Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: Klasa A Grupa 1

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2015-08-22/2015-08-23

1ZAWISZA Dolsk - CLESCEVIA Kleszczewo2015-08-2217:00ZAWISZA DOLSK (Dolsk, Kościańska 9)3:0
2MARATOŃCZYK Brzeźno - CZARNI Czerniejewo2015-08-2216:30Maratończyk Brzeźno (Brzeźno, Długa 9)2:1
3PRZEMYSŁAW Poznań - JURAND KOZIEGŁOWY2015-08-2312:00Przemysław Poznań a sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )0:2
4POLONIA II Środa Wlkp. - KS 1999 Łopuchowo2015-08-2315:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)0:3 V
5POGOŃ Książ Wlkp. - LIDER SWARZĘDZ2015-08-2213:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)3:0
6PHYTOPHARM KLĘKA - LOTNIK-1997 POZNAŃ2015-08-2313:00Phytopharm Klęka (Klęka )3:1
7ORKAN Jarosławiec - STELLA Luboń2015-08-2314:00Orkan Jarosławiec (Jarosławiec )5:0


Kolejka: 2 w dniach 2015-08-29/2015-08-30

8CLESCEVIA Kleszczewo - STELLA Luboń2015-08-3014:00Clescevia Kleszczewo (Kleszczewo, Poznańska 4)5:1
9LOTNIK-1997 POZNAŃ - ORKAN Jarosławiec2015-08-2916:00Lotnik 1997 Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Głuszyna 206)2:5
10LIDER SWARZĘDZ - PHYTOPHARM KLĘKA2015-08-3013:30Lider Swarzędz u (Swarzędz, św. Marcina )0:4
11KS 1999 Łopuchowo - POGOŃ Książ Wlkp.2015-08-2916:00KS 1999 Łopuchowo (Łopuchowo )3:4
12JURAND KOZIEGŁOWY - POLONIA II Środa Wlkp.2015-08-2917:00Jurand Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12)3:0 V
13CZARNI Czerniejewo - PRZEMYSŁAW Poznań2015-08-2917:00Czarni Czerniejewo (Czerniejewo, gen. Lipskiego 5)4:0
14ZAWISZA Dolsk - MARATOŃCZYK Brzeźno2015-08-2917:00ZAWISZA DOLSK (Dolsk, Kościańska 9)2:1


Kolejka: 3 w dniach 2015-09-05/2015-09-09

15MARATOŃCZYK Brzeźno - CLESCEVIA Kleszczewo2015-09-0516:30Maratończyk Brzeźno (Brzeźno, Długa 9)3:5
16PRZEMYSŁAW Poznań - ZAWISZA Dolsk2015-09-0911:00Przemysław Poznań a sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )0:1
17POLONIA II Środa Wlkp. - CZARNI Czerniejewo2015-09-0616:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)0:3 V
18POGOŃ Książ Wlkp. - JURAND KOZIEGŁOWY2015-09-0517:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)2:4
19PHYTOPHARM KLĘKA - KS 1999 Łopuchowo2015-09-0613:00Phytopharm Klęka (Klęka )6:0
20ORKAN Jarosławiec - LIDER SWARZĘDZ2015-09-0614:00Orkan Jarosławiec (Jarosławiec )5:0
21STELLA Luboń - LOTNIK-1997 POZNAŃ2015-09-0517:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)2:2


Kolejka: 4 w dniach 2015-09-12/2015-09-13

22CLESCEVIA Kleszczewo - LOTNIK-1997 POZNAŃ2015-09-1314:00Clescevia Kleszczewo (Kleszczewo, Poznańska 4)5:2
23LIDER SWARZĘDZ - STELLA Luboń2015-09-1311:00Lider Swarzędz u (Swarzędz, św. Marcina )0:3 V
24KS 1999 Łopuchowo - ORKAN Jarosławiec2015-09-1216:00KS 1999 Łopuchowo (Łopuchowo )1:7
25JURAND KOZIEGŁOWY - PHYTOPHARM KLĘKA2015-09-1217:00Jurand Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12)2:1
26CZARNI Czerniejewo - POGOŃ Książ Wlkp.2015-09-1217:00Czarni Czerniejewo (Czerniejewo, gen. Lipskiego 5)2:0
27ZAWISZA Dolsk - POLONIA II Środa Wlkp.2015-09-1217:00ZAWISZA DOLSK (Dolsk, Kościańska 9)2:0
28MARATOŃCZYK Brzeźno - PRZEMYSŁAW Poznań2015-09-1316:00Maratończyk Brzeźno (Brzeźno, Długa 9)6:0


