Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: C2 Trampkarz Grupa 2

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2015-09-05/2015-09-06

1WEŁNA Rogoźno - AS ORLIK KAŹMIERZ2015-09-0511:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)4:0
2TARNOWIAK Tarnowo Podgórne - Kłos BUDZYŃ2015-09-0610:00Tarnowiak Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października .)0:4
3Polonia CHODZIEŻ - SPN SZAMOTUŁY2015-09-0513:00Polonia Chodzież (Chodzież, Stanisława Staszica 12)0:6


Kolejka: 2 w dniach 2015-09-12/2015-09-13

4AS ORLIK KAŹMIERZ - Polonia CHODZIEŻ2015-09-1311:00AS Orlik Kaźmierz (Kaźmierz, Dolna 10)2:4
5Kłos BUDZYŃ - SPN SZAMOTUŁY2015-09-1311:00Kłos Budzyń (Budzyń, Powstańców Wielkopolskich .)5:0
6WEŁNA Rogoźno - TARNOWIAK Tarnowo Podgórne2015-09-1211:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)4:0


Kolejka: 3 w dniach 2015-09-20/2015-09-21

7TARNOWIAK Tarnowo Podgórne - AS ORLIK KAŹMIERZ2015-09-2010:00Tarnowiak Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października .)9:0
8SPN SZAMOTUŁY - WEŁNA Rogoźno2015-09-2117:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)8:0
9Polonia CHODZIEŻ - Kłos BUDZYŃ2015-09-2013:00Polonia Chodzież (Chodzież, Stanisława Staszica 12)0:5


Kolejka: 4 w dniach 2015-09-26/2015-09-28

10AS ORLIK KAŹMIERZ - Kłos BUDZYŃ2015-09-2817:00AS Orlik Kaźmierz (Kaźmierz, Dolna 10)1:10
11WEŁNA Rogoźno - Polonia CHODZIEŻ2015-09-2611:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)4:0
12TARNOWIAK Tarnowo Podgórne - SPN SZAMOTUŁY2015-09-2710:00Tarnowiak Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października .)0:7


Kolejka: 5 w dniach 2015-10-04/2015-10-05

13SPN SZAMOTUŁY - AS ORLIK KAŹMIERZ2015-10-0517:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)14:0
14Polonia CHODZIEŻ - TARNOWIAK Tarnowo Podgórne2015-10-0413:00Polonia Chodzież (Chodzież, Stanisława Staszica 12)2:2
15Kłos BUDZYŃ - WEŁNA Rogoźno2015-10-0411:00Kłos Budzyń (Budzyń, Powstańców Wielkopolskich .)3:0


Kolejka: 6 w dniach 2015-10-11/2015-10-12

16AS ORLIK KAŹMIERZ - WEŁNA Rogoźno2015-10-1111:00AS Orlik Kaźmierz (Kaźmierz, Dolna 10)0:4
17Kłos BUDZYŃ - TARNOWIAK Tarnowo Podgórne2015-10-1111:00Kłos Budzyń (Budzyń, Powstańców Wielkopolskich .)4:2
18SPN SZAMOTUŁY - Polonia CHODZIEŻ2015-10-1216:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)4:1


Kolejka: 7 w dniach 2015-10-18/2015-10-19

19Polonia CHODZIEŻ - AS ORLIK KAŹMIERZ2015-10-1813:00Polonia Chodzież (Chodzież, Stanisława Staszica 12)3:0 V
20SPN SZAMOTUŁY - Kłos BUDZYŃ2015-10-1916:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)0:1
21TARNOWIAK Tarnowo Podgórne - WEŁNA Rogoźno2015-10-1810:00Tarnowiak Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października .)1:1


Kolejka: 8 w dniach 2015-10-24/2015-10-25

22AS ORLIK KAŹMIERZ - TARNOWIAK Tarnowo Podgórne2015-10-2511:00AS Orlik Kaźmierz (Kaźmierz, Dolna 10)2:4
23WEŁNA Rogoźno - SPN SZAMOTUŁY2015-10-2411:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)1:1
24Kłos BUDZYŃ - Polonia CHODZIEŻ2015-10-2511:00Kłos Budzyń (Budzyń, Powstańców Wielkopolskich .)7:0


Kolejka: 9 w dniach 2015-11-07/2015-11-10

25Kłos BUDZYŃ - AS ORLIK KAŹMIERZ2015-11-0711:00Kłos Budzyń (Budzyń, Powstańców Wielkopolskich .)14:0
26Polonia CHODZIEŻ - WEŁNA Rogoźno2015-11-1015:00Polonia Chodzież (Chodzież, Stanisława Staszica 12)2:0
27SPN SZAMOTUŁY - TARNOWIAK Tarnowo Podgórne2015-11-0714:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)4:0


Kolejka: 10 w dniach 2015-11-14/2015-11-15

28AS ORLIK KAŹMIERZ - SPN SZAMOTUŁY2015-11-1511:00AS Orlik Kaźmierz (Kaźmierz, Dolna 10)0:9
29TARNOWIAK Tarnowo Podgórne - Polonia CHODZIEŻ2015-11-1510:00Tarnowiak Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października .)1:2
30WEŁNA Rogoźno - Kłos BUDZYŃ2015-11-1409:30Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)0:1