Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: C1 Trampkarz Grupa 6

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2015-09-05/2015-09-06

1OBRA Zbąszyń - NAP NOWY TOMYŚL2015-09-0511:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )10:0
2UKS ORZEŁ GRANOWO - PROMIEŃ Opalenica2015-09-0514:00UKS Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)3:0 V
3UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - TS GMINY Kamieniec2015-09-0611:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)15:0


Kolejka: 2 w dniach 2015-09-12/2015-09-13

4NAP NOWY TOMYŚL - TS GMINY Kamieniec2015-09-1214:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)5:4
5PROMIEŃ Opalenica - UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2015-09-1312:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)0:14 V
6OBRA Zbąszyń - UKS ORZEŁ GRANOWO2015-09-1211:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )2:0


Kolejka: 3 w dniach 2015-09-19/2015-09-20

7UKS ORZEŁ GRANOWO - NAP NOWY TOMYŚL2015-09-1911:00UKS Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)3:1
8UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - OBRA Zbąszyń2015-09-2011:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)3:0
9TS GMINY Kamieniec - PROMIEŃ Opalenica2015-09-1911:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )3:0 V


Kolejka: 4 w dniach 2015-09-26

10NAP NOWY TOMYŚL - PROMIEŃ Opalenica2015-09-2614:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)3:0 V
11OBRA Zbąszyń - TS GMINY Kamieniec2015-09-2611:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )7:0
12UKS ORZEŁ GRANOWO - UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2015-09-2612:00UKS Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)0:5


Kolejka: 5 w dniach 2015-10-03/2015-10-04

13UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - NAP NOWY TOMYŚL2015-10-0411:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)6:1
14TS GMINY Kamieniec - UKS ORZEŁ GRANOWO2015-10-0311:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )0:3
15PROMIEŃ Opalenica - OBRA Zbąszyń2015-10-0412:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)2:12


Kolejka: 6 w dniach 2015-10-10/2015-10-11

16NAP NOWY TOMYŚL - OBRA Zbąszyń2015-10-1013:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)3:6
17PROMIEŃ Opalenica - UKS ORZEŁ GRANOWO2015-10-1112:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)0:3
18TS GMINY Kamieniec - UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2015-10-1011:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )0:21


Kolejka: 7 w dniach 2015-10-17/2015-10-18

19TS GMINY Kamieniec - NAP NOWY TOMYŚL2015-10-1711:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )0:3
20UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - PROMIEŃ Opalenica2015-10-1811:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)3:0 V
21UKS ORZEŁ GRANOWO - OBRA Zbąszyń2015-10-1712:00UKS Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)3:0


Kolejka: 8 w dniach 2015-10-24/2015-10-25

22NAP NOWY TOMYŚL - UKS ORZEŁ GRANOWO2015-10-2512:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)6:0
23OBRA Zbąszyń - UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2015-10-2411:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )1:4
24PROMIEŃ Opalenica - TS GMINY Kamieniec2015-10-2512:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)0:3 V


Kolejka: 9 w dniach 2015-11-07/2015-11-08

25PROMIEŃ Opalenica - NAP NOWY TOMYŚL2015-11-0711:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)0:3 V
26TS GMINY Kamieniec - OBRA Zbąszyń2015-11-0711:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )0:7
27UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - UKS ORZEŁ GRANOWO2015-11-0811:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)6:0


Kolejka: 10 w dniach 2015-10-31/2015-11-14

28NAP NOWY TOMYŚL - UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2015-11-1413:30NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)0:15
29UKS ORZEŁ GRANOWO - TS GMINY Kamieniec2015-10-3111:00UKS Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)3:0
30OBRA Zbąszyń - PROMIEŃ Opalenica2015-11-1411:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )3:0 V