Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2016-04-02/2016-04-03

1NKS Niepruszewo -  SOKÓŁ Pniewy2016-04-0313:00NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)0:9
2 SOKÓŁ Duszniki - CZARNI Wróblewo2016-04-0211:00Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)2:0
3PŁOMIEŃ Przyprostynia - MA SAME KOZAKI DOBRA2016-04-0312:00sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )7:2


Kolejka: 2 w dniach 2016-04-09/2016-04-10

4NKS Niepruszewo - MA SAME KOZAKI DOBRA2016-04-1013:00NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)1:2
5CZARNI Wróblewo - PŁOMIEŃ Przyprostynia2016-04-0911:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )5:1
6 SOKÓŁ Pniewy -  SOKÓŁ Duszniki2016-04-0914:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)2:2


Kolejka: 3 w dniach 2016-04-16/2016-04-17

7 SOKÓŁ Duszniki - NKS Niepruszewo2016-04-1611:00Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)4:0
8PŁOMIEŃ Przyprostynia -  SOKÓŁ Pniewy2016-04-1712:00sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )4:4
9MA SAME KOZAKI DOBRA - CZARNI Wróblewo2016-04-1714:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)0:3


Kolejka: 4 w dniach 2016-04-23/2016-04-24

10NKS Niepruszewo - CZARNI Wróblewo2016-04-2413:00NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)0:7
11 SOKÓŁ Pniewy - MA SAME KOZAKI DOBRA2016-04-2316:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)7:2
12 SOKÓŁ Duszniki - PŁOMIEŃ Przyprostynia2016-04-2311:00Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)3:1


Kolejka: 5 w dniach 2016-05-07/2016-05-08

13PŁOMIEŃ Przyprostynia - NKS Niepruszewo2016-05-0812:00sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )12:1
14MA SAME KOZAKI DOBRA -  SOKÓŁ Duszniki2016-05-0816:30Patria Buk (Buk, Sportowa 14)1:9
15CZARNI Wróblewo -  SOKÓŁ Pniewy2016-05-0711:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )1:3


Kolejka: 6 w dniach 2016-05-14/2016-05-18

16 SOKÓŁ Pniewy - NKS Niepruszewo2016-05-1511:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)13:0
17CZARNI Wróblewo -  SOKÓŁ Duszniki2016-05-1411:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )1:5
18MA SAME KOZAKI DOBRA - PŁOMIEŃ Przyprostynia2016-05-1818:30sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )0:2


Kolejka: 7 w dniach 2016-05-21/2016-05-22

19MA SAME KOZAKI DOBRA - NKS Niepruszewo2016-05-2214:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)6:3
20PŁOMIEŃ Przyprostynia - CZARNI Wróblewo2016-05-2213:00sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )3:0
21 SOKÓŁ Duszniki -  SOKÓŁ Pniewy2016-05-2111:00Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)1:2


Kolejka: 8 w dniach 2016-06-04/2016-06-05

22NKS Niepruszewo -  SOKÓŁ Duszniki2016-06-0513:00NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)0:3 V
23 SOKÓŁ Pniewy - PŁOMIEŃ Przyprostynia2016-06-0511:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)2:0
24CZARNI Wróblewo - MA SAME KOZAKI DOBRA2016-06-0411:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )3:0 V


Kolejka: 9 w dniach 2016-06-11/2016-06-12

25CZARNI Wróblewo - NKS Niepruszewo2016-06-1111:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )3:0 V
26MA SAME KOZAKI DOBRA -  SOKÓŁ Pniewy2016-06-1214:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)0:3 V
27PŁOMIEŃ Przyprostynia -  SOKÓŁ Duszniki2016-06-1214:00sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )2:4


Kolejka: 10 w dniach 2016-06-18

28NKS Niepruszewo - PŁOMIEŃ Przyprostynia2016-06-1811:00NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)0:10
29 SOKÓŁ Duszniki - MA SAME KOZAKI DOBRA2016-06-1811:00Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)3:0 V
30 SOKÓŁ Pniewy - CZARNI Wróblewo2016-06-1811:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)3:0