Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: II liga okręgowa A1 Junior Grupa 1 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2016-04-03

1ZJEDNOCZENI Trzemeszno - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-04-0311:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)3:1
2VITCOVIA Witkowo - KOPERNIK Poznań2016-04-0311:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)3:8
3Pauza: LECHITA Kłecko - KS 1999 Łopuchowo____-__-____:__Lechita Kłecko (Kłecko, Ignacego Paderewskiego 26):


Kolejka: 2 w dniach 2016-04-09/2016-04-10

4AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - KS 1999 Łopuchowo2016-04-0914:30Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)1:0
5KOPERNIK Poznań - Pauza: LECHITA Kłecko____-__-____:__Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista ):
6ZJEDNOCZENI Trzemeszno - VITCOVIA Witkowo2016-04-1011:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)4:2


Kolejka: 3 w dniach 2016-04-16/2016-04-17

7VITCOVIA Witkowo - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-04-1711:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)4:1
8Pauza: LECHITA Kłecko - ZJEDNOCZENI Trzemeszno____-__-____:__Lechita Kłecko (Kłecko, Ignacego Paderewskiego 26):
9KS 1999 Łopuchowo - KOPERNIK Poznań2016-04-1611:00KS 1999 Łopuchowo (Łopuchowo )2:4


Kolejka: 4 w dniach 2016-04-23/2016-04-24

10AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - KOPERNIK Poznań2016-04-2314:30Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)1:0
11ZJEDNOCZENI Trzemeszno - KS 1999 Łopuchowo2016-04-2411:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)4:0
12VITCOVIA Witkowo - Pauza: LECHITA Kłecko____-__-____:__Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15):


Kolejka: 5 w dniach 2016-05-07

13Pauza: LECHITA Kłecko - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA____-__-____:__Lechita Kłecko (Kłecko, Ignacego Paderewskiego 26):
14KS 1999 Łopuchowo - VITCOVIA Witkowo2016-05-0711:00KS 1999 Łopuchowo (Łopuchowo )3:0 V
15KOPERNIK Poznań - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2016-05-0712:30Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista )2:3


Kolejka: 6 w dniach 2016-05-14

16AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2016-05-1416:30Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)3:1
17KOPERNIK Poznań - VITCOVIA Witkowo2016-05-1412:30Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista )4:0
18KS 1999 Łopuchowo - Pauza: LECHITA Kłecko____-__-____:__KS 1999 Łopuchowo (Łopuchowo ):


Kolejka: 7 w dniach 2016-05-21/2016-05-22

19KS 1999 Łopuchowo - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-05-2111:00KS 1999 Łopuchowo (Łopuchowo )0:4
20Pauza: LECHITA Kłecko - KOPERNIK Poznań____-__-____:__Lechita Kłecko (Kłecko, Ignacego Paderewskiego 26):
21VITCOVIA Witkowo - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2016-05-2211:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)0:0


Kolejka: 8 w dniach 2016-06-04/2016-06-05

22AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - VITCOVIA Witkowo2016-06-0416:30Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)2:1
23ZJEDNOCZENI Trzemeszno - Pauza: LECHITA Kłecko____-__-____:__Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19):
24KOPERNIK Poznań - KS 1999 Łopuchowo2016-06-0512:30Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista )5:1


Kolejka: 9 w dniach 2016-06-11/2016-06-14

25KOPERNIK Poznań - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-06-1419:45Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista )3:2
26KS 1999 Łopuchowo - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2016-06-1111:00KS 1999 Łopuchowo (Łopuchowo )0:2
27Pauza: LECHITA Kłecko - VITCOVIA Witkowo____-__-____:__Lechita Kłecko (Kłecko, Ignacego Paderewskiego 26):


Kolejka: 10 w dniach 2016-06-18/2016-06-19

28AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - Pauza: LECHITA Kłecko____-__-____:__Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12):
29VITCOVIA Witkowo - KS 1999 Łopuchowo2016-06-1911:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)3:0 V
30ZJEDNOCZENI Trzemeszno - KOPERNIK Poznań2016-06-1811:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)3:1