Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2016-04-02

1GMINNA SP SĄTOPY - MA SAME KOZAKI DOBRA2016-04-0212:00Gminna SP Sątopy (Michorzewo .)12:0
2Luboński 1943 Luboń - JEDYNKA Luboń2016-04-0210:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)6:1


Kolejka: 2 w dniach 2016-04-09

3GMINNA SP SĄTOPY - Luboński 1943 Luboń2016-04-0911:00Gminna SP Sątopy (Michorzewo .)1:0
4ORKAN Konarzewo - MA SAME KOZAKI DOBRA2016-04-0910:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)10:0


Kolejka: 3 w dniach 2016-04-16

5Luboński 1943 Luboń - ORKAN Konarzewo2016-04-1610:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)1:4
6JEDYNKA Luboń - GMINNA SP SĄTOPY2016-04-1611:00Jedynka Luboń (Luboń, Szkolna )1:1


Kolejka: 4 w dniach 2016-04-22/2016-05-09

7ORKAN Konarzewo - JEDYNKA Luboń2016-04-2218:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)3:0
8MA SAME KOZAKI DOBRA - Luboński 1943 Luboń2016-05-0917:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)0:3 V


Kolejka: 5 w dniach 2016-05-07

9JEDYNKA Luboń - MA SAME KOZAKI DOBRA2016-05-0710:00Jedynka Luboń (Luboń, Szkolna )3:0 V
10GMINNA SP SĄTOPY - ORKAN Konarzewo2016-05-0711:00Gminna SP Sątopy (Michorzewo .)1:0


Kolejka: 6 w dniach 2016-05-14

11MA SAME KOZAKI DOBRA - GMINNA SP SĄTOPY2016-05-1411:00Same Kozaki Dobra (Dakowy Mokre .)0:3 V
12JEDYNKA Luboń - Luboński 1943 Luboń2016-05-1409:00Jedynka Luboń (Luboń, Szkolna )2:2


Kolejka: 7 w dniach 2016-05-21

13Luboński 1943 Luboń - GMINNA SP SĄTOPY2016-05-2110:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)1:0
14MA SAME KOZAKI DOBRA - ORKAN Konarzewo2016-05-2110:00Same Kozaki Dobra (Dakowy Mokre .)0:14


Kolejka: 8 w dniach 2016-06-04/2016-06-06

15ORKAN Konarzewo - Luboński 1943 Luboń2016-06-0618:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)1:3
16GMINNA SP SĄTOPY - JEDYNKA Luboń2016-06-0411:00Gminna SP Sątopy (Michorzewo .)3:0 V


Kolejka: 9 w dniach 2016-06-10/2016-06-15

17JEDYNKA Luboń - ORKAN Konarzewo2016-06-1018:30Jedynka Luboń (Luboń, Szkolna )0:0
18Luboński 1943 Luboń - MA SAME KOZAKI DOBRA2016-06-1517:30Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)14:0


Kolejka: 10 w dniach 2016-06-18

19MA SAME KOZAKI DOBRA - JEDYNKA Luboń2016-06-1811:00Same Kozaki Dobra (Dakowy Mokre .)0:3 V
20ORKAN Konarzewo - GMINNA SP SĄTOPY2016-06-1811:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)2:1