Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: C2 Trampkarz Grupa 5

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2015-09-05/2015-09-06

1WICHER Strzyżewo - SOKÓŁ Pniewy2015-09-0611:00ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo )5:1
2SKRA Wielkopolska Otusz - MAWIT Lwówek2015-09-0613:30Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )9:1
3SOKÓŁ Rakoniewice - LECH Poznań2015-09-0511:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )0:7


Kolejka: 2 w dniach 2015-09-12/2015-09-13

4SOKÓŁ Pniewy - LECH Poznań2015-09-1211:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)0:28
5MAWIT Lwówek - SOKÓŁ Rakoniewice2015-09-1211:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)2:3
6WICHER Strzyżewo - SKRA Wielkopolska Otusz2015-09-1311:00ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo )4:6


Kolejka: 3 w dniach 2015-09-19/2015-09-20

7SKRA Wielkopolska Otusz - SOKÓŁ Pniewy2015-09-2011:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )11:1
8SOKÓŁ Rakoniewice - WICHER Strzyżewo2015-09-1911:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )2:4
9LECH Poznań - MAWIT Lwówek2015-09-1916:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )13:0


Kolejka: 4 w dniach 2015-09-26/2015-09-27

10SOKÓŁ Pniewy - MAWIT Lwówek2015-09-2611:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)3:0 V
11WICHER Strzyżewo - LECH Poznań2015-09-2711:00ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo )0:17
12SKRA Wielkopolska Otusz - SOKÓŁ Rakoniewice2015-09-2711:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )3:3


Kolejka: 5 w dniach 2015-10-03

13SOKÓŁ Pniewy - SOKÓŁ Rakoniewice2015-10-0311:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)0:5
14LECH Poznań - SKRA Wielkopolska Otusz2015-10-0316:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )15:0
15MAWIT Lwówek - WICHER Strzyżewo2015-10-0315:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)1:3


Kolejka: 6 w dniach 2015-10-10

16SOKÓŁ Pniewy - WICHER Strzyżewo2015-10-1011:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)0:1
17MAWIT Lwówek - SKRA Wielkopolska Otusz2015-10-1011:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)0:10
18LECH Poznań - SOKÓŁ Rakoniewice2015-10-1016:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )11:0


Kolejka: 7 w dniach 2015-10-17/2015-10-18

19LECH Poznań - SOKÓŁ Pniewy2015-10-1716:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:0 V
20SOKÓŁ Rakoniewice - MAWIT Lwówek2015-10-1711:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )3:0 V
21SKRA Wielkopolska Otusz - WICHER Strzyżewo2015-10-1813:30Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )9:1


Kolejka: 8 w dniach 2015-10-24/2015-10-25

22SOKÓŁ Pniewy - SKRA Wielkopolska Otusz2015-10-2511:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)0:20
23WICHER Strzyżewo - SOKÓŁ Rakoniewice2015-10-2511:00ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo )1:4
24MAWIT Lwówek - LECH Poznań2015-10-2411:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)0:3 V


Kolejka: 9 w dniach 2015-11-07/2015-11-08

25MAWIT Lwówek - SOKÓŁ Pniewy2015-11-0811:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)0:3 V
26LECH Poznań - WICHER Strzyżewo2015-11-0714:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:0 V
27SOKÓŁ Rakoniewice - SKRA Wielkopolska Otusz2015-11-0711:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )0:4


Kolejka: 10 w dniach 2015-11-14/2015-11-15

28SOKÓŁ Rakoniewice - SOKÓŁ Pniewy2015-11-1411:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )7:0
29SKRA Wielkopolska Otusz - LECH Poznań2015-11-1513:30Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )0:5
30WICHER Strzyżewo - MAWIT Lwówek2015-11-1511:00ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo )3:0 V