Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: I liga okręgowa C2 Trampkarz (RW) "gr. M"

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2016-03-24

1AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - WARTA POZNAŃ2016-03-2416:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)4:1
2UKS Śrem - AP REISSA I Poznań2016-03-2415:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:5
3MIESZKO I Gniezno - Kłos BUDZYŃ2016-03-2411:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)2:4
4LECH Poznań - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-03-2410:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )5:0


Kolejka: 2 w dniach 2016-04-02/2016-04-03

5AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-04-0212:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)4:0
6Kłos BUDZYŃ - LECH Poznań2016-04-0311:00Kłos Budzyń (Budzyń, Powstańców Wielkopolskich .)2:4
7AP REISSA I Poznań - MIESZKO I Gniezno2016-04-0210:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)5:0
8WARTA POZNAŃ - UKS Śrem2016-04-0312:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)2:2


Kolejka: 3 w dniach 2016-04-09/2016-04-10

9UKS Śrem - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-04-0910:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:1
10MIESZKO I Gniezno - WARTA POZNAŃ2016-04-0911:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)4:2
11LECH Poznań - AP REISSA I Poznań2016-04-0914:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )0:3
12KOZIOŁEK POZNAŃ - Kłos BUDZYŃ2016-04-1012:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)1:5


Kolejka: 4 w dniach 2016-04-16

13AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - Kłos BUDZYŃ2016-04-1612:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)1:5
14AP REISSA I Poznań - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-04-1610:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)7:0
15WARTA POZNAŃ - LECH Poznań2016-04-1610:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)0:1
16UKS Śrem - MIESZKO I Gniezno2016-04-1612:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:2


Kolejka: 5 w dniach 2016-04-23/2016-04-24

17MIESZKO I Gniezno - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-04-2417:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)4:3
18UKS Śrem - LECH Poznań2016-04-2410:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:6
19KOZIOŁEK POZNAŃ - WARTA POZNAŃ2016-04-2412:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)1:1
20AP REISSA I Poznań - Kłos BUDZYŃ2016-04-2310:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)3:1


Kolejka: 6 w dniach 2016-04-27/2016-04-30

21AP REISSA I Poznań - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-04-3010:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)8:0
22Kłos BUDZYŃ - WARTA POZNAŃ2016-04-2718:00Kłos Budzyń (Budzyń, Lipowa 6)3:0
23UKS Śrem - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-04-3012:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)6:1
24LECH Poznań - MIESZKO I Gniezno2016-04-3012:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )6:0


Kolejka: 7 w dniach 2016-05-07

25LECH Poznań - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-05-0716:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )7:1
26KOZIOŁEK POZNAŃ - MIESZKO I Gniezno2016-05-0714:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)3:4
27UKS Śrem - Kłos BUDZYŃ2016-05-0710:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:4
28AP REISSA I Poznań - WARTA POZNAŃ2016-05-0713:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)7:0


Kolejka: 8 w dniach 2016-05-14/2016-05-15

29WARTA POZNAŃ - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-05-1512:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)3:1
30AP REISSA I Poznań - UKS Śrem2016-05-1510:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)9:1
31Kłos BUDZYŃ - MIESZKO I Gniezno2016-05-1511:00Kłos Budzyń (Budzyń, Powstańców Wielkopolskich .)0:2
32KOZIOŁEK POZNAŃ - LECH Poznań2016-05-1414:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)0:10


Kolejka: 9 w dniach 2016-05-21/2016-06-01

33KOZIOŁEK POZNAŃ - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-05-2116:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)0:4
34LECH Poznań - Kłos BUDZYŃ2016-06-0120:00Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)3:0
35MIESZKO I Gniezno - AP REISSA I Poznań2016-05-2111:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)0:4
36UKS Śrem - WARTA POZNAŃ2016-05-2110:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:1


Kolejka: 10 w dniach 2016-05-26

37AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - UKS Śrem2016-05-2612:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)10:2
38WARTA POZNAŃ - MIESZKO I Gniezno2016-05-2612:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)1:4
39AP REISSA I Poznań - LECH Poznań2016-05-2610:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)5:1
40Kłos BUDZYŃ - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-05-2611:00Kłos Budzyń (Budzyń, Powstańców Wielkopolskich .)8:0


Kolejka: 11 w dniach 2016-05-29

41Kłos BUDZYŃ - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-05-2911:00Kłos Budzyń (Budzyń, Powstańców Wielkopolskich .)1:0
42KOZIOŁEK POZNAŃ - AP REISSA I Poznań2016-05-2918:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)0:4
43LECH Poznań - WARTA POZNAŃ2016-05-2910:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )4:0
44MIESZKO I Gniezno - UKS Śrem2016-05-2911:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)9:0


Kolejka: 12 w dniach 2016-06-05/2016-06-15

45AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - MIESZKO I Gniezno2016-06-1518:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)1:1
46LECH Poznań - UKS Śrem2016-06-0510:00Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)6:1
47WARTA POZNAŃ - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-06-0718:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)2:3
48Kłos BUDZYŃ - AP REISSA I Poznań2016-06-0512:00Kłos Budzyń (Budzyń, Powstańców Wielkopolskich .)0:2


Kolejka: 13 w dniach 2016-06-12/2016-06-13

49AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - AP REISSA I Poznań2016-06-1318:30Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)0:6
50WARTA POZNAŃ - Kłos BUDZYŃ2016-06-1212:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)0:1
51KOZIOŁEK POZNAŃ - UKS Śrem2016-06-1218:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)1:7
52MIESZKO I Gniezno - LECH Poznań2016-06-1211:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)3:1


Kolejka: 14 w dniach 2016-06-18/2016-06-19

53AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - LECH Poznań2016-06-1812:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)2:4
54MIESZKO I Gniezno - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-06-1916:30Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)10:0
55Kłos BUDZYŃ - UKS Śrem2016-06-1814:00Kłos Budzyń (Budzyń, Powstańców Wielkopolskich .)6:0
56WARTA POZNAŃ - AP REISSA I Poznań2016-06-1818:00Boisko MOS (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)0:10