Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: D2 Młodzik Grupa 3

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2015-09-04/2015-09-09

1WARTA Międzychód - NAP NOWY TOMYŚL2015-09-0917:30miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)3:3
2SOKÓŁ Rakoniewice - OBRA Zbąszyń2015-09-0417:30Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )1:1
3SOKÓŁ Pniewy - POGOŃ Lwówek2015-09-0717:30Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)7:4


Kolejka: 2 w dniach 2015-09-13/2015-10-31

4NAP NOWY TOMYŚL - POGOŃ Lwówek2015-09-1617:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)8:0
5OBRA Zbąszyń - SOKÓŁ Pniewy2015-10-3111:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )2:5
6WARTA Międzychód - SOKÓŁ Rakoniewice2015-09-1312:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)8:4


Kolejka: 3 w dniach 2015-09-18/2015-09-21

7SOKÓŁ Rakoniewice - NAP NOWY TOMYŚL2015-09-1817:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )1:7
8SOKÓŁ Pniewy - WARTA Międzychód2015-09-2117:30Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)6:4
9POGOŃ Lwówek - OBRA Zbąszyń2015-09-1817:30Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)2:5


Kolejka: 4 w dniach 2015-09-25/2015-09-26

10NAP NOWY TOMYŚL - OBRA Zbąszyń2015-09-2611:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)8:0
11WARTA Międzychód - POGOŃ Lwówek2015-09-2612:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)4:2
12SOKÓŁ Rakoniewice - SOKÓŁ Pniewy2015-09-2517:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )0:4


Kolejka: 5 w dniach 2015-10-02/2015-10-04

13SOKÓŁ Pniewy - NAP NOWY TOMYŚL2015-10-0414:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)0:1
14POGOŃ Lwówek - SOKÓŁ Rakoniewice2015-10-0217:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)1:2
15OBRA Zbąszyń - WARTA Międzychód2015-10-0313:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )0:7


Kolejka: 6 w dniach 2015-10-09/2015-10-11

16NAP NOWY TOMYŚL - WARTA Międzychód2015-10-1011:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)4:2
17OBRA Zbąszyń - SOKÓŁ Rakoniewice2015-10-1111:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )2:0
18POGOŃ Lwówek - SOKÓŁ Pniewy2015-10-0917:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)2:5


Kolejka: 7 w dniach 2015-10-16/2015-10-18

19POGOŃ Lwówek - NAP NOWY TOMYŚL2015-10-1616:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)0:5
20SOKÓŁ Pniewy - OBRA Zbąszyń2015-10-1814:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)4:2
21SOKÓŁ Rakoniewice - WARTA Międzychód2015-10-1616:30Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )2:7


Kolejka: 8 w dniach 2015-10-24/2015-10-25

22NAP NOWY TOMYŚL - SOKÓŁ Rakoniewice2015-10-2510:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)3:0
23WARTA Międzychód - SOKÓŁ Pniewy2015-10-2412:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)7:1
24OBRA Zbąszyń - POGOŃ Lwówek2015-10-2413:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )0:2


Kolejka: 9 w dniach 2015-11-07/2015-11-08

25OBRA Zbąszyń - NAP NOWY TOMYŚL2015-11-0711:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )1:3
26POGOŃ Lwówek - WARTA Międzychód2015-11-0713:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)0:5
27SOKÓŁ Pniewy - SOKÓŁ Rakoniewice2015-11-0814:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)6:2


Kolejka: 10 w dniach 2015-11-11/2015-11-14

28NAP NOWY TOMYŚL - SOKÓŁ Pniewy2015-11-1411:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)5:0
29SOKÓŁ Rakoniewice - POGOŃ Lwówek2015-11-1111:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )0:0
30WARTA Międzychód - OBRA Zbąszyń2015-11-1410:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)4:2