Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: C1 Trampkarz Grupa 8

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2015-09-04/2015-09-06

1SUCHARY Suchy Las - Pauza: GKS Dopiewo____-__-____:__Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .):
2ROKITA Rokietnica - KORONA ZAKRZEWO2015-09-0613:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )6:0
3LIPNO Stęszew - KS Canarinhos Skórzewo2015-09-0418:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)0:5


Kolejka: 2 w dniach 2015-09-12

4Pauza: GKS Dopiewo - KS Canarinhos Skórzewo____-__-____:__GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1):
5KORONA ZAKRZEWO - LIPNO Stęszew2015-09-1210:30Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )1:6
6SUCHARY Suchy Las - ROKITA Rokietnica2015-09-1213:00Suchary Suchy Las (Suchy Las, Poziomkowa )7:5


Kolejka: 3 w dniach 2015-09-18/2015-09-19

7ROKITA Rokietnica - Pauza: GKS Dopiewo____-__-____:__Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska ):
8LIPNO Stęszew - SUCHARY Suchy Las2015-09-1817:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)1:4
9KS Canarinhos Skórzewo - KORONA ZAKRZEWO2015-09-1910:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)7:0


Kolejka: 4 w dniach 2015-09-26/2015-09-27

10Pauza: GKS Dopiewo - KORONA ZAKRZEWO____-__-____:__GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1):
11KS Canarinhos Skórzewo - SUCHARY Suchy Las2015-09-2610:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)3:3
12ROKITA Rokietnica - LIPNO Stęszew2015-09-2716:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )1:2


Kolejka: 5 w dniach 2015-10-03

13LIPNO Stęszew - Pauza: GKS Dopiewo____-__-____:__Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15):
14KS Canarinhos Skórzewo - ROKITA Rokietnica2015-10-0310:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)10:1
15KORONA ZAKRZEWO - SUCHARY Suchy Las2015-10-0310:30Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )1:3


Kolejka: 6 w dniach 2015-10-10

16Pauza: GKS Dopiewo - SUCHARY Suchy Las____-__-____:__GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1):
17KORONA ZAKRZEWO - ROKITA Rokietnica2015-10-1010:30Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )3:2
18KS Canarinhos Skórzewo - LIPNO Stęszew2015-10-1010:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)4:0


Kolejka: 7 w dniach 2015-10-16/2015-10-18

19KS Canarinhos Skórzewo - Pauza: GKS Dopiewo____-__-____:__Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70):
20LIPNO Stęszew - KORONA ZAKRZEWO2015-10-1616:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)7:1
21ROKITA Rokietnica - SUCHARY Suchy Las2015-10-1810:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )0:4


Kolejka: 8 w dniach 2015-10-24

22Pauza: GKS Dopiewo - ROKITA Rokietnica____-__-____:__GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1):
23SUCHARY Suchy Las - LIPNO Stęszew2015-10-2413:00Suchary Suchy Las (Suchy Las, Poziomkowa )10:1
24KORONA ZAKRZEWO - KS Canarinhos Skórzewo2015-10-2410:30Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )0:5


Kolejka: 9 w dniach 2015-11-07

25KORONA ZAKRZEWO - Pauza: GKS Dopiewo____-__-____:__Zakrzewo (Zakrzewo, Długa ):
26SUCHARY Suchy Las - KS Canarinhos Skórzewo2015-11-0713:00Suchary Suchy Las (Suchy Las, Poziomkowa )1:5
27LIPNO Stęszew - ROKITA Rokietnica2015-11-0709:30Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)3:0 V


Kolejka: 10 w dniach 2015-11-14/2015-11-15

28Pauza: GKS Dopiewo - LIPNO Stęszew____-__-____:__GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1):
29ROKITA Rokietnica - KS Canarinhos Skórzewo2015-11-1513:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )0:10
30SUCHARY Suchy Las - KORONA ZAKRZEWO2015-11-1413:00Suchary Suchy Las (Suchy Las, Poziomkowa )0:1