Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy (RW) "gr. M"

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2016-03-24/2016-06-08

1KS Canarinhos Skórzewo - WARTA POZNAŃ2016-03-2415:30Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)3:2
2STELLA Luboń - LECH III Poznań2016-03-2412:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)0:10
3PRZEMYSŁAW Poznań - LECH IV Poznań2016-03-2412:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )3:2
4POLONIA II Środa Wlkp. - MIESZKO Gniezno2016-06-0817:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)0:1


Kolejka: 2 w dniach 2016-04-02

5KS Canarinhos Skórzewo - MIESZKO Gniezno2016-04-0213:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)2:3
6LECH IV Poznań - POLONIA II Środa Wlkp.2016-04-0212:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:0
7LECH III Poznań - PRZEMYSŁAW Poznań2016-04-0210:00Lech Poznań p (Popowo )4:4
8WARTA POZNAŃ - STELLA Luboń2016-04-0210:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)0:2


Kolejka: 3 w dniach 2016-04-09/2016-04-10

9STELLA Luboń - KS Canarinhos Skórzewo2016-04-1010:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)0:4
10PRZEMYSŁAW Poznań - WARTA POZNAŃ2016-04-0912:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )3:1
11POLONIA II Środa Wlkp. - LECH III Poznań2016-04-0913:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)1:4
12MIESZKO Gniezno - LECH IV Poznań2016-04-1013:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)0:0


Kolejka: 4 w dniach 2016-04-16/2016-04-17

13KS Canarinhos Skórzewo - LECH IV Poznań2016-04-1613:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)3:4
14LECH III Poznań - MIESZKO Gniezno2016-04-1715:00Lech Poznań p (Popowo )10:0
15WARTA POZNAŃ - POLONIA II Środa Wlkp.2016-04-1612:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)2:2
16STELLA Luboń - PRZEMYSŁAW Poznań2016-04-1710:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)0:8


Kolejka: 5 w dniach 2016-04-23/2016-04-24

17PRZEMYSŁAW Poznań - KS Canarinhos Skórzewo2016-04-2312:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )6:1
18POLONIA II Środa Wlkp. - STELLA Luboń2016-04-2313:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)0:0
19MIESZKO Gniezno - WARTA POZNAŃ2016-04-2413:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)1:2
20LECH IV Poznań - LECH III Poznań2016-04-2412:00Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)0:5 V


Kolejka: 6 w dniach 2016-04-06/2016-05-01

21KS Canarinhos Skórzewo - LECH III Poznań2016-04-0617:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)0:1
22WARTA POZNAŃ - LECH IV Poznań2016-04-2818:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)2:1
23STELLA Luboń - MIESZKO Gniezno2016-05-0110:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)0:2
24PRZEMYSŁAW Poznań - POLONIA II Środa Wlkp.2016-04-3010:00Przemysław Poznań a sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )4:1


Kolejka: 7 w dniach 2016-05-07/2016-05-08

25POLONIA II Środa Wlkp. - KS Canarinhos Skórzewo2016-05-0712:30Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)3:5
26MIESZKO Gniezno - PRZEMYSŁAW Poznań2016-05-0813:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)0:6
27LECH IV Poznań - STELLA Luboń2016-05-0712:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )6:0
28LECH III Poznań - WARTA POZNAŃ2016-05-0810:00Lech Poznań p (Popowo )3:0


Kolejka: 8 w dniach 2016-05-13/2016-05-15

29WARTA POZNAŃ - KS Canarinhos Skórzewo2016-05-1510:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)3:1
30LECH III Poznań - STELLA Luboń2016-05-1318:00Lech Poznań p (Popowo )10:1
31LECH IV Poznań - PRZEMYSŁAW Poznań2016-05-1412:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:4
32MIESZKO Gniezno - POLONIA II Środa Wlkp.2016-05-1513:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)3:1


Kolejka: 9 w dniach 2016-05-21/2016-05-22

33MIESZKO Gniezno - KS Canarinhos Skórzewo2016-05-2213:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)1:4
34POLONIA II Środa Wlkp. - LECH IV Poznań2016-05-2113:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)0:2
35PRZEMYSŁAW Poznań - LECH III Poznań2016-05-2112:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )1:4
36STELLA Luboń - WARTA POZNAŃ2016-05-2210:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)1:2


Kolejka: 10 w dniach 2016-05-25/2016-06-08

37KS Canarinhos Skórzewo - STELLA Luboń2016-06-0818:30Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)6:1
38WARTA POZNAŃ - PRZEMYSŁAW Poznań2016-05-2610:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)0:3
39LECH III Poznań - POLONIA II Środa Wlkp.2016-06-0118:00Lech Poznań p (Popowo )1:0
40LECH IV Poznań - MIESZKO Gniezno2016-05-2516:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )5:1


Kolejka: 11 w dniach 2016-05-18/2016-06-01

41LECH IV Poznań - KS Canarinhos Skórzewo2016-06-0118:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:1
42MIESZKO Gniezno - LECH III Poznań2016-05-1817:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)0:4
43POLONIA II Środa Wlkp. - WARTA POZNAŃ2016-05-2913:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)0:3
44PRZEMYSŁAW Poznań - STELLA Luboń2016-05-2912:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )10:0


Kolejka: 12 w dniach 2016-06-04/2016-06-06

45KS Canarinhos Skórzewo - PRZEMYSŁAW Poznań2016-06-0413:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)3:3
46STELLA Luboń - POLONIA II Środa Wlkp.2016-06-0510:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)0:1
47WARTA POZNAŃ - MIESZKO Gniezno2016-06-0618:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)2:0
48LECH III Poznań - LECH IV Poznań2016-06-0411:00Lech Poznań p (Popowo )4:0


Kolejka: 13 w dniach 2016-06-11/2016-06-12

49LECH III Poznań - KS Canarinhos Skórzewo2016-06-1111:00Lech Poznań p (Popowo )9:2
50LECH IV Poznań - WARTA POZNAŃ2016-06-1114:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:0
51MIESZKO Gniezno - STELLA Luboń2016-06-1213:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)4:0
52POLONIA II Środa Wlkp. - PRZEMYSŁAW Poznań2016-06-1113:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)3:0 V


Kolejka: 14 w dniach 2016-06-18

53KS Canarinhos Skórzewo - POLONIA II Środa Wlkp.2016-06-1810:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)3:0
54PRZEMYSŁAW Poznań - MIESZKO Gniezno2016-06-1810:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )7:1
55STELLA Luboń - LECH IV Poznań2016-06-1810:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)0:5
56WARTA POZNAŃ - LECH III Poznań2016-06-1816:00Boisko MOS (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)0:3