Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2016-04-02/2016-04-03

1WIELKOPOLSKA Komorniki - KS Gminy Brodnica Manieczki2016-04-0215:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)3:3
2 SPÓJNIA Strykowo - KOPERNIK Poznań2016-04-0212:30Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)2:1
3PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - GROM Plewiska2016-04-0313:00PSS Junior Koziegłowy o (Owińska, Poprzeczna 12)2:2


Kolejka: 2 w dniach 2016-04-09/2016-05-18

4KS Gminy Brodnica Manieczki - GROM Plewiska2016-04-0910:00KS Gminy Brodnica Manieczki (Manieczki )0:5
5KOPERNIK Poznań - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2016-05-1818:30Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista )0:3 V
6WIELKOPOLSKA Komorniki -  SPÓJNIA Strykowo2016-04-0914:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)3:4


Kolejka: 3 w dniach 2016-04-15/2016-04-16

7 SPÓJNIA Strykowo - KS Gminy Brodnica Manieczki2016-04-1611:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)3:0 V
8WIELKOPOLSKA Komorniki - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2016-04-1614:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)3:0 V
9GROM Plewiska - KOPERNIK Poznań2016-04-1517:30Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)1:6


Kolejka: 4 w dniach 2016-04-23/2016-04-24

10KS Gminy Brodnica Manieczki - KOPERNIK Poznań2016-04-2312:00KS Gminy Brodnica Manieczki (Manieczki )1:4
11WIELKOPOLSKA Komorniki - GROM Plewiska2016-04-2314:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)1:3
12 SPÓJNIA Strykowo - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2016-04-2412:30Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)2:0


Kolejka: 5 w dniach 2016-05-06/2016-05-07

13PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - KS Gminy Brodnica Manieczki2016-05-0712:00PSS Junior Koziegłowy o (Owińska, Poprzeczna 12)10:5
14GROM Plewiska -  SPÓJNIA Strykowo2016-05-0617:30Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)8:1
15KOPERNIK Poznań - WIELKOPOLSKA Komorniki2016-05-0714:30Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista )0:0


Kolejka: 6 w dniach 2016-05-13/2016-05-14

16KS Gminy Brodnica Manieczki - WIELKOPOLSKA Komorniki2016-05-1412:00KS Gminy Brodnica Manieczki (Manieczki )0:3
17KOPERNIK Poznań -  SPÓJNIA Strykowo2016-05-1414:30Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista )1:1
18GROM Plewiska - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2016-05-1317:30Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)1:4


Kolejka: 7 w dniach 2016-05-20/2016-05-22

19GROM Plewiska - KS Gminy Brodnica Manieczki2016-05-2017:30Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)0:3 V
20PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - KOPERNIK Poznań2016-05-2112:00PSS Junior Koziegłowy o (Owińska, Poprzeczna 12)0:11 V
21 SPÓJNIA Strykowo - WIELKOPOLSKA Komorniki2016-05-2211:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)1:1


Kolejka: 8 w dniach 2016-06-05

22KS Gminy Brodnica Manieczki -  SPÓJNIA Strykowo2016-06-0514:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)0:3
23PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - WIELKOPOLSKA Komorniki2016-06-0516:00PSS Junior Koziegłowy o (Owińska, Poprzeczna 12)3:0 V
24KOPERNIK Poznań - GROM Plewiska2016-06-0514:30Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista )3:1


Kolejka: 9 w dniach 2016-06-10/2016-06-11

25KOPERNIK Poznań - KS Gminy Brodnica Manieczki2016-06-1114:30Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista )3:0 V
26GROM Plewiska - WIELKOPOLSKA Komorniki2016-06-1017:30Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)3:0 V
27PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY -  SPÓJNIA Strykowo2016-06-1112:00PSS Junior Koziegłowy o (Owińska, Poprzeczna 12)2:1


Kolejka: 10 w dniach 2016-06-18/2016-06-19

28KS Gminy Brodnica Manieczki - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2016-06-1811:00ZAWISZA DOLSK (Dolsk, Kościańska 9)1:5
29 SPÓJNIA Strykowo - GROM Plewiska2016-06-1811:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)2:1
30WIELKOPOLSKA Komorniki - KOPERNIK Poznań2016-06-1911:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)2:4