Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2016-04-02/2016-04-03

11922 LECHIA Kostrzyn - WARTA POZNAŃ2016-04-0310:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)4:2
2UNIA Swarzędz - LIDER II SWARZĘDZ2016-04-0313:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)7:0 V
3PŁOMIEŃ Nekla - MIESZKO II Gniezno2016-04-0210:00Stadion Miejski w Nekli (Nekla, Wrzesińska 32a)4:2


Kolejka: 2 w dniach 2016-04-09/2016-04-10

41922 LECHIA Kostrzyn - MIESZKO II Gniezno2016-04-1010:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)6:0
5LIDER II SWARZĘDZ - PŁOMIEŃ Nekla2016-04-0912:00Lider Swarzędz (Kobylnica, Poznańska .)3:0
6WARTA POZNAŃ - UNIA Swarzędz2016-04-0910:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)2:1


Kolejka: 3 w dniach 2016-04-16/2016-04-17

7UNIA Swarzędz - 1922 LECHIA Kostrzyn2016-04-1715:30Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)1:1
8PŁOMIEŃ Nekla - WARTA POZNAŃ2016-04-1610:00Stadion Miejski w Nekli (Nekla, Wrzesińska 32a)1:5
9MIESZKO II Gniezno - LIDER II SWARZĘDZ2016-04-1711:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)1:1


Kolejka: 4 w dniach 2016-04-23/2016-04-24

101922 LECHIA Kostrzyn - LIDER II SWARZĘDZ2016-04-2411:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)4:0
11WARTA POZNAŃ - MIESZKO II Gniezno2016-04-2310:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)8:0
12UNIA Swarzędz - PŁOMIEŃ Nekla2016-04-2313:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)3:0


Kolejka: 5 w dniach 2016-05-07/2016-05-08

13PŁOMIEŃ Nekla - 1922 LECHIA Kostrzyn2016-05-0710:00Stadion Miejski w Nekli (Nekla, Wrzesińska 32a)3:7
14MIESZKO II Gniezno - UNIA Swarzędz2016-05-0816:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)1:4
15LIDER II SWARZĘDZ - WARTA POZNAŃ2016-05-0711:00Lider Swarzędz (Kobylnica, Poznańska .)1:5


Kolejka: 6 w dniach 2016-05-14/2016-05-15

16WARTA POZNAŃ - 1922 LECHIA Kostrzyn2016-05-1514:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)1:1
17LIDER II SWARZĘDZ - UNIA Swarzędz2016-05-1414:15Lider Swarzędz (Kobylnica, Poznańska .)0:5
18MIESZKO II Gniezno - PŁOMIEŃ Nekla2016-05-1511:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)3:3


Kolejka: 7 w dniach 2016-05-21/2016-05-22

19MIESZKO II Gniezno - 1922 LECHIA Kostrzyn2016-05-2211:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)2:7
20PŁOMIEŃ Nekla - LIDER II SWARZĘDZ2016-05-2110:00Stadion Miejski w Nekli (Nekla, Wrzesińska 32a)1:7
21UNIA Swarzędz - WARTA POZNAŃ2016-05-2213:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)1:2


Kolejka: 8 w dniach 2016-06-04/2016-06-09

221922 LECHIA Kostrzyn - UNIA Swarzędz2016-06-0411:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)4:0
23WARTA POZNAŃ - PŁOMIEŃ Nekla2016-06-0512:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)13:0
24LIDER II SWARZĘDZ - MIESZKO II Gniezno2016-06-0918:00Lider Swarzędz (Kobylnica, Poznańska .)4:0


Kolejka: 9 w dniach 2016-06-11/2016-06-16

25LIDER II SWARZĘDZ - 1922 LECHIA Kostrzyn2016-06-1418:00Lider Swarzędz (Kobylnica, Poznańska .)1:1
26MIESZKO II Gniezno - WARTA POZNAŃ2016-06-1617:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)2:6
27PŁOMIEŃ Nekla - UNIA Swarzędz2016-06-1110:00Stadion Miejski w Nekli (Nekla, Wrzesińska 32a)1:6


Kolejka: 10 w dniach 2016-06-19

281922 LECHIA Kostrzyn - PŁOMIEŃ Nekla2016-06-1910:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)11:0
29UNIA Swarzędz - MIESZKO II Gniezno2016-06-1910:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)6:1
30WARTA POZNAŃ - LIDER II SWARZĘDZ2016-06-1910:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)5:1