Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2016-04-02/2016-04-06

1UKS Concord Murowana Goślina - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-04-0617:00Concord Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)7:1
2MIESZKO II Gniezno - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-04-0213:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)0:3 V


Kolejka: 2 w dniach 2016-04-10

3AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - MIESZKO II Gniezno2016-04-1010:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)1:2
4Pauza: WEŁNIANKA Kiszkowo - UKS Concord Murowana Goślina____-__-____:__Wełnianaka Kiszkowo (Kiszkowo, Szkolna 25):


Kolejka: 3 w dniach 2016-04-17

5Pauza: WEŁNIANKA Kiszkowo - MIESZKO II Gniezno____-__-____:__Wełnianaka Kiszkowo (Kiszkowo, Szkolna 25):
6KOZIOŁEK POZNAŃ - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-04-1710:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)6:1


Kolejka: 4 w dniach 2016-04-24

7KOZIOŁEK POZNAŃ - Pauza: WEŁNIANKA Kiszkowo____-__-____:__Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1):
8MIESZKO II Gniezno - UKS Concord Murowana Goślina2016-04-2411:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)2:2


Kolejka: 5 w dniach 2016-05-08

9KOZIOŁEK POZNAŃ - UKS Concord Murowana Goślina2016-05-0814:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)3:0 V
10AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - Pauza: WEŁNIANKA Kiszkowo____-__-____:__Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12):


Kolejka: 6 w dniach 2016-05-15/2016-05-19

11AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - UKS Concord Murowana Goślina2016-05-1916:30Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)0:8
12KOZIOŁEK POZNAŃ - MIESZKO II Gniezno2016-05-1510:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)4:3


Kolejka: 7 w dniach 2016-05-22

13MIESZKO II Gniezno - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2016-05-2215:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)7:1
14UKS Concord Murowana Goślina - Pauza: WEŁNIANKA Kiszkowo____-__-____:__Concord Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21):


Kolejka: 8 w dniach 2016-06-04

15MIESZKO II Gniezno - Pauza: WEŁNIANKA Kiszkowo____-__-____:__Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8):
16AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-06-0412:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)0:11


Kolejka: 9 w dniach 2016-06-11

17Pauza: WEŁNIANKA Kiszkowo - KOZIOŁEK POZNAŃ____-__-____:__Wełnianaka Kiszkowo (Kiszkowo, Szkolna 25):
18UKS Concord Murowana Goślina - MIESZKO II Gniezno2016-06-1113:00Concord Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)6:1


Kolejka: 10 w dniach 2016-06-18

19UKS Concord Murowana Goślina - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-06-1813:00Concord Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)1:6
20Pauza: WEŁNIANKA Kiszkowo - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA____-__-____:__Wełnianaka Kiszkowo (Kiszkowo, Szkolna 25):