Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: C1 Trampkarz Grupa 2

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2015-09-05

1PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - ORKAN Jarosławiec2015-09-0513:00PSS Junior Koziegłowy o (Owińska, Poprzeczna 12)3:2
2Pauza: LOTNIK-1997 POZNAŃ - KOZIOŁEK POZNAŃ____-__-____:__Lotnik 1997 Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Głuszyna 206):
3Nielba Wągrowiec - OLIMP Poznań2015-09-0510:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)6:0


Kolejka: 2 w dniach 2015-09-12/2015-09-13

4ORKAN Jarosławiec - OLIMP Poznań2015-09-1212:00Orkan Jarosławiec (Jarosławiec )2:7
5Nielba Wągrowiec - KOZIOŁEK POZNAŃ2015-09-1309:30Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)4:1
6PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - Pauza: LOTNIK-1997 POZNAŃ____-__-____:__PSS Junior Koziegłowy o (Owińska, Poprzeczna 12):


Kolejka: 3 w dniach 2015-09-18/2015-09-19

7Pauza: LOTNIK-1997 POZNAŃ - ORKAN Jarosławiec____-__-____:__Lotnik 1997 Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Głuszyna 206):
8Nielba Wągrowiec - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2015-09-1818:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)7:1
9OLIMP Poznań - KOZIOŁEK POZNAŃ2015-09-1911:00Olimp Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Rusa 56)3:2


Kolejka: 4 w dniach 2015-09-26/2015-09-27

10ORKAN Jarosławiec - KOZIOŁEK POZNAŃ2015-09-2612:00Orkan Jarosławiec (Jarosławiec )2:10
11PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - OLIMP Poznań2015-09-2713:00PSS Junior Koziegłowy o (Owińska, Poprzeczna 12)3:1
12Pauza: LOTNIK-1997 POZNAŃ - Nielba Wągrowiec____-__-____:__Lotnik 1997 Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Głuszyna 206):


Kolejka: 5 w dniach 2015-10-03

13Nielba Wągrowiec - ORKAN Jarosławiec2015-10-0310:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)3:0 V
14OLIMP Poznań - Pauza: LOTNIK-1997 POZNAŃ____-__-____:__Olimp Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Rusa 56):
15PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - KOZIOŁEK POZNAŃ2015-10-0316:00PSS Junior Koziegłowy o (Owińska, Poprzeczna 12)3:13


Kolejka: 6 w dniach 2015-10-10

16ORKAN Jarosławiec - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2015-10-1012:00Orkan Jarosławiec (Jarosławiec )1:4
17KOZIOŁEK POZNAŃ - Pauza: LOTNIK-1997 POZNAŃ____-__-____:__Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1):
18OLIMP Poznań - Nielba Wągrowiec2015-10-1011:00Olimp Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Rusa 56)1:5


Kolejka: 7 w dniach 2015-10-17

19OLIMP Poznań - ORKAN Jarosławiec2015-10-1711:00Olimp Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Rusa 56)4:2
20KOZIOŁEK POZNAŃ - Nielba Wągrowiec2015-10-1712:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)1:3
21Pauza: LOTNIK-1997 POZNAŃ - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY____-__-____:__Lotnik 1997 Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Głuszyna 206):


Kolejka: 8 w dniach 2015-10-24

22ORKAN Jarosławiec - Pauza: LOTNIK-1997 POZNAŃ____-__-____:__Orkan Jarosławiec (Jarosławiec ):
23PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - Nielba Wągrowiec2015-10-2413:00PSS Junior Koziegłowy o (Owińska, Poprzeczna 12)1:13
24KOZIOŁEK POZNAŃ - OLIMP Poznań2015-10-2412:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)3:2


Kolejka: 9 w dniach 2015-11-07

25KOZIOŁEK POZNAŃ - ORKAN Jarosławiec2015-11-0710:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)15:1
26OLIMP Poznań - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2015-11-0711:00Olimp Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Rusa 56)2:5
27Nielba Wągrowiec - Pauza: LOTNIK-1997 POZNAŃ____-__-____:__Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59):


Kolejka: 10 w dniach 2015-11-14/2015-11-15

28ORKAN Jarosławiec - Nielba Wągrowiec2015-11-1412:00Orkan Jarosławiec (Jarosławiec )2:7
29Pauza: LOTNIK-1997 POZNAŃ - OLIMP Poznań____-__-____:__Lotnik 1997 Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Głuszyna 206):
30KOZIOŁEK POZNAŃ - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2015-11-1516:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)8:2