Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: C1 Trampkarz Grupa 3

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2015-09-05/2015-09-06

1UKS Śrem - ADALBERTUS DALEWO2015-09-0510:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)17:0 V
2POLONIA Środa Wlkp. - AVIA KAMIONKI2015-09-0611:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)5:1
3KOPERNIK Poznań - JAROTA Jarocin2015-09-0516:30Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista )2:6


Kolejka: 2 w dniach 2015-09-12/2015-09-13

4ADALBERTUS DALEWO - JAROTA Jarocin2015-09-1313:00Adalbertus Dalewo (Dalewo )0:11 V
5KOPERNIK Poznań - AVIA KAMIONKI2015-09-1315:00Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista )3:0
6UKS Śrem - POLONIA Środa Wlkp.2015-09-1210:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)12:0


Kolejka: 3 w dniach 2015-09-19

7POLONIA Środa Wlkp. - ADALBERTUS DALEWO2015-09-1910:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)8:0 V
8KOPERNIK Poznań - UKS Śrem2015-09-1916:30Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista )0:4
9JAROTA Jarocin - AVIA KAMIONKI2015-09-1910:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)3:0 V


Kolejka: 4 w dniach 2015-09-26/2015-09-27

10ADALBERTUS DALEWO - AVIA KAMIONKI2015-09-2713:00Adalbertus Dalewo (Dalewo )0:6 V
11UKS Śrem - JAROTA Jarocin2015-09-2616:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)3:1
12KOPERNIK Poznań - POLONIA Środa Wlkp.2015-09-2614:30Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista )6:0


Kolejka: 5 w dniach 2015-10-03/2015-10-04

13KOPERNIK Poznań - ADALBERTUS DALEWO2015-10-0316:30Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista )3:0 V
14JAROTA Jarocin - POLONIA Środa Wlkp.2015-10-0412:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)7:0
15UKS Śrem - AVIA KAMIONKI2015-10-0310:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)13:0


Kolejka: 6 w dniach 2015-10-10/2015-10-11

16ADALBERTUS DALEWO - UKS Śrem2015-10-1113:00Adalbertus Dalewo (Dalewo )0:49 V
17AVIA KAMIONKI - POLONIA Środa Wlkp.2015-10-1011:00Avia Kamionki (Kórnik, Leśna 6)7:2
18JAROTA Jarocin - KOPERNIK Poznań2015-10-1012:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)2:0


Kolejka: 7 w dniach 2015-10-17

19JAROTA Jarocin - ADALBERTUS DALEWO2015-10-1710:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)3:0 V
20AVIA KAMIONKI - KOPERNIK Poznań2015-10-1711:30Avia Kamionki (Kórnik, Leśna 6)2:4
21POLONIA Środa Wlkp. - UKS Śrem2015-10-1713:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)1:1


Kolejka: 8 w dniach 2015-10-24/2015-10-25

22ADALBERTUS DALEWO - POLONIA Środa Wlkp.2015-10-2513:00Adalbertus Dalewo (Dalewo )0:3 V
23UKS Śrem - KOPERNIK Poznań2015-10-2410:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)6:0
24AVIA KAMIONKI - JAROTA Jarocin2015-10-2414:00Lotnik 1997 Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Głuszyna 206)2:6


Kolejka: 9 w dniach 2015-11-07/2015-11-08

25AVIA KAMIONKI - ADALBERTUS DALEWO2015-11-0711:30Avia Kamionki (Kórnik, Leśna 6)11:0 V
26JAROTA Jarocin - UKS Śrem2015-11-0712:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)4:2
27POLONIA Środa Wlkp. - KOPERNIK Poznań2015-11-0812:30Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)1:6


Kolejka: 10 w dniach 2015-11-14/2015-11-15

28ADALBERTUS DALEWO - KOPERNIK Poznań2015-11-1512:00Adalbertus Dalewo (Dalewo )0:15
29POLONIA Środa Wlkp. - JAROTA Jarocin2015-11-1411:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)1:9
30AVIA KAMIONKI - UKS Śrem2015-11-1411:30Avia Kamionki (Kórnik, Leśna 6)0:10