Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: II liga okręgowa A1 Junior Grupa 3 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2016-04-02

1ZAWISZA Dolsk - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-04-0216:00ZAWISZA DOLSK (Dolsk, Kościańska 9)1:1
2PROMIEŃ Opalenica - Pauza: PATRIA Buk2016-04-0212:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)4:0


Kolejka: 2 w dniach 2016-04-09

3UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Pauza: PATRIA Buk2016-04-0916:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)11:0
4ZAWISZA Dolsk - UKS Śrem2016-04-0913:00ZAWISZA DOLSK (Dolsk, Kościańska 9)1:2


Kolejka: 3 w dniach 2016-04-16/2016-04-17

5UKS Śrem - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-04-1716:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:5
6PROMIEŃ Opalenica - ZAWISZA Dolsk2016-04-1612:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)0:2


Kolejka: 4 w dniach 2016-04-23/2016-04-24

7ZAWISZA Dolsk - Pauza: PATRIA Buk2016-04-2313:00ZAWISZA DOLSK (Dolsk, Kościańska 9)3:0 V
8UKS Śrem - PROMIEŃ Opalenica2016-04-2412:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:2


Kolejka: 5 w dniach 2016-05-07/2016-05-08

9PROMIEŃ Opalenica - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-05-0715:30Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)4:2
10Pauza: PATRIA Buk - UKS Śrem2016-05-0811:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)0:3 V


Kolejka: 6 w dniach 2016-05-14/2016-05-15

11UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - ZAWISZA Dolsk2016-05-1416:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)6:1
12Pauza: PATRIA Buk - PROMIEŃ Opalenica2016-05-1511:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)0:4


Kolejka: 7 w dniach 2016-05-22

13Pauza: PATRIA Buk - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-05-2211:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)3:5
14UKS Śrem - ZAWISZA Dolsk2016-05-2212:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:1


Kolejka: 8 w dniach 2016-06-04

15UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - UKS Śrem2016-06-0416:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)3:0
16ZAWISZA Dolsk - PROMIEŃ Opalenica2016-06-0413:00ZAWISZA DOLSK (Dolsk, Kościańska 9)3:1


Kolejka: 9 w dniach 2016-06-11

17Pauza: PATRIA Buk - ZAWISZA Dolsk2016-06-1111:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)0:3 V
18PROMIEŃ Opalenica - UKS Śrem2016-06-1112:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)5:1


Kolejka: 10 w dniach 2016-06-14/2016-06-18

19UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - PROMIEŃ Opalenica2016-06-1418:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)2:0
20UKS Śrem - Pauza: PATRIA Buk2016-06-1813:30UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)3:0 V