Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2016-04-02

1ZŁOCI Złotkowo - UKS Concord Murowana Goślina2016-04-0211:00Złoci Złotkowo (Złotkowo, Żytnia )6:1
2WEŁNA Rogoźno - PIAST Kobylnica2016-04-0211:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)2:0
3KOZIOŁEK II POZNAŃ - PRZEMYSŁAW Poznań2016-04-0212:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)1:5


Kolejka: 2 w dniach 2016-04-09

4PRZEMYSŁAW Poznań - UKS Concord Murowana Goślina2016-04-0914:00Przemysław Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Józefa Piłsudskiego )0:0
5PIAST Kobylnica - KOZIOŁEK II POZNAŃ2016-04-0910:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)1:1
6ZŁOCI Złotkowo - WEŁNA Rogoźno2016-04-0911:00Złoci Złotkowo (Złotkowo, Żytnia )2:1


Kolejka: 3 w dniach 2016-04-16/2016-04-27

7WEŁNA Rogoźno - UKS Concord Murowana Goślina2016-04-1611:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)3:2
8KOZIOŁEK II POZNAŃ - ZŁOCI Złotkowo2016-04-1614:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)0:8
9PRZEMYSŁAW Poznań - PIAST Kobylnica2016-04-2718:00Przemysław Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Józefa Piłsudskiego )2:0


Kolejka: 4 w dniach 2016-04-20/2016-04-23

10UKS Concord Murowana Goślina - PIAST Kobylnica2016-04-2018:00Concord Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)3:1
11ZŁOCI Złotkowo - PRZEMYSŁAW Poznań2016-04-2317:00Złoci Złotkowo (Złotkowo, Żytnia )3:0
12WEŁNA Rogoźno - KOZIOŁEK II POZNAŃ2016-04-2311:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)5:1


Kolejka: 5 w dniach 2016-05-08/2016-05-11

13KOZIOŁEK II POZNAŃ - UKS Concord Murowana Goślina2016-05-0812:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)3:0 V
14PRZEMYSŁAW Poznań - WEŁNA Rogoźno2016-05-1117:30Przemysław Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Józefa Piłsudskiego )1:4
15PIAST Kobylnica - ZŁOCI Złotkowo2016-05-0810:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)1:2


Kolejka: 6 w dniach 2016-04-29/2016-05-27

16UKS Concord Murowana Goślina - ZŁOCI Złotkowo2016-05-1411:00Concord Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)1:7
17PIAST Kobylnica - WEŁNA Rogoźno2016-04-2918:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)1:3
18PRZEMYSŁAW Poznań - KOZIOŁEK II POZNAŃ2016-05-2717:00Przemysław Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Józefa Piłsudskiego )3:2


Kolejka: 7 w dniach 2016-05-21/2016-05-25

19UKS Concord Murowana Goślina - PRZEMYSŁAW Poznań2016-05-2111:00Concord Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)2:8
20KOZIOŁEK II POZNAŃ - PIAST Kobylnica2016-05-2212:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)4:4
21WEŁNA Rogoźno - ZŁOCI Złotkowo2016-05-2518:30Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)0:0


Kolejka: 8 w dniach 2016-06-03/2016-06-05

22UKS Concord Murowana Goślina - WEŁNA Rogoźno2016-06-0411:00Concord Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)2:9
23ZŁOCI Złotkowo - KOZIOŁEK II POZNAŃ2016-06-0318:30Złoci Złotkowo (Złotkowo, Żytnia )6:1
24PIAST Kobylnica - PRZEMYSŁAW Poznań2016-06-0510:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)2:0


Kolejka: 9 w dniach 2016-06-11/2016-06-12

25PIAST Kobylnica - UKS Concord Murowana Goślina2016-06-1210:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)1:2
26PRZEMYSŁAW Poznań - ZŁOCI Złotkowo2016-06-1114:00Przemysław Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Józefa Piłsudskiego )0:2
27KOZIOŁEK II POZNAŃ - WEŁNA Rogoźno2016-06-1210:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)0:7


Kolejka: 10 w dniach 2016-06-18

28UKS Concord Murowana Goślina - KOZIOŁEK II POZNAŃ2016-06-1811:00Concord Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)2:1
29WEŁNA Rogoźno - PRZEMYSŁAW Poznań2016-06-1811:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)1:0
30ZŁOCI Złotkowo - PIAST Kobylnica2016-06-1811:00Złoci Złotkowo (Złotkowo, Żytnia )5:0