Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: I liga okręgowa A1 Junior (RW) "gr. M"

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2016-03-24

1 WIELKOPOLSKA Komorniki -  NAP NOWY TOMYŚL2016-03-2414:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)2:0
2TARNOVIA Tarnowo Podgórne -  HURAGAN Pobiedziska2016-03-2411:00sztuczna trawa Tarnovia Tarnowo Podgórne (Baranowo, Wypoczynkowa 93A)2:1
3 POZNANIAK AUREA POZNAŃ -  KOTWICA Kórnik2016-03-2414:00Poznaniak Aurea Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)2:5
4 ORKAN OBJEZIERZE -  Błękitni WRONKI2016-03-2414:00Orkan Objezierze (Objezierze )3:2


Kolejka: 2 w dniach 2016-04-02/2016-04-03

5 NAP NOWY TOMYŚL -  Błękitni WRONKI2016-04-0210:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)2:0
6 KOTWICA Kórnik -  ORKAN OBJEZIERZE2016-04-0211:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)7:0
7 HURAGAN Pobiedziska -  POZNANIAK AUREA POZNAŃ2016-04-0311:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)1:1
8 WIELKOPOLSKA Komorniki - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-04-0212:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)0:4


Kolejka: 3 w dniach 2016-04-09/2016-04-10

9TARNOVIA Tarnowo Podgórne -  NAP NOWY TOMYŚL2016-04-1016:00sztuczna trawa Tarnovia Tarnowo Podgórne (Baranowo, Wypoczynkowa 93A)4:1
10 POZNANIAK AUREA POZNAŃ -  WIELKOPOLSKA Komorniki2016-04-0914:00Poznaniak Aurea Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)3:0 V
11 ORKAN OBJEZIERZE -  HURAGAN Pobiedziska2016-04-0912:30Orkan Objezierze (Objezierze )4:2
12 Błękitni WRONKI -  KOTWICA Kórnik2016-04-1014:00Błękitni Wronki (Popowo )2:2


Kolejka: 4 w dniach 2016-04-16/2016-04-17

13 NAP NOWY TOMYŚL -  KOTWICA Kórnik2016-04-1610:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)2:2
14 HURAGAN Pobiedziska -  Błękitni WRONKI2016-04-1711:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)2:2
15 WIELKOPOLSKA Komorniki -  ORKAN OBJEZIERZE2016-04-1611:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)0:4
16TARNOVIA Tarnowo Podgórne -  POZNANIAK AUREA POZNAŃ2016-04-1716:00sztuczna trawa Tarnovia Tarnowo Podgórne (Baranowo, Wypoczynkowa 93A)6:0


Kolejka: 5 w dniach 2016-04-23/2016-04-24

17 POZNANIAK AUREA POZNAŃ -  NAP NOWY TOMYŚL2016-04-2314:00Poznaniak Aurea Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)4:2
18 ORKAN OBJEZIERZE - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-04-2312:30Orkan Objezierze (Objezierze )0:1
19 WIELKOPOLSKA Komorniki -  Błękitni WRONKI2016-04-2411:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)2:5
20 KOTWICA Kórnik -  HURAGAN Pobiedziska2016-04-2311:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)4:1


Kolejka: 6 w dniach 2016-04-30/2016-05-04

21 NAP NOWY TOMYŚL -  HURAGAN Pobiedziska2016-05-0111:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)1:3
22 WIELKOPOLSKA Komorniki -  KOTWICA Kórnik2016-04-3011:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)0:8
23TARNOVIA Tarnowo Podgórne -  Błękitni WRONKI2016-05-0418:00sztuczna trawa Tarnovia Tarnowo Podgórne (Baranowo, Wypoczynkowa 93A)0:3
24 POZNANIAK AUREA POZNAŃ -  ORKAN OBJEZIERZE2016-05-0113:00Poznaniak Aurea Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)1:3


Kolejka: 7 w dniach 2016-05-07/2016-05-11

25 ORKAN OBJEZIERZE -  NAP NOWY TOMYŚL2016-05-0710:00Orkan Objezierze (Objezierze )2:3
26 Błękitni WRONKI -  POZNANIAK AUREA POZNAŃ2016-05-1118:00Błękitni Wronki (Popowo )3:1
27TARNOVIA Tarnowo Podgórne -  KOTWICA Kórnik2016-05-0816:00sztuczna trawa Tarnovia Tarnowo Podgórne (Baranowo, Wypoczynkowa 93A)1:4
28 HURAGAN Pobiedziska -  WIELKOPOLSKA Komorniki2016-05-0811:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)8:0


