Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz (RW) "gr. M"

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2016-03-24/2016-04-05

1WARTA POZNAŃ - Błękitni WRONKI2016-04-0517:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)0:4
2UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - JAROTA Jarocin2016-03-2411:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)2:6
3Nielba Wągrowiec - KS Canarinhos Skórzewo2016-03-2413:30Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)2:6
4MKS Trzemeszno - LECH Poznań2016-03-2411:00MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa )2:1


Kolejka: 2 w dniach 2016-04-02/2016-04-03

5Błękitni WRONKI - LECH Poznań2016-04-0212:00Błękitni Wronki (Popowo )0:4
6KS Canarinhos Skórzewo - MKS Trzemeszno2016-04-0210:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)1:1
7JAROTA Jarocin - Nielba Wągrowiec2016-04-0310:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)3:5
8WARTA POZNAŃ - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-04-0212:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)2:2


Kolejka: 3 w dniach 2016-04-08/2016-04-10

9UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Błękitni WRONKI2016-04-1011:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)0:4
10Nielba Wągrowiec - WARTA POZNAŃ2016-04-0817:30Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)1:2
11MKS Trzemeszno - JAROTA Jarocin2016-04-0911:00MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa )0:4
12LECH Poznań - KS Canarinhos Skórzewo2016-04-0912:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )0:0


Kolejka: 4 w dniach 2016-04-16/2016-04-17

13Błękitni WRONKI - KS Canarinhos Skórzewo2016-04-1611:00Błękitni Wronki (Popowo )3:1
14JAROTA Jarocin - LECH Poznań2016-04-1710:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)0:2
15WARTA POZNAŃ - MKS Trzemeszno2016-04-1614:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)2:0
16UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Nielba Wągrowiec2016-04-1711:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)4:4


Kolejka: 5 w dniach 2016-04-22/2016-04-23

17Nielba Wągrowiec - Błękitni WRONKI2016-04-2217:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)3:6
18MKS Trzemeszno - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-04-2311:00MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa )0:3
19LECH Poznań - WARTA POZNAŃ2016-04-2314:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )5:1
20KS Canarinhos Skórzewo - JAROTA Jarocin2016-04-2313:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)1:1


Kolejka: 6 w dniach 2016-04-29/2016-05-01

21Błękitni WRONKI - JAROTA Jarocin2016-04-2917:00Błękitni Wronki (Popowo )10:0
22WARTA POZNAŃ - KS Canarinhos Skórzewo2016-04-3010:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)1:2
23UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - LECH Poznań2016-05-0111:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)0:4
24Nielba Wągrowiec - MKS Trzemeszno2016-04-2917:30Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)3:2


Kolejka: 7 w dniach 2016-05-07

25MKS Trzemeszno - Błękitni WRONKI2016-05-0711:00MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa )0:4
26LECH Poznań - Nielba Wągrowiec2016-05-0714:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )5:0
27KS Canarinhos Skórzewo - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-05-0710:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)2:1
28JAROTA Jarocin - WARTA POZNAŃ2016-05-0712:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)2:4


Kolejka: 8 w dniach 2016-05-14/2016-06-14

29Błękitni WRONKI - WARTA POZNAŃ2016-06-1418:30Błękitni Wronki (Popowo )2:2
30JAROTA Jarocin - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-05-1410:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)3:1
31KS Canarinhos Skórzewo - Nielba Wągrowiec2016-05-1410:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)4:2
32LECH Poznań - MKS Trzemeszno2016-06-0116:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )4:0


Kolejka: 9 w dniach 2016-05-20/2016-05-22

33LECH Poznań - Błękitni WRONKI2016-05-2216:00Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)3:1
34MKS Trzemeszno - KS Canarinhos Skórzewo2016-05-2111:00MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa )1:4
35Nielba Wągrowiec - JAROTA Jarocin2016-05-2017:30Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)1:0
36UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - WARTA POZNAŃ2016-05-2211:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)0:2


Kolejka: 10 w dniach 2016-05-25/2016-06-08

37Błękitni WRONKI - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-05-2517:00Błękitni Wronki (Popowo )7:0
38WARTA POZNAŃ - Nielba Wągrowiec2016-06-0818:30Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)2:2
39JAROTA Jarocin - MKS Trzemeszno2016-05-2612:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)3:0
40KS Canarinhos Skórzewo - LECH Poznań2016-05-2517:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)0:2


Kolejka: 11 w dniach 2016-05-29/2016-06-07

41KS Canarinhos Skórzewo - Błękitni WRONKI2016-06-0717:30Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)1:4
42LECH Poznań - JAROTA Jarocin2016-05-2914:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:1
43MKS Trzemeszno - WARTA POZNAŃ2016-05-2911:00MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa )2:1
44Nielba Wągrowiec - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-05-2910:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)2:1


Kolejka: 12 w dniach 2016-06-03/2016-06-05

45Błękitni WRONKI - Nielba Wągrowiec2016-06-0317:00Błękitni Wronki (Popowo )4:2
46UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - MKS Trzemeszno2016-06-0511:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)3:3
47WARTA POZNAŃ - LECH Poznań2016-06-0412:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)0:1
48JAROTA Jarocin - KS Canarinhos Skórzewo2016-06-0412:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)2:3


Kolejka: 13 w dniach 2016-06-10/2016-06-11

49JAROTA Jarocin - Błękitni WRONKI2016-06-1017:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)3:3
50KS Canarinhos Skórzewo - WARTA POZNAŃ2016-06-1110:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)1:1
51LECH Poznań - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-06-1116:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )9:0
52MKS Trzemeszno - Nielba Wągrowiec2016-06-1111:00MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa )0:3


Kolejka: 14 w dniach 2016-06-09/2016-06-18

53Błękitni WRONKI - MKS Trzemeszno2016-06-1812:00Błękitni Wronki (Popowo )10:0
54Nielba Wągrowiec - LECH Poznań2016-06-1810:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)1:3
55UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - KS Canarinhos Skórzewo2016-06-0916:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)2:6
56WARTA POZNAŃ - JAROTA Jarocin2016-06-1814:00Boisko MOS (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)3:1