Kolejka: 5 w dniach 2015-09-19/2015-09-20

29PRZEMYSŁAW Poznań - CLESCEVIA Kleszczewo2015-09-2012:00Przemysław Poznań a sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:3
30POLONIA II Środa Wlkp. - MARATOŃCZYK Brzeźno2015-09-2016:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)3:2
31POGOŃ Książ Wlkp. - ZAWISZA Dolsk2015-09-1916:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)1:1
32PHYTOPHARM KLĘKA - CZARNI Czerniejewo2015-09-2011:00Phytopharm Klęka (Klęka )0:0
33ORKAN Jarosławiec - JURAND KOZIEGŁOWY2015-09-2014:00Orkan Jarosławiec (Jarosławiec )4:0
34STELLA Luboń - KS 1999 Łopuchowo2015-09-1916:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)2:4
35LOTNIK-1997 POZNAŃ - LIDER SWARZĘDZ2015-09-1916:00Lotnik 1997 Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Głuszyna 206)3:4


Kolejka: 6 w dniach 2015-09-26/2015-09-27

36CLESCEVIA Kleszczewo - LIDER SWARZĘDZ2015-09-2714:00Clescevia Kleszczewo (Kleszczewo, Poznańska 4)6:0
37KS 1999 Łopuchowo - LOTNIK-1997 POZNAŃ2015-09-2616:00KS 1999 Łopuchowo (Łopuchowo )0:1
38JURAND KOZIEGŁOWY - STELLA Luboń2015-09-2616:00Jurand Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12)1:0
39CZARNI Czerniejewo - ORKAN Jarosławiec2015-09-2616:30Czarni Czerniejewo (Czerniejewo, gen. Lipskiego 5)1:5
40ZAWISZA Dolsk - PHYTOPHARM KLĘKA2015-09-2616:00ZAWISZA DOLSK (Dolsk, Kościańska 9)2:0
41MARATOŃCZYK Brzeźno - POGOŃ Książ Wlkp.2015-09-2714:00Maratończyk Brzeźno (Brzeźno, Długa 9)2:1
42PRZEMYSŁAW Poznań - POLONIA II Środa Wlkp.2015-09-2712:00Przemysław Poznań a sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )4:9


Kolejka: 7 w dniach 2015-10-03/2015-10-04

43POLONIA II Środa Wlkp. - CLESCEVIA Kleszczewo2015-10-0415:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)1:1
44POGOŃ Książ Wlkp. - PRZEMYSŁAW Poznań2015-10-0316:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)5:1
45PHYTOPHARM KLĘKA - MARATOŃCZYK Brzeźno2015-10-0413:00Phytopharm Klęka (Klęka )3:1
46ORKAN Jarosławiec - ZAWISZA Dolsk2015-10-0414:00Orkan Jarosławiec (Jarosławiec )1:1
47STELLA Luboń - CZARNI Czerniejewo2015-10-0316:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)1:1
48LOTNIK-1997 POZNAŃ - JURAND KOZIEGŁOWY2015-10-0316:00Lotnik 1997 Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Głuszyna 206)0:3
49LIDER SWARZĘDZ - KS 1999 Łopuchowo2015-10-0413:30Lider Swarzędz u (Swarzędz, św. Marcina )2:4


Kolejka: 8 w dniach 2015-10-10/2015-10-11

50CLESCEVIA Kleszczewo - KS 1999 Łopuchowo2015-10-1114:00Clescevia Kleszczewo (Kleszczewo, Poznańska 4)1:0
51JURAND KOZIEGŁOWY - LIDER SWARZĘDZ2015-10-1016:00Jurand Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12)0:1
52CZARNI Czerniejewo - LOTNIK-1997 POZNAŃ2015-10-1015:30Czarni Czerniejewo (Czerniejewo, gen. Lipskiego 5)2:3
53ZAWISZA Dolsk - STELLA Luboń2015-10-1015:00ZAWISZA DOLSK (Dolsk, Kościańska 9)0:1
54MARATOŃCZYK Brzeźno - ORKAN Jarosławiec2015-10-1015:30Maratończyk Brzeźno (Brzeźno, Długa 9)3:4
55PRZEMYSŁAW Poznań - PHYTOPHARM KLĘKA2015-10-1112:00Przemysław Poznań a sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:1
56POLONIA II Środa Wlkp. - POGOŃ Książ Wlkp.2015-10-1011:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)5:0


Kolejka: 9 w dniach 2015-10-17/2015-10-18

57POGOŃ Książ Wlkp. - CLESCEVIA Kleszczewo2015-10-1715:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)3:0
58PHYTOPHARM KLĘKA - POLONIA II Środa Wlkp.2015-10-1715:00Phytopharm Klęka (Klęka )3:2
59ORKAN Jarosławiec - PRZEMYSŁAW Poznań2015-10-1814:00Orkan Jarosławiec (Jarosławiec )1:0
60STELLA Luboń - MARATOŃCZYK Brzeźno2015-10-1715:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)2:1
61LOTNIK-1997 POZNAŃ - ZAWISZA Dolsk2015-10-1715:00Lotnik 1997 Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Głuszyna 206)1:2
62LIDER SWARZĘDZ - CZARNI Czerniejewo2015-10-1813:30Lider Swarzędz u (Swarzędz, św. Marcina )2:1
63KS 1999 Łopuchowo - JURAND KOZIEGŁOWY2015-10-1715:00KS 1999 Łopuchowo (Łopuchowo )2:2


