Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 4 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2016-04-02

1UKS ORZEŁ GRANOWO - OBRA Zbąszyń2016-04-0211:00UKS Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)4:2
2TS GMINY Kamieniec - KORONA ZAKRZEWO2016-04-0211:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )0:12


Kolejka: 2 w dniach 2016-04-09

3OBRA Zbąszyń - NAP NOWY TOMYŚL2016-04-0911:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )6:0
4UKS ORZEŁ GRANOWO - TS GMINY Kamieniec2016-04-0910:00UKS Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)2:0


Kolejka: 3 w dniach 2016-04-16

5TS GMINY Kamieniec - OBRA Zbąszyń2016-04-1611:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )1:7
6NAP NOWY TOMYŚL - KORONA ZAKRZEWO2016-04-1614:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)0:9


Kolejka: 4 w dniach 2016-04-23/2016-04-24

7OBRA Zbąszyń - KORONA ZAKRZEWO2016-04-2311:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )0:3
8UKS ORZEŁ GRANOWO - NAP NOWY TOMYŚL2016-04-2411:30UKS Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)4:1


Kolejka: 5 w dniach 2016-04-27/2016-05-08

9NAP NOWY TOMYŚL - TS GMINY Kamieniec2016-05-0811:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)8:0
10KORONA ZAKRZEWO - UKS ORZEŁ GRANOWO2016-04-2718:30Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )5:0


Kolejka: 6 w dniach 2016-05-14

11OBRA Zbąszyń - UKS ORZEŁ GRANOWO2016-05-1411:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )2:3
12KORONA ZAKRZEWO - TS GMINY Kamieniec2016-05-1410:30Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )13:0


Kolejka: 7 w dniach 2016-05-21

13NAP NOWY TOMYŚL - OBRA Zbąszyń2016-05-2114:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)7:4
14TS GMINY Kamieniec - UKS ORZEŁ GRANOWO2016-05-2111:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )0:7


Kolejka: 8 w dniach 2016-06-03/2016-06-04

15OBRA Zbąszyń - TS GMINY Kamieniec2016-06-0411:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )16:1
16KORONA ZAKRZEWO - NAP NOWY TOMYŚL2016-06-0318:30Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )10:0


Kolejka: 9 w dniach 2016-06-11

17KORONA ZAKRZEWO - OBRA Zbąszyń2016-06-1110:00Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )6:0
18NAP NOWY TOMYŚL - UKS ORZEŁ GRANOWO2016-06-1114:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)4:1


Kolejka: 10 w dniach 2016-06-18

19TS GMINY Kamieniec - NAP NOWY TOMYŚL2016-06-1811:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )3:7
20UKS ORZEŁ GRANOWO - KORONA ZAKRZEWO2016-06-1814:30UKS Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)0:3