Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: D1 Młodzik Grupa 2

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2015-09-05/2015-09-06

1WARTA POZNAŃ - MIESZKO I Gniezno2015-09-0610:00Stadion Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)0:4
2UNIA Swarzędz - LIDER II SWARZĘDZ2015-09-0616:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)11:1
3UKS II Śrem - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2015-09-0514:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)4:1


Kolejka: 2 w dniach 2015-09-12/2015-09-16

4MIESZKO I Gniezno - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2015-09-1211:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)1:1
5LIDER II SWARZĘDZ - UKS II Śrem2015-09-1212:00UKS Lider Swarzędz p (Swarzędz, Polna 21)0:8
6WARTA POZNAŃ - UNIA Swarzędz2015-09-1618:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)4:3


Kolejka: 3 w dniach 2015-09-19/2015-09-20

7UNIA Swarzędz - MIESZKO I Gniezno2015-09-2017:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)0:2
8UKS II Śrem - WARTA POZNAŃ2015-09-1914:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)6:0
9AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - LIDER II SWARZĘDZ2015-09-1916:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)3:3


Kolejka: 4 w dniach 2015-09-26/2015-09-27

10MIESZKO I Gniezno - LIDER II SWARZĘDZ2015-09-2612:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)13:2
11WARTA POZNAŃ - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2015-09-2710:00Stadion Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)2:5
12UNIA Swarzędz - UKS II Śrem2015-09-2713:30Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)2:8


Kolejka: 5 w dniach 2015-10-03/2015-10-04

13UKS II Śrem - MIESZKO I Gniezno2015-10-0314:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:0
14AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - UNIA Swarzędz2015-10-0416:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)1:0
15LIDER II SWARZĘDZ - WARTA POZNAŃ2015-10-0312:00UKS Lider Swarzędz p (Swarzędz, Polna 21)0:5


Kolejka: 6 w dniach 2015-10-09/2015-10-10

16MIESZKO I Gniezno - WARTA POZNAŃ2015-10-1011:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)4:1
17LIDER II SWARZĘDZ - UNIA Swarzędz2015-10-1012:00UKS Lider Swarzędz p (Swarzędz, Polna 21)2:1
18AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - UKS II Śrem2015-10-0917:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)1:5


Kolejka: 7 w dniach 2015-10-17/2015-10-28

19AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - MIESZKO I Gniezno2015-10-2818:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)1:0
20UKS II Śrem - LIDER II SWARZĘDZ2015-10-1716:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)5:0
21UNIA Swarzędz - WARTA POZNAŃ2015-10-1713:30Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)0:5


Kolejka: 8 w dniach 2015-10-24/2015-10-25

22MIESZKO I Gniezno - UNIA Swarzędz2015-10-2411:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)1:1
23WARTA POZNAŃ - UKS II Śrem2015-10-2510:00Stadion Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)1:5
24LIDER II SWARZĘDZ - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2015-10-2410:30Lider Swarzędz (Kobylnica, Poznańska .)1:7


Kolejka: 9 w dniach 2015-11-07/2015-11-08

25LIDER II SWARZĘDZ - MIESZKO I Gniezno2015-11-0710:30Lider Swarzędz (Kobylnica, Poznańska .)1:5
26AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - WARTA POZNAŃ2015-11-0810:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)2:1
27UKS II Śrem - UNIA Swarzędz2015-11-0810:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)2:2


Kolejka: 10 w dniach 2015-11-14/2015-11-15

28MIESZKO I Gniezno - UKS II Śrem2015-11-1412:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)1:3
29UNIA Swarzędz - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2015-11-1413:30Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)2:0
30WARTA POZNAŃ - LIDER II SWARZĘDZ2015-11-1510:00Stadion Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)1:3