Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2016-04-02

1UKS AP Reissa Poznań - POGOŃ Lwówek2016-04-0212:00UKS AP Reissa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)2:0
2ROKITA Rokietnica - SPARTA Oborniki2016-04-0211:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )0:2


Kolejka: 2 w dniach 2016-04-09/2016-04-10

3POGOŃ Lwówek - SPARTA Oborniki2016-04-1012:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)1:3
4Błękitni WRONKI - ROKITA Rokietnica2016-04-0913:00Błękitni Wronki (Popowo )3:1


Kolejka: 3 w dniach 2016-04-16

5UKS AP Reissa Poznań - ROKITA Rokietnica2016-04-1614:30UKS AP Reissa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:2
6SPARTA Oborniki - Błękitni WRONKI2016-04-1616:30Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)2:2


Kolejka: 4 w dniach 2016-04-24

7POGOŃ Lwówek - Błękitni WRONKI2016-04-2418:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)1:10
8UKS AP Reissa Poznań - SPARTA Oborniki2016-04-2412:00UKS AP Reissa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:4


Kolejka: 5 w dniach 2016-05-07/2016-05-08

9ROKITA Rokietnica - POGOŃ Lwówek2016-05-0711:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )3:0
10UKS AP Reissa Poznań - Błękitni WRONKI2016-05-0810:00UKS AP Reissa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:4


Kolejka: 6 w dniach 2016-05-14/2016-05-15

11POGOŃ Lwówek - UKS AP Reissa Poznań2016-05-1512:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)0:0
12SPARTA Oborniki - ROKITA Rokietnica2016-05-1411:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)2:0


Kolejka: 7 w dniach 2016-05-21/2016-05-22

13SPARTA Oborniki - POGOŃ Lwówek2016-05-2111:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)2:0
14ROKITA Rokietnica - Błękitni WRONKI2016-05-2215:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )0:5


Kolejka: 8 w dniach 2016-06-04

15ROKITA Rokietnica - UKS AP Reissa Poznań2016-06-0411:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )1:0
16Błękitni WRONKI - SPARTA Oborniki2016-06-0413:00Błękitni Wronki (Popowo )6:1


Kolejka: 9 w dniach 2016-06-11/2016-06-12

17Błękitni WRONKI - POGOŃ Lwówek2016-06-1113:00Błękitni Wronki (Popowo )5:0
18SPARTA Oborniki - UKS AP Reissa Poznań2016-06-1212:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)6:1


Kolejka: 10 w dniach 2016-06-18/2016-06-19

19POGOŃ Lwówek - ROKITA Rokietnica2016-06-1912:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)3:1
20Błękitni WRONKI - UKS AP Reissa Poznań2016-06-1814:00Błękitni Wronki (Popowo )6:2