Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2016-04-02

1VITCOVIA Witkowo - AP REISSA III Gniezno Poznań2016-04-0212:30Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)1:3
2PELIKAN Niechanowo - HURAGAN Pobiedziska2016-04-0211:00Pelikan Niechanowo (Niechanowo, Brzozowa 1)1:2
3MIESZKO III Gniezno - MIESZKO II Gniezno2016-04-0215:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)3:10


Kolejka: 2 w dniach 2016-04-09

4MIESZKO II Gniezno - AP REISSA III Gniezno Poznań2016-04-0913:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)2:4
5HURAGAN Pobiedziska - MIESZKO III Gniezno2016-04-0911:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)7:0
6VITCOVIA Witkowo - PELIKAN Niechanowo2016-04-0912:30Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)0:3 V


Kolejka: 3 w dniach 2016-04-16/2016-04-17

7PELIKAN Niechanowo - AP REISSA III Gniezno Poznań2016-04-1611:00Pelikan Niechanowo (Niechanowo, Brzozowa 1)3:6
8VITCOVIA Witkowo - MIESZKO III Gniezno2016-04-1612:30Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)2:4
9MIESZKO II Gniezno - HURAGAN Pobiedziska2016-04-1713:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)2:2


Kolejka: 4 w dniach 2016-04-23/2016-04-24

10AP REISSA III Gniezno Poznań - HURAGAN Pobiedziska2016-04-2415:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)1:3
11VITCOVIA Witkowo - MIESZKO II Gniezno2016-04-2312:30Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)2:8
12PELIKAN Niechanowo - MIESZKO III Gniezno2016-04-2411:00Pelikan Niechanowo (Niechanowo, Brzozowa 1)2:7


Kolejka: 5 w dniach 2016-05-07

13MIESZKO III Gniezno - AP REISSA III Gniezno Poznań2016-05-0713:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)1:8
14MIESZKO II Gniezno - PELIKAN Niechanowo2016-05-0710:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)10:0
15VITCOVIA Witkowo - HURAGAN Pobiedziska2016-05-0713:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)0:7


Kolejka: 6 w dniach 2016-05-14/2016-05-15

16AP REISSA III Gniezno Poznań - VITCOVIA Witkowo2016-05-1515:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)12:0
17HURAGAN Pobiedziska - PELIKAN Niechanowo2016-05-1411:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)8:1
18MIESZKO II Gniezno - MIESZKO III Gniezno2016-05-1413:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)6:1


Kolejka: 7 w dniach 2016-05-21/2016-05-24

19AP REISSA III Gniezno Poznań - MIESZKO II Gniezno2016-05-2417:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)2:2
20MIESZKO III Gniezno - HURAGAN Pobiedziska2016-05-2113:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)0:6
21PELIKAN Niechanowo - VITCOVIA Witkowo2016-05-2210:30Pelikan Niechanowo (Niechanowo, Brzozowa 1)6:0


Kolejka: 8 w dniach 2016-06-04/2016-06-05

22AP REISSA III Gniezno Poznań - PELIKAN Niechanowo2016-06-0511:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)9:1
23MIESZKO III Gniezno - VITCOVIA Witkowo2016-06-0415:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)4:1
24HURAGAN Pobiedziska - MIESZKO II Gniezno2016-06-0414:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)4:2


Kolejka: 9 w dniach 2016-06-11

25HURAGAN Pobiedziska - AP REISSA III Gniezno Poznań2016-06-1114:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)1:1
26MIESZKO II Gniezno - VITCOVIA Witkowo2016-06-1113:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)1:0
27MIESZKO III Gniezno - PELIKAN Niechanowo2016-06-1117:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)4:0


Kolejka: 10 w dniach 2016-06-18/2016-06-19

28AP REISSA III Gniezno Poznań - MIESZKO III Gniezno2016-06-1910:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)7:1
29PELIKAN Niechanowo - MIESZKO II Gniezno2016-06-1811:00Pelikan Niechanowo (Niechanowo, Brzozowa 1)2:8
30HURAGAN Pobiedziska - VITCOVIA Witkowo2016-06-1813:30Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)3:0 V