Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 2 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2016-04-02/2016-04-03

1TARNOVIA Tarnowo Podgórne - ARKA Kiekrz2016-04-0210:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)2:2
2Polonia CHODZIEŻ - OTPS WINOGRADY Poznań2016-04-0313:00Polonia Chodzież (Chodzież, Stanisława Staszica 12)2:0


Kolejka: 2 w dniach 2016-04-09/2016-04-10

3ARKA Kiekrz - Polonia CHODZIEŻ2016-04-0911:00Arka Kiekrz (Kiekrz )4:1
4WEŁNA Rogoźno - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-04-1010:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)1:0


Kolejka: 3 w dniach 2016-04-16/2016-04-17

5Polonia CHODZIEŻ - WEŁNA Rogoźno2016-04-1713:00Polonia Chodzież (Chodzież, Stanisława Staszica 12)4:0
6OTPS WINOGRADY Poznań - ARKA Kiekrz2016-04-1611:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )1:2


Kolejka: 4 w dniach 2016-04-23

7WEŁNA Rogoźno - OTPS WINOGRADY Poznań2016-04-2314:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)1:1
8TARNOVIA Tarnowo Podgórne - Polonia CHODZIEŻ2016-04-2310:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)4:1


Kolejka: 5 w dniach 2016-05-07

9TARNOVIA Tarnowo Podgórne - OTPS WINOGRADY Poznań2016-05-0710:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)5:4
10ARKA Kiekrz - WEŁNA Rogoźno2016-05-0711:00Arka Kiekrz (Kiekrz )1:5


Kolejka: 6 w dniach 2016-05-14/2016-06-08

11ARKA Kiekrz - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-05-1411:00Arka Kiekrz (Kiekrz )0:3
12OTPS WINOGRADY Poznań - Polonia CHODZIEŻ2016-06-0817:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )1:0


Kolejka: 7 w dniach 2016-05-22/2016-06-08

13Polonia CHODZIEŻ - ARKA Kiekrz2016-05-2213:00Polonia Chodzież (Chodzież, Stanisława Staszica 12)1:0
14TARNOVIA Tarnowo Podgórne - WEŁNA Rogoźno2016-06-0818:30Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)1:1


Kolejka: 8 w dniach 2016-06-04/2016-06-05

15WEŁNA Rogoźno - Polonia CHODZIEŻ2016-06-0511:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)3:1
16ARKA Kiekrz - OTPS WINOGRADY Poznań2016-06-0411:00Arka Kiekrz (Kiekrz )1:1


Kolejka: 9 w dniach 2016-06-12

17OTPS WINOGRADY Poznań - WEŁNA Rogoźno2016-06-1213:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )4:0
18Polonia CHODZIEŻ - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-06-1213:00Polonia Chodzież (Chodzież, Stanisława Staszica 12)3:2


Kolejka: 10 w dniach 2016-06-18

19OTPS WINOGRADY Poznań - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-06-1811:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )1:3
20WEŁNA Rogoźno - ARKA Kiekrz2016-06-1813:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)4:0