Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: C2 Trampkarz Grupa 3

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2015-09-05/2015-09-06

1AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - MIESZKO II Gniezno2015-09-0615:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)11:0
2KAROLINKA Koziegłowy - KOZIOŁEK POZNAŃ2015-09-0515:30Karolinka Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12)2:5


Kolejka: 2 w dniach 2015-09-12

3MIESZKO II Gniezno - KOZIOŁEK POZNAŃ2015-09-1213:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)1:5
4AP REISSA III Gniezno Poznań - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2015-09-1215:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)0:2


Kolejka: 3 w dniach 2015-09-19

5KOZIOŁEK POZNAŃ - AP REISSA III Gniezno Poznań2015-09-1919:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)1:0
6KAROLINKA Koziegłowy - MIESZKO II Gniezno2015-09-1913:00Karolinka Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12)2:0


Kolejka: 4 w dniach 2015-09-26

7AP REISSA III Gniezno Poznań - KAROLINKA Koziegłowy2015-09-2614:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)1:2
8AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - KOZIOŁEK POZNAŃ2015-09-2610:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)1:1


Kolejka: 5 w dniach 2015-10-03

9KAROLINKA Koziegłowy - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2015-10-0313:00Karolinka Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12)0:6
10MIESZKO II Gniezno - AP REISSA III Gniezno Poznań2015-10-0313:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)1:0


Kolejka: 6 w dniach 2015-10-10

11MIESZKO II Gniezno - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2015-10-1013:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)1:9
12KOZIOŁEK POZNAŃ - KAROLINKA Koziegłowy2015-10-1014:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)6:2


Kolejka: 7 w dniach 2015-10-17/2015-10-21

13KOZIOŁEK POZNAŃ - MIESZKO II Gniezno2015-10-1718:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)4:1
14AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - AP REISSA III Gniezno Poznań2015-10-2118:30Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)8:0


Kolejka: 8 w dniach 2015-10-25

15AP REISSA III Gniezno Poznań - KOZIOŁEK POZNAŃ2015-10-2515:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)1:13
16MIESZKO II Gniezno - KAROLINKA Koziegłowy2015-10-2511:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)0:2


Kolejka: 9 w dniach 2015-11-07

17KAROLINKA Koziegłowy - AP REISSA III Gniezno Poznań2015-11-0710:00Karolinka Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12)5:0
18KOZIOŁEK POZNAŃ - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2015-11-0712:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)0:5


Kolejka: 10 w dniach 2015-11-11/2015-11-14

19AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - KAROLINKA Koziegłowy2015-11-1110:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)4:1
20AP REISSA III Gniezno Poznań - MIESZKO II Gniezno2015-11-1414:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)0:2