Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: D2 Młodzik Grupa 8

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2015-09-05

1Pauza: SALOS Poznań - AP DĘBIEC____-__-____:__Salos Poznań (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12):
2Pauza: GROM II Plewiska - RED BOX POZNAŃ____-__-____:__Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132):
3ORŁY KOMORNIKI - ORLIK MOSINA2015-09-0510:00Komorniki, Jeziorna 52:5


Kolejka: 2 w dniach 2015-09-12

4ORLIK MOSINA - AP DĘBIEC2015-09-1213:00Orlik Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)2:3
5Pauza: GROM II Plewiska - ORŁY KOMORNIKI____-__-____:__Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132):
6Pauza: SALOS Poznań - RED BOX POZNAŃ____-__-____:__Salos Poznań (Przeźmierowo, Kościelna ):


Kolejka: 3 w dniach 2015-09-19

7RED BOX POZNAŃ - AP DĘBIEC2015-09-1912:30Red Box Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27 A)0:11
8ORŁY KOMORNIKI - Pauza: SALOS Poznań____-__-____:__Komorniki, Jeziorna 5:
9ORLIK MOSINA - Pauza: GROM II Plewiska____-__-____:__Orlik Mosina (Mosina, Konopnickiej 31):


Kolejka: 4 w dniach 2015-09-26

10Pauza: GROM II Plewiska - AP DĘBIEC____-__-____:__Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132):
11Pauza: SALOS Poznań - ORLIK MOSINA____-__-____:__Salos Poznań (Przeźmierowo, Kościelna ):
12RED BOX POZNAŃ - ORŁY KOMORNIKI2015-09-2612:30Red Box Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27 A)0:0


Kolejka: 5 w dniach 2015-10-03

13ORŁY KOMORNIKI - AP DĘBIEC2015-10-0310:00Komorniki, Jeziorna 52:6
14ORLIK MOSINA - RED BOX POZNAŃ2015-10-0311:00Orlik Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)5:0
15Pauza: GROM II Plewiska - Pauza: SALOS Poznań____-__-____:__Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132):


Kolejka: 6 w dniach 2015-10-10

16AP DĘBIEC - Pauza: SALOS Poznań____-__-____:__AP Dębiec (Poznań-Wilda, 28 Czerwca 1956 r. 352/360):
17RED BOX POZNAŃ - Pauza: GROM II Plewiska____-__-____:__Red Box Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27 A):
18ORLIK MOSINA - ORŁY KOMORNIKI2015-10-1015:00Orlik Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)3:1


Kolejka: 7 w dniach 2015-10-17

19AP DĘBIEC - ORLIK MOSINA2015-10-1712:00AP Dębiec (Poznań-Wilda, 28 Czerwca 1956 r. 352/360)9:0
20ORŁY KOMORNIKI - Pauza: GROM II Plewiska____-__-____:__Komorniki, Jeziorna 5:
21RED BOX POZNAŃ - Pauza: SALOS Poznań____-__-____:__Red Box Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27 A):


Kolejka: 8 w dniach 2015-10-24

22AP DĘBIEC - RED BOX POZNAŃ2015-10-2412:00AP Dębiec (Poznań-Wilda, 28 Czerwca 1956 r. 352/360)6:0
23Pauza: SALOS Poznań - ORŁY KOMORNIKI____-__-____:__Salos Poznań (Przeźmierowo, Kościelna ):
24Pauza: GROM II Plewiska - ORLIK MOSINA____-__-____:__Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132):


Kolejka: 9 w dniach 2015-11-07

25AP DĘBIEC - Pauza: GROM II Plewiska____-__-____:__AP Dębiec (Poznań-Wilda, 28 Czerwca 1956 r. 352/360):
26ORLIK MOSINA - Pauza: SALOS Poznań____-__-____:__Orlik Mosina (Mosina, Konopnickiej 31):
27ORŁY KOMORNIKI - RED BOX POZNAŃ2015-11-0710:00Komorniki, Jeziorna 54:0


Kolejka: 10 w dniach 2015-11-14

28AP DĘBIEC - ORŁY KOMORNIKI2015-11-1412:00AP Dębiec (Poznań-Wilda, 28 Czerwca 1956 r. 352/360)6:2
29RED BOX POZNAŃ - ORLIK MOSINA2015-11-1411:00Red Box Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27 A)0:7
30Pauza: SALOS Poznań - Pauza: GROM II Plewiska____-__-____:__Salos Poznań (Przeźmierowo, Kościelna ):