Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2016-04-02/2016-04-03

1PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - HURAGAN Pobiedziska2016-04-0312:00PSS Junior Koziegłowy o (Owińska, Poprzeczna 12)5:3
2UNIA Swarzędz - OLIMP Poznań2016-04-0211:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)0:3 V


Kolejka: 2 w dniach 2016-04-09/2016-04-10

3HURAGAN Pobiedziska - UNIA Swarzędz2016-04-0914:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)2:1
4PRZEMYSŁAW Poznań - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2016-04-1016:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )7:1


Kolejka: 3 w dniach 2016-04-16/2016-04-17

5PRZEMYSŁAW Poznań - UNIA Swarzędz2016-04-1712:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )7:1
6OLIMP Poznań - HURAGAN Pobiedziska2016-04-1611:00Olimp Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Rusa 56)0:5


Kolejka: 4 w dniach 2016-04-23/2016-04-24

7PRZEMYSŁAW Poznań - OLIMP Poznań2016-04-2319:30Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )4:0
8PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - UNIA Swarzędz2016-04-2412:30PSS Junior Koziegłowy o (Owińska, Poprzeczna 12)3:4


Kolejka: 5 w dniach 2016-05-07/2016-05-08

9OLIMP Poznań - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2016-05-0711:00Olimp Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Rusa 56)2:4
10HURAGAN Pobiedziska - PRZEMYSŁAW Poznań2016-05-0817:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)4:5


Kolejka: 6 w dniach 2016-05-14

11HURAGAN Pobiedziska - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2016-05-1414:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)1:0
12OLIMP Poznań - UNIA Swarzędz2016-05-1411:00Olimp Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Rusa 56)2:3


Kolejka: 7 w dniach 2016-05-21

13UNIA Swarzędz - HURAGAN Pobiedziska2016-05-2111:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)2:1
14PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - PRZEMYSŁAW Poznań2016-05-2114:30PSS Junior Koziegłowy o (Owińska, Poprzeczna 12)1:2


Kolejka: 8 w dniach 2016-06-04

15UNIA Swarzędz - PRZEMYSŁAW Poznań2016-06-0414:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)1:8
16HURAGAN Pobiedziska - OLIMP Poznań2016-06-0411:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)4:0


Kolejka: 9 w dniach 2016-06-11

17OLIMP Poznań - PRZEMYSŁAW Poznań2016-06-1111:00Olimp Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Rusa 56)0:2
18UNIA Swarzędz - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2016-06-1113:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)8:2


Kolejka: 10 w dniach 2016-06-19

19PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - OLIMP Poznań2016-06-1914:00PSS Junior Koziegłowy o (Owińska, Poprzeczna 12)4:4
20PRZEMYSŁAW Poznań - HURAGAN Pobiedziska2016-06-1915:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )9:0