Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2016-04-02/2016-04-03

1SOKÓŁ Pniewy - AP REISSA Poznań2016-04-0211:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)1:1
2Polonia CHODZIEŻ - UKS Grom Dopiewo2016-04-0311:00Polonia Chodzież (Chodzież, Stanisława Staszica 12)VO


Kolejka: 2 w dniach 2016-04-09/2016-04-10

3AP REISSA Poznań - Polonia CHODZIEŻ2016-04-1012:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)8:0
4TARNOVIA Tarnowo Podgórne - SOKÓŁ Pniewy2016-04-0916:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, Nowa 15)5:3


Kolejka: 3 w dniach 2016-04-17

5Polonia CHODZIEŻ - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-04-1711:00Polonia Chodzież (Chodzież, Stanisława Staszica 12)3:2
6UKS Grom Dopiewo - AP REISSA Poznań2016-04-1714:30Grom Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)2:2


Kolejka: 4 w dniach 2016-04-23

7TARNOVIA Tarnowo Podgórne - UKS Grom Dopiewo2016-04-2316:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, Nowa 15)3:4
8SOKÓŁ Pniewy - Polonia CHODZIEŻ2016-04-2311:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)2:2


Kolejka: 5 w dniach 2016-05-08

9UKS Grom Dopiewo - SOKÓŁ Pniewy2016-05-0814:30Grom Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)2:3
10AP REISSA Poznań - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-05-0812:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)3:5


Kolejka: 6 w dniach 2016-05-15

11AP REISSA Poznań - SOKÓŁ Pniewy2016-05-1512:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)8:3
12UKS Grom Dopiewo - Polonia CHODZIEŻ2016-05-1514:30Grom Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)4:5


Kolejka: 7 w dniach 2016-05-21/2016-05-22

13Polonia CHODZIEŻ - AP REISSA Poznań2016-05-2211:00Polonia Chodzież (Chodzież, Stanisława Staszica 12)1:4
14SOKÓŁ Pniewy - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-05-2111:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)4:2


Kolejka: 8 w dniach 2016-06-04/2016-06-05

15TARNOVIA Tarnowo Podgórne - Polonia CHODZIEŻ2016-06-0416:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, Nowa 15)3:2
16AP REISSA Poznań - UKS Grom Dopiewo2016-06-0512:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)5:1


Kolejka: 9 w dniach 2016-06-12

17UKS Grom Dopiewo - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-06-1214:30Grom Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)3:2
18Polonia CHODZIEŻ - SOKÓŁ Pniewy2016-06-1211:00Polonia Chodzież (Chodzież, Stanisława Staszica 12)2:2


Kolejka: 10 w dniach 2016-06-18

19SOKÓŁ Pniewy - UKS Grom Dopiewo2016-06-1811:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)2:0
20TARNOVIA Tarnowo Podgórne - AP REISSA Poznań2016-06-1816:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, Nowa 15)0:3