Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: II liga okręgowa E2 Orlik (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2016-03-24

1WARTA Międzychód - AKF POZNAŃ2016-03-2410:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)2:7
2TARNOVIA Tarnowo Podgórne - SALOS Poznań2016-03-2414:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, Nowa 15)4:5
3LIPNO Stęszew - PIAST Kobylnica2016-03-2414:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)4:3
4S F LUBOŃ - POZNANIAK AUREA POZNAŃ2016-03-2416:00Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)1:6


Kolejka: 2 w dniach 2016-03-31/2016-04-03

5AKF POZNAŃ - POZNANIAK AUREA POZNAŃ2016-04-0214:30Las Puszczykowo (Puszczykowo, Jana Kasprowicza .)3:5
6PIAST Kobylnica - S F LUBOŃ2016-04-0314:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)2:1
7SALOS Poznań - LIPNO Stęszew2016-04-0216:00Salos Poznań ś (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego )9:4
8WARTA Międzychód - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-03-3118:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)3:1


Kolejka: 3 w dniach 2016-04-09/2016-04-11

9AKF POZNAŃ - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-04-1119:00Tarnowiak Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, Nowa 15)7:4
10LIPNO Stęszew - WARTA Międzychód2016-04-0914:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)5:4
11S F LUBOŃ - SALOS Poznań2016-04-0911:00Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)3:2
12POZNANIAK AUREA POZNAŃ - PIAST Kobylnica2016-04-1011:00Poznaniak Aurea Poznań (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego .)7:0


Kolejka: 4 w dniach 2016-04-15/2016-04-16

13AKF POZNAŃ - PIAST Kobylnica2016-04-1617:00AKF Poznań (Poznań-Grunwald, Grunwaldzka 164)12:0
14SALOS Poznań - POZNANIAK AUREA POZNAŃ2016-04-1616:00Salos Poznań ś (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego )1:13
15WARTA Międzychód - S F LUBOŃ2016-04-1614:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)2:6
16TARNOVIA Tarnowo Podgórne - LIPNO Stęszew2016-04-1518:30Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, Nowa 15)9:2


Kolejka: 5 w dniach 2016-04-21/2016-04-23

17LIPNO Stęszew - AKF POZNAŃ2016-04-2315:30Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)1:7
18S F LUBOŃ - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-04-2311:00Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)4:6
19POZNANIAK AUREA POZNAŃ - WARTA Międzychód2016-04-2116:45Poznaniak Aurea Poznań (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego .)10:3
20PIAST Kobylnica - SALOS Poznań2016-04-2316:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)0:3


Kolejka: 6 w dniach 2016-04-30/2016-05-11

21AKF POZNAŃ - SALOS Poznań2016-04-3010:00AKF Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)1:1
22WARTA Międzychód - PIAST Kobylnica2016-04-3010:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)2:1
23TARNOVIA Tarnowo Podgórne - POZNANIAK AUREA POZNAŃ2016-04-3011:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, Nowa 15)2:8
24LIPNO Stęszew - S F LUBOŃ2016-05-1118:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)2:9


Kolejka: 7 w dniach 2016-05-07/2016-05-10

25S F LUBOŃ - AKF POZNAŃ2016-05-0714:00Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)3:7
26POZNANIAK AUREA POZNAŃ - LIPNO Stęszew2016-05-0716:00Poznań-Jeżyce, Stanisława Przybyszewskiego 30A9:0
27PIAST Kobylnica - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-05-1017:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)3:5
28SALOS Poznań - WARTA Międzychód2016-05-0716:00Salos Poznań ś (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego )1:10


Kolejka: 8 w dniach 2016-05-14/2016-05-24

29AKF POZNAŃ - WARTA Międzychód2016-05-1417:00AKF Poznań (Poznań-Grunwald, Grunwaldzka 164)7:0
30SALOS Poznań - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-05-1416:00Salos Poznań ś (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego )5:4
31PIAST Kobylnica - LIPNO Stęszew2016-05-1410:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)5:5
32POZNANIAK AUREA POZNAŃ - S F LUBOŃ2016-05-2419:15Poznaniak Aurea Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)4:1


Kolejka: 9 w dniach 2016-05-20/2016-06-16

33POZNANIAK AUREA POZNAŃ - AKF POZNAŃ2016-06-1616:30Poznaniak Aurea Poznań (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego .)3:0
34S F LUBOŃ - PIAST Kobylnica2016-05-2111:00Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)5:1
35LIPNO Stęszew - SALOS Poznań2016-05-2111:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)5:7
36TARNOVIA Tarnowo Podgórne - WARTA Międzychód2016-05-2017:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, Nowa 15)1:3


Kolejka: 10 w dniach 2016-05-11/2016-05-31

37TARNOVIA Tarnowo Podgórne - AKF POZNAŃ2016-05-1117:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)2:9
38WARTA Międzychód - LIPNO Stęszew2016-05-2610:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)4:4
39SALOS Poznań - S F LUBOŃ2016-05-3118:30Salos Poznań (Poznań-Jeżyce, Golęcińska )1:5
40PIAST Kobylnica - POZNANIAK AUREA POZNAŃ2016-05-2616:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)1:7


Kolejka: 11 w dniach 2016-04-20/2016-05-29

41PIAST Kobylnica - AKF POZNAŃ2016-04-2017:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)2:5
42POZNANIAK AUREA POZNAŃ - SALOS Poznań2016-05-2911:00Poznaniak Aurea Poznań (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego .)7:0
43S F LUBOŃ - WARTA Międzychód2016-05-2811:00Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)0:6
44LIPNO Stęszew - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-05-2811:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)6:4


Kolejka: 12 w dniach 2016-06-03/2016-06-04

45AKF POZNAŃ - LIPNO Stęszew2016-06-0417:00AKF Poznań (Poznań-Grunwald, Grunwaldzka 164)21:5
46TARNOVIA Tarnowo Podgórne - S F LUBOŃ2016-06-0319:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, Nowa 15)3:7
47WARTA Międzychód - POZNANIAK AUREA POZNAŃ2016-06-0410:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)2:8
48SALOS Poznań - PIAST Kobylnica2016-06-0417:00Salos Poznań ś (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego )6:3


Kolejka: 13 w dniach 2016-06-09/2016-06-12

49SALOS Poznań - AKF POZNAŃ2016-06-1116:00Salos Poznań ś (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego )2:5
50PIAST Kobylnica - WARTA Międzychód2016-06-1110:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)4:6
51POZNANIAK AUREA POZNAŃ - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-06-0916:30Poznaniak Aurea Poznań (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego .)10:5
52S F LUBOŃ - LIPNO Stęszew2016-06-1212:00Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)4:1


Kolejka: 14 w dniach 2016-06-18

53AKF POZNAŃ - S F LUBOŃ2016-06-1817:00AKF Poznań (Poznań-Grunwald, Grunwaldzka 164)7:1
54LIPNO Stęszew - POZNANIAK AUREA POZNAŃ2016-06-1809:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)1:13
55TARNOVIA Tarnowo Podgórne - PIAST Kobylnica2016-06-1811:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, Nowa 15)9:5
56WARTA Międzychód - SALOS Poznań2016-06-1810:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)4:5