-29/2015-08-30

13Błękitni WRONKI - Nielba Wągrowiec2015-08-2911:00Błękitni Wronki (Popowo )2:1
14LECH I Poznań - POLONIA Środa Wlkp.2015-08-2911:00Lech Poznań p (Popowo )3:0
15WARTA II POZNAŃ SA - Sokół SZAMOCIN - Football Academy2015-08-3016:00Stadion Droga Dębińska (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)0:2
16UKS KANIA Gostyń - POLONIA 1912 Leszno2015-08-2911:00UKS KANIA Gostyń (Gostyń, Sportowa 1)4:0


Kolejka: 5 w dniach 2015-09-02/2015-09-05

17POLONIA 1912 Leszno - Błękitni WRONKI2015-09-0511:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)0:2
18Sokół SZAMOCIN - Football Academy - UKS KANIA Gostyń2015-09-0511:00Sokół (Szamotuły, Sportowa 6)1:1
19POLONIA Środa Wlkp. - WARTA II POZNAŃ SA2015-09-0511:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)1:1
20Nielba Wągrowiec - LECH I Poznań2015-09-0217:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)0:5


Kolejka: 6 w dniach 2015-09-12

21Błękitni WRONKI - LECH I Poznań2015-09-1211:00Błękitni Wronki (Popowo )1:6
22WARTA II POZNAŃ SA - Nielba Wągrowiec2015-09-1216:00Stadion Droga Dębińska (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)2:1
23UKS KANIA Gostyń - POLONIA Środa Wlkp.2015-09-1211:00UKS KANIA Gostyń (Gostyń, Sportowa 1)2:2
24POLONIA 1912 Leszno - Sokół SZAMOCIN - Football Academy2015-09-1211:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)0:1


Kolejka: 7 w dniach 2015-09-19/2015-09-20

25Sokół SZAMOCIN - Football Academy - Błękitni WRONKI2015-09-1911:00Sokół (Szamotuły, Sportowa 6)0:1
26POLONIA Środa Wlkp. - POLONIA 1912 Leszno2015-09-1911:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)1:0
27Nielba Wągrowiec - UKS KANIA Gostyń2015-09-2011:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)4:0
28LECH I Poznań - WARTA II POZNAŃ SA2015-09-1914:00Lech Poznań p (Popowo )5:1


Kolejka: 8 w dniach 2015-09-26

29Błękitni WRONKI - WARTA II POZNAŃ SA2015-09-2611:00Błękitni Wronki (Popowo )2:2
30LECH I Poznań - UKS KANIA Gostyń2015-09-2614:00Lech Poznań p (Popowo )6:0
31Nielba Wągrowiec - POLONIA 1912 Leszno2015-09-2611:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)4:1
32POLONIA Środa Wlkp. - Sokół SZAMOCIN - Football Academy2015-09-2611:00MKS Sparta Szamotuły (Szamotuły .)0:1


Kolejka: 9 w dniach 2015-10-03/2015-10-04

33POLONIA Środa Wlkp. - Błękitni WRONKI2015-10-0311:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)1:1
34Sokół SZAMOCIN - Football Academy - Nielba Wągrowiec2015-10-0313:00Sokół (Szamotuły, Sportowa 6)2:0
35POLONIA 1912 Leszno - LECH I Poznań2015-10-0311:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)0:5
36UKS KANIA Gostyń - WARTA II POZNAŃ SA2015-10-0411:00UKS KANIA Gostyń (Gostyń, Sportowa 1)2:1


Kolejka: 10 w dniach 2015-10-09/2015-10-10

37Błękitni WRONKI - UKS KANIA Gostyń2015-10-1011:00Błękitni Wronki (Popowo )0:3
38WARTA II POZNAŃ SA - POLONIA 1912 Leszno2015-10-1016:00Stadion Droga Dębińska (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)2:0
39LECH I Poznań - Sokół SZAMOCIN - Football Academy2015-10-0915:00Lech Poznań p (Popowo )7:0
40Nielba Wągrowiec - POLONIA Środa Wlkp.2015-10-0917:15Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)3:0


Kolejka: 11 w dniach 2015-10-16/2015-10-17

41Nielba Wągrowiec - Błękitni WRONKI2015-10-1615:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)1:1
42POLONIA Środa Wlkp. - LECH I Poznań2015-10-1711:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)0:3
43Sokół SZAMOCIN - Football Academy - WARTA II POZNAŃ SA2015-10-1713:00Sokół (Szamotuły, Sportowa 6)1:1
44POLONIA 1912 Leszno - UKS KANIA Gostyń2015-10-1711:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)1:2


Kolejka: 12 w dniach 2015-10-24/2015-10-27

45Błękitni WRONKI - POLONIA 1912 Leszno2015-10-2411:00Błękitni Wronki (Popowo )10:1
46UKS KANIA Gostyń - Sokół SZAMOCIN - Football Academy2015-10-2411:00UKS KANIA Gostyń (Gostyń, Sportowa 1)2:1
47WARTA II POZNAŃ SA - POLONIA Środa Wlkp.2015-10-2414:00Stadion Droga Dębińska (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)0:1
48LECH I Poznań - Nielba Wągrowiec2015-10-2716:15Lech Poznań p (Popowo )4:1


Kolejka: 13 w dniach 2015-11-07

49LECH I Poznań - Błękitni WRONKI2015-11-0711:00Lech Poznań p (Popowo )3:0
50Nielba Wągrowiec - WARTA II POZNAŃ SA2015-11-0711:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)6:3
51POLONIA Środa Wlkp. - UKS KANIA Gostyń2015-11-0711:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)1:0
52Sokół SZAMOCIN - Football Academy - POLONIA 1912 Leszno2015-11-0713:00Sokół Szamocin (Szamocin, Parkowa 30)5:0


Kolejka: 14 w dniach 2015-11-11/2015-11-14

53Błękitni WRONKI - Sokół SZAMOCIN - Football Academy2015-11-1411:00Błękitni Wronki (Popowo )0:1
54POLONIA 1912 Leszno - POLONIA Środa Wlkp.2015-11-1411:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)0:1
55UKS KANIA Gostyń - Nielba Wągrowiec2015-11-1111:00UKS KANIA Gostyń (Gostyń, Sportowa 1)3:3
56WARTA II POZNAŃ SA - LECH I Poznań2015-11-1313:30Stadion Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)0:5