Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 5 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2016-04-02/2016-04-03

1STELLA Luboń - PATRIA Buk2016-04-0212:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)17:0
2KOPERNIK Poznań - ROKITA Rokietnica2016-04-0312:30Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista )2:1


Kolejka: 2 w dniach 2016-04-09

3ROKITA Rokietnica - SPARTA Oborniki2016-04-0913:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )5:3
4STELLA Luboń - KOPERNIK Poznań2016-04-0911:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)4:1


Kolejka: 3 w dniach 2016-04-16

5KOPERNIK Poznań - PATRIA Buk2016-04-1612:30Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista )4:1
6SPARTA Oborniki - STELLA Luboń2016-04-1615:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)3:4


Kolejka: 4 w dniach 2016-04-23/2016-04-24

7PATRIA Buk - ROKITA Rokietnica2016-04-2313:30Patria Buk (Buk, Sportowa 14)0:6
8KOPERNIK Poznań - SPARTA Oborniki2016-04-2412:30Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista )4:1


Kolejka: 5 w dniach 2016-05-07

9SPARTA Oborniki - PATRIA Buk2016-05-0715:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)9:0
10ROKITA Rokietnica - STELLA Luboń2016-05-0714:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )3:4


Kolejka: 6 w dniach 2016-05-14

11PATRIA Buk - STELLA Luboń2016-05-1411:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)1:8
12ROKITA Rokietnica - KOPERNIK Poznań2016-05-1413:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )5:0


Kolejka: 7 w dniach 2016-05-21

13SPARTA Oborniki - ROKITA Rokietnica2016-05-2113:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)3:0 V
14KOPERNIK Poznań - STELLA Luboń2016-05-2112:30Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista )1:4


Kolejka: 8 w dniach 2016-06-04

15PATRIA Buk - KOPERNIK Poznań2016-06-0410:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)4:5
16STELLA Luboń - SPARTA Oborniki2016-06-0411:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)1:1


Kolejka: 9 w dniach 2016-06-11

17ROKITA Rokietnica - PATRIA Buk2016-06-1113:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )5:0
18SPARTA Oborniki - KOPERNIK Poznań2016-06-1115:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)6:1


Kolejka: 10 w dniach 2016-06-18

19PATRIA Buk - SPARTA Oborniki2016-06-1813:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)1:4
20STELLA Luboń - ROKITA Rokietnica2016-06-1813:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)2:0