Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: D2 Młodzik Grupa 1

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2015-09-04/2015-09-05

1HURAGAN Pobiedziska - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2015-09-0514:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)6:1
2UNIA Swarzędz - WEŁNIANKA Kiszkowo2015-09-0417:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)10:2
3MIESZKO II Gniezno - Pauza: LIDER SWARZĘDZ____-__-____:__Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8):


Kolejka: 2 w dniach 2015-09-12/2015-09-13

4AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - Pauza: LIDER SWARZĘDZ____-__-____:__Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12):
5WEŁNIANKA Kiszkowo - MIESZKO II Gniezno2015-09-1310:30Wełnianaka Kiszkowo (Kiszkowo, Szkolna 25)3:5
6HURAGAN Pobiedziska - UNIA Swarzędz2015-09-1217:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)1:2


Kolejka: 3 w dniach 2015-09-18/2015-09-19

7UNIA Swarzędz - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2015-09-1817:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)4:0
8HURAGAN Pobiedziska - MIESZKO II Gniezno2015-09-1914:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)2:1
9Pauza: LIDER SWARZĘDZ - WEŁNIANKA Kiszkowo____-__-____:__UKS Lider Swarzędz p (Swarzędz, Polna 21):


Kolejka: 4 w dniach 2015-09-25/2015-09-27

10AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - WEŁNIANKA Kiszkowo2015-09-2716:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)6:1
11HURAGAN Pobiedziska - Pauza: LIDER SWARZĘDZ____-__-____:__Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7):
12UNIA Swarzędz - MIESZKO II Gniezno2015-09-2517:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)5:1


Kolejka: 5 w dniach 2015-10-03

13MIESZKO II Gniezno - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2015-10-0312:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)0:3 V
14UNIA Swarzędz - Pauza: LIDER SWARZĘDZ____-__-____:__Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1):
15WEŁNIANKA Kiszkowo - HURAGAN Pobiedziska2015-10-0313:30Wełnianaka Kiszkowo (Kiszkowo, Szkolna 25)3:17


Kolejka: 6 w dniach 2015-10-10/2015-10-11

16AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - HURAGAN Pobiedziska2015-10-1110:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)1:5
17WEŁNIANKA Kiszkowo - UNIA Swarzędz2015-10-1013:30Wełnianaka Kiszkowo (Kiszkowo, Szkolna 25)0:4
18Pauza: LIDER SWARZĘDZ - MIESZKO II Gniezno____-__-____:__UKS Lider Swarzędz p (Swarzędz, Polna 21):


Kolejka: 7 w dniach 2015-10-16/2015-10-17

19Pauza: LIDER SWARZĘDZ - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA____-__-____:__UKS Lider Swarzędz p (Swarzędz, Polna 21):
20MIESZKO II Gniezno - WEŁNIANKA Kiszkowo2015-10-1712:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)4:2
21UNIA Swarzędz - HURAGAN Pobiedziska2015-10-1616:30Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)3:1


Kolejka: 8 w dniach 2015-10-24

22AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - UNIA Swarzędz2015-10-2416:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)1:6
23MIESZKO II Gniezno - HURAGAN Pobiedziska2015-10-2415:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)1:2
24WEŁNIANKA Kiszkowo - Pauza: LIDER SWARZĘDZ____-__-____:__Wełnianaka Kiszkowo (Kiszkowo, Szkolna 25):


Kolejka: 9 w dniach 2015-11-07

25WEŁNIANKA Kiszkowo - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2015-11-0713:30Wełnianaka Kiszkowo (Kiszkowo, Szkolna 25)1:2
26Pauza: LIDER SWARZĘDZ - HURAGAN Pobiedziska____-__-____:__UKS Lider Swarzędz p (Swarzędz, Polna 21):
27MIESZKO II Gniezno - UNIA Swarzędz2015-11-0712:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)1:5


Kolejka: 10 w dniach 2015-11-11/2015-11-14

28AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - MIESZKO II Gniezno2015-11-1113:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)1:2
29Pauza: LIDER SWARZĘDZ - UNIA Swarzędz____-__-____:__UKS Lider Swarzędz p (Swarzędz, Polna 21):
30HURAGAN Pobiedziska - WEŁNIANKA Kiszkowo2015-11-1414:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)15:0