Kolejka: 10 w dniach 2015-10-24/2015-10-25

64CLESCEVIA Kleszczewo - JURAND KOZIEGŁOWY2015-10-2514:00Clescevia Kleszczewo (Kleszczewo, Poznańska 4)1:2
65CZARNI Czerniejewo - KS 1999 Łopuchowo2015-10-2415:00Czarni Czerniejewo (Czerniejewo, gen. Lipskiego 5)4:3
66ZAWISZA Dolsk - LIDER SWARZĘDZ2015-10-2415:00ZAWISZA DOLSK (Dolsk, Kościańska 9)2:2
67MARATOŃCZYK Brzeźno - LOTNIK-1997 POZNAŃ2015-10-2415:00Maratończyk Brzeźno (Brzeźno, Długa 9)4:4
68PRZEMYSŁAW Poznań - STELLA Luboń2015-10-2512:00Przemysław Poznań a sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:2
69POLONIA II Środa Wlkp. - ORKAN Jarosławiec2015-10-2415:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)1:2
70POGOŃ Książ Wlkp. - PHYTOPHARM KLĘKA2015-10-2415:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)0:3 V


Kolejka: 11 w dniach 2015-11-07/2015-11-08

71PHYTOPHARM KLĘKA - CLESCEVIA Kleszczewo2015-11-0813:00Phytopharm Klęka (Klęka )0:4
72ORKAN Jarosławiec - POGOŃ Książ Wlkp.2015-11-0714:00Orkan Jarosławiec (Jarosławiec )8:1
73STELLA Luboń - POLONIA II Środa Wlkp.2015-11-0714:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)2:1
74LOTNIK-1997 POZNAŃ - PRZEMYSŁAW Poznań2015-11-0714:00Lotnik 1997 Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Głuszyna 206)1:2
75LIDER SWARZĘDZ - MARATOŃCZYK Brzeźno2015-11-0813:30Lider Swarzędz u (Swarzędz, św. Marcina )2:1
76KS 1999 Łopuchowo - ZAWISZA Dolsk2015-11-0714:00KS 1999 Łopuchowo (Łopuchowo )5:0
77JURAND KOZIEGŁOWY - CZARNI Czerniejewo2015-11-0718:00Jurand Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12)1:7


Kolejka: 12 w dniach 2015-11-11

78CLESCEVIA Kleszczewo - CZARNI Czerniejewo2015-11-1114:00Clescevia Kleszczewo (Kleszczewo, Poznańska 4)2:0
79ZAWISZA Dolsk - JURAND KOZIEGŁOWY2015-11-1114:00ZAWISZA DOLSK (Dolsk, Kościańska 9)0:1
80MARATOŃCZYK Brzeźno - KS 1999 Łopuchowo2015-11-1114:00Maratończyk Brzeźno (Brzeźno, Długa 9)3:3
81PRZEMYSŁAW Poznań - LIDER SWARZĘDZ2015-11-1112:00Przemysław Poznań a sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:1
82POLONIA II Środa Wlkp. - LOTNIK-1997 POZNAŃ2015-11-1114:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)9:2
83POGOŃ Książ Wlkp. - STELLA Luboń2015-11-1114:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)2:2
84PHYTOPHARM KLĘKA - ORKAN Jarosławiec2015-11-1113:00Phytopharm Klęka (Klęka )1:3


Kolejka: 13 w dniach 2015-11-14/2015-11-15

85ORKAN Jarosławiec - CLESCEVIA Kleszczewo2015-11-1513:30Orkan Jarosławiec (Jarosławiec )0:5
86STELLA Luboń - PHYTOPHARM KLĘKA2015-11-1414:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)1:1
87LOTNIK-1997 POZNAŃ - POGOŃ Książ Wlkp.2015-11-1414:00Lotnik 1997 Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Głuszyna 206)2:3
88LIDER SWARZĘDZ - POLONIA II Środa Wlkp.2015-11-1513:30Lider Swarzędz u (Swarzędz, św. Marcina )1:1
89KS 1999 Łopuchowo - PRZEMYSŁAW Poznań2015-11-1414:00KS 1999 Łopuchowo (Łopuchowo )2:1
90JURAND KOZIEGŁOWY - MARATOŃCZYK Brzeźno2015-11-1414:00Jurand Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12)3:2
91CZARNI Czerniejewo - ZAWISZA Dolsk2015-11-1414:00Czarni Czerniejewo (Czerniejewo, gen. Lipskiego 5)1:0