Kolejka: 8 w dniach 2016-05-14/2016-05-17

29 NAP NOWY TOMYŚL -  WIELKOPOLSKA Komorniki2016-05-1411:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)3:0 V
30 HURAGAN Pobiedziska - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-05-1718:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)2:4
31 KOTWICA Kórnik -  POZNANIAK AUREA POZNAŃ2016-05-1411:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)4:2
32 Błękitni WRONKI -  ORKAN OBJEZIERZE2016-05-1514:00Błękitni Wronki (Popowo )0:1


Kolejka: 9 w dniach 2016-05-21/2016-05-22

33 Błękitni WRONKI -  NAP NOWY TOMYŚL2016-05-2214:00Błękitni Wronki (Popowo )0:1
34 ORKAN OBJEZIERZE -  KOTWICA Kórnik2016-05-2110:30Orkan Objezierze (Objezierze )0:2
35 POZNANIAK AUREA POZNAŃ -  HURAGAN Pobiedziska2016-05-2114:00Poznaniak Aurea Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)3:3
36TARNOVIA Tarnowo Podgórne -  WIELKOPOLSKA Komorniki2016-05-2216:00sztuczna trawa Tarnovia Tarnowo Podgórne (Baranowo, Wypoczynkowa 93A)3:0


Kolejka: 10 w dniach 2016-05-26

37 NAP NOWY TOMYŚL - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-05-2615:30NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)1:2
38 WIELKOPOLSKA Komorniki -  POZNANIAK AUREA POZNAŃ2016-05-2611:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)1:3
39 HURAGAN Pobiedziska -  ORKAN OBJEZIERZE2016-05-2611:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)1:0
40 KOTWICA Kórnik -  Błękitni WRONKI2016-05-2611:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)1:5


Kolejka: 11 w dniach 2016-05-29

41 KOTWICA Kórnik -  NAP NOWY TOMYŚL2016-05-2911:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)7:2
42 Błękitni WRONKI -  HURAGAN Pobiedziska2016-05-2914:00Błękitni Wronki (Popowo )1:3
43 ORKAN OBJEZIERZE -  WIELKOPOLSKA Komorniki2016-05-2912:30Orkan Objezierze (Objezierze )3:0 V
44 POZNANIAK AUREA POZNAŃ - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-05-2914:00Poznaniak Aurea Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)1:4


Kolejka: 12 w dniach 2016-06-04/2016-06-05

45 NAP NOWY TOMYŚL -  POZNANIAK AUREA POZNAŃ2016-06-0411:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)6:1
46TARNOVIA Tarnowo Podgórne -  ORKAN OBJEZIERZE2016-06-0516:00sztuczna trawa Tarnovia Tarnowo Podgórne (Baranowo, Wypoczynkowa 93A)14:1
47 Błękitni WRONKI -  WIELKOPOLSKA Komorniki2016-06-0514:00Błękitni Wronki (Popowo )6:1
48 HURAGAN Pobiedziska -  KOTWICA Kórnik2016-06-0511:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)0:5


Kolejka: 13 w dniach 2016-06-11/2016-06-12

49 HURAGAN Pobiedziska -  NAP NOWY TOMYŚL2016-06-1111:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)7:1
50 KOTWICA Kórnik -  WIELKOPOLSKA Komorniki2016-06-1114:30Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)3:3
51 Błękitni WRONKI - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-06-1214:00Błękitni Wronki (Popowo )1:4
52 ORKAN OBJEZIERZE -  POZNANIAK AUREA POZNAŃ2016-06-1110:30Orkan Objezierze (Objezierze )3:1


Kolejka: 14 w dniach 2016-06-18

53 NAP NOWY TOMYŚL -  ORKAN OBJEZIERZE2016-06-1816:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)5:1
54 POZNANIAK AUREA POZNAŃ -  Błękitni WRONKI2016-06-1812:00Poznaniak Aurea Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)2:4
55 KOTWICA Kórnik - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-06-1812:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)2:0
56 WIELKOPOLSKA Komorniki -  HURAGAN Pobiedziska2016-06-1814:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)